• VV 1 Ozollietas.lv 10
    2 LSPA 7
    3 VK Gaujiena 6
  • S1 1 Ažur 6
    2 Mārupe 6
    3 Krimulda 6
  • S2 1 Ikšķile 9
    2 Bez sponsora 6
    3 Jelgavas n 6
  • V1 1 LSPA 12
    2 SK Fono 8
    3 Ieskaties.lv 6
  • MIX 1 LLU 7
    2 Lokomotīve 7
    3 Premium pr. 7
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
30
Pārspēles Brīvība : Kingsmen 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Sep
30
Pārspēles Dobele : Brīvība 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Sep
30
Pārspēles Vecumnieki : 74 Forever 0 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Sep
30
Pārspēles SK Kuorsova : Vecumnieki 1 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 12:40
Sep
30
MIX līga Vecāķi : BaltSol 1 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Sep
30
Pārspēles SK Kuorsova : 74 Forever 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:50
Sep
30
MIX līga Lokomotīve MIX : BaltSol 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 14:20
Sep
30
Pārspēles VBK Sparta : SK Nuki/SVĢ 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Sep
30
MIX līga Vecāķi : Lokomotīve MIX 2 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:25
Sep
30
MIX līga Vecāķi : Smiltene 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:30
Sep
30
Vīriešu 4.līga DSV/74 Forever : Gazmjas 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Sep
30
MIX līga Lokomotīve MIX : Smiltene 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 17:30
Sep
30
Vīriešu 4.līga Kodols : Old Stars 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:10
Sep
30
Pārspēles Mežotne2 : VK Valka/ZVVS 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:30
Sep
30
Vīriešu 4.līga Old Stars : Gazmjas 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Sep
30
Vīriešu 4.līga DSV/74 Forever : Kodols 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 20:00
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
1
Vīriešu 5.līga DeWalt : Lokomotīve 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
1
Vīriešu 5.līga Commodus : Spiediens 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
1
Vīriešu 1.līga SK Fono : VBK Sparta 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
1
Vīriešu 5.līga DeWalt : Commodus 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
1
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Spiediens 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
1
Vīriešu 1.līga Koknese : VBK Sparta 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
1
Vīriešu 1.līga VK Valka : SK Fono 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Okt
1
Vīriešu 2.līga SK Pūre : ELLE 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Okt
1
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Eurocash1 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Okt
1
Vīriešu 1.līga LSPA : Koknese 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Okt
1
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala : ELLE 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Okt
1
Vīriešu 1.līga VK Valka : BPS Trans 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Okt
1
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala : Eurocash1 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Okt
1
Vīriešu 1.līga BPS Trans : LSPA 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Pērkons 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga SK Lēdurga-Krimulda : LSPA 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Pērkons : SK Lēdurga-Krimulda 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : 74 Forever 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
7
MIX līga DB Schenker : Ozollietas.lv MIX 0 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
7
Sieviešu 1.līga LSPA : 74 Forever 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
7
MIX līga Ozollietas.lv MIX : Filkuls 1 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 14:25
Okt
7
Sieviešu 2.līga Bauska : Ikšķile 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Okt
7
MIX līga DB Schenker : Filkuls 0 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:30
Okt
7
Vīriešu virslīga LLU : MAPEI/MVS 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:30
Okt
7
Sieviešu 2.līga Jelgavas nov. SC : Bauska 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Okt
7
Vīriešu virslīga GGP Transport : LLU 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:10
Okt
7
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Ķegums 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Okt
7
Sieviešu 2.līga Ķegums : Jelgavas nov. SC 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Okt
7
Vīriešu virslīga MAPEI/MVS : GGP Transport 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Okt
8
Vīriešu 3.līga Jelgavas nov. SC : Vecie Buki 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Talsi : LLU MIX 1 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
8
MIX līga Gaisa Balona komanda : Premium properties 0 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
8
Vīriešu virslīga LSPA penčuki : Cewood/Jaunlaicene 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Talsi : Gaisa Balona komanda 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:00
Okt
8
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Vecumnieki jaunieši 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:00
Okt
8
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ozollietas.lv/Kuldīga 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 11:40
Okt
8
Vīriešu 3.līga Vecie Buki : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 11:40
Okt
8
MIX līga LLU MIX : Premium properties 2 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 12:00
Okt
8
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Daugavpils 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 12:30
Okt
8
MIX līga Talsi : Premium properties 0 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:00
Okt
8
Vīriešu 3.līga Jelgavas nov. SC : VK Valka/ZVVS 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 13:20
Okt
8
Vīriešu virslīga Ozollietas.lv/Kuldīga : LSPA penčuki 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 13:20
Okt
8
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Daugavpils   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 14:00
Okt
8
MIX līga LLU MIX : Gaisa Balona komanda 2 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 14:00
Okt
8
Sieviešu 3.līga RVS Cepurītes : Salacgrīva 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:00
Okt
8
Sieviešu 3.līga ReActive : Lapsas/Dream Team 3 : 0 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:00
Okt
8
Vīriešu 4.līga Salacgrīva : Gaujas Regate 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 16:40
Okt
8
Sieviešu 3.līga Lapsas/Dream Team : Ropaži 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 16:40
Okt
8
Sieviešu 3.līga ReActive : RVS Cepurītes 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 18:20
Okt
8
Vīriešu 4.līga Carnikava : Gaujas Regate 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 18:20
Okt
8
Vīriešu 4.līga Salacgrīva : Carnikava 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:50
Okt
8
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Ropaži 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:50
Okt
14
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Brīvība 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Ķekavas novads 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
14
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Ķegums 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga Mežotne : Ieskaties.lv 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
14
Vīriešu 2.līga Vecumnieki : Brīvība 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
14
Vīriešu 1.līga Ķekavas novads : SK Kuorsova 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
14
Vīriešu 2.līga Ķegums : Vecumnieki 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Mežotne : SK Kuorsova 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Okt
14
Sieviešu 2.līga Bez sponsora : MVS 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Okt
14
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Kreisais Krasts 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Okt
14
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Labais Krasts 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Okt
14
Sieviešu 2.līga MVS : Victoria/hunt.lv 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Okt
14
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Kreisais Krasts 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Okt
14
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : Bez sponsora 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Okt
15
Sieviešu 1.līga Ažur : RTU 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
15
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : VK Gaujiena 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
15
Vīriešu virslīga VK Gaujiena : SK Nuki/SVĢ 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
15
Sieviešu 1.līga RTU : Talsi 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
15
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : SK Nuki/SVĢ 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
15
Sieviešu 1.līga Ažur : Talsi 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
21
Vīriešu 3.līga Kingsmen : Salaspils VK 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
21
Vīriešu 3.līga RVS Aizporietis : Jelgavas nov. SC 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
21
Vīriešu 3.līga Vecie Buki : Kingsmen 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
21
Vīriešu 3.līga Cewood/Jaunlaicene 2 : RVS Aizporietis 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
21
Vīriešu 3.līga Jelgavas nov. SC : Salaspils VK 0 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
21
Vīriešu 3.līga Dobele : Cewood/Jaunlaicene 2 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
21
Vīriešu 1.līga BPS Trans : VBK Sparta 3 : 2 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 14:00
Okt
21
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Lapsas/Dream Team 3 : 0 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 14:00
Okt
21
Vīriešu virslīga LLU : LSPA penčuki 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Okt
21
Vīriešu 3.līga Dobele : Vecie Buki 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Okt
21
Vīriešu 1.līga VBK Sparta : LSPA 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:40
Okt
21
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Lapsas/Dream Team 3 : 0 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:40
Okt
21
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Commodus 3 : 2 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Okt
21
Vīriešu virslīga LSPA penčuki : GGP Transport 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Okt
21
Vīriešu 1.līga SK Fono : BPS Trans 3 : 2 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 17:20
Okt
21
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : ReActive 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 17:20
Okt
21
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Karstie Pipari 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Okt
21
Vīriešu virslīga LLU : Ozollietas.lv/Kuldīga 2 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Okt
21
Vīriešu 1.līga SK Fono : LSPA 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:00
Okt
21
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:00
Okt
21
Vīriešu 5.līga Commodus : Karstie Pipari 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Okt
21
Vīriešu virslīga GGP Transport : Ozollietas.lv/Kuldīga 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Okt
22
Vīriešu 4.līga Gaujas Regate : Old Stars   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 10:00
Okt
22
Vīriešu 4.līga DSV/74 Forever : Carnikava 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 10:00
Okt
22
Vīriešu 5.līga DeWalt : Spiediens 3 : 0 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
22
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Talavija   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
22
Vīriešu 5.līga Talavija : Vecumnieki jaunieši   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
22
Vīriešu 4.līga DSV/74 Forever : Mežotne2 3 : 1 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 11:40
Okt
22
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Gaujas Regate   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 11:40
Okt
22
Vīriešu 5.līga Daugavpils : DeWalt 1 : 3 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
22
Vīriešu 4.līga Carnikava : Team Liquid   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 13:20
Okt
22
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Daugavpils 3 : 1 15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
22
Vīriešu 5.līga Spiediens : Vecumnieki jaunieši   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
22
Vīriešu 4.līga Old Stars : Mežotne2 1 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 13:20
Okt
22
Vīriešu 2.līga SK Pūre : 74 Forever   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:00
Okt
22
Sieviešu 2.līga MVS : Ikšķile 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:00
Okt
22
Sieviešu 2.līga Ikšķile : VK Jūrmala 1 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 16:40
Okt
22
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Lidosta Rīga   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 16:40
Okt
22
Sieviešu 2.līga MVS : Jelgavas nov. SC 2 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 18:20
Okt
22
Vīriešu 2.līga ELLE : 74 Forever   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 18:20
Okt
22
Sieviešu 2.līga Jelgavas nov. SC : VK Jūrmala 0 : 3 RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:50
Okt
22
Vīriešu 2.līga ELLE : Lidosta Rīga   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:50
Okt
28
Vīriešu 1.līga Mežotne : Ķekavas novads   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
28
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Koknese   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
28
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Kuorsova   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Okt
28
Vīriešu 1.līga Koknese : Ķekavas novads   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
28
Vīriešu 1.līga VK Valka : Mežotne   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Okt
28
Vīriešu 2.līga Vecumnieki : VK Jūrmala   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
28
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Okt
28
Vīriešu 1.līga VK Valka : SK Kuorsova   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Kingsmen   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Okt
28
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Vecumnieki   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Okt
28
Vīriešu 3.līga VK Valka/ZVVS : VK Jūrmala Tihovska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Okt
28
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Okt
28
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Eurocash1   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Okt
28
Vīriešu 3.līga VK Jūrmala Tihovska : Kingsmen   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Okt
29
Vīriešu virslīga MAPEI/MVS : Cewood/Jaunlaicene   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Okt
29
MIX līga BaltSol : Premium properties   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Okt
29
MIX līga Smiltene : BaltSol   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:05
Okt
29
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Gaujiena   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Okt
29
MIX līga Smiltene : Premium properties   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 12:10
Okt
29
MIX līga Filkuls : BaltSol   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:15
Okt
29
Vīriešu virslīga VK Gaujiena : MAPEI/MVS   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Okt
29
MIX līga Filkuls : Smiltene   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 14:20
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
4
Vīriešu 4.līga Kodols : Salacgrīva   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 14:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bauska : VK Jūrmala   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 14:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bauska : Ķegums   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:40
Nov
4
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Salacgrīva   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bez sponsora : Ķegums   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 17:20
Nov
4
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Kodols   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 17:20
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bez sponsora : VK Jūrmala   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:00
Nov
4
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Gazmjas   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:00
Nov
5
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : RVS Aizporietis   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Nov
5
MIX līga Vecāķi : Gaisa Balona komanda   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Nov
5
MIX līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:00
Nov
5
Vīriešu 3.līga RVS Aizporietis : Dobele   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Nov
5
MIX līga Ozollietas.lv MIX : Gaisa Balona komanda   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 12:00
Nov
5
MIX līga Lokomotīve MIX : Gaisa Balona komanda   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:00
Nov
5
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : Dobele   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Nov
5
MIX līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 14:00
Nov
11
Vīriešu 2.līga ELLE : Ķegums   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 16:30
Nov
11
Vīriešu 5.līga Commodus : Daugavpils   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 16:30
Nov
11
Vīriešu 5.līga Talavija : Daugavpils   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 18:10
Nov
11
Vīriešu 2.līga Brīvība : Ķegums   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 18:10
Nov
11
Vīriešu 5.līga Talavija : Commodus   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 19:50
Nov
11
Vīriešu 2.līga ELLE : Brīvība   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 19:50
Nov
12
MIX līga Premium properties : Filkuls   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 10:00
Nov
12
MIX līga DB Schenker : BaltSol   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 10:00
Nov
12
MIX līga Premium properties : DB Schenker   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 11:00
Nov
12
MIX līga LLU MIX : BaltSol   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 11:00
Nov
12
MIX līga LLU MIX : Smiltene   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 12:10
Nov
12
MIX līga Filkuls : Talsi   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 12:10
Nov
12
MIX līga Smiltene : DB Schenker   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 13:20
Nov
12
MIX līga BaltSol : Talsi   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 13:20
Nov
12
MIX līga Filkuls : LLU MIX   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 14:30
Nov
12
Sieviešu 3.līga Ropaži : Vecumnieki   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 14:40
Nov
12
MIX līga Smiltene : Talsi   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 15:40
Nov
12
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : Ropaži   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 16:20
Nov
12
Vīriešu 2.līga Lidosta Rīga : 74 Forever   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 16:50
Nov
12
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : RVS Cepurītes   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 18:00
Nov
12
Vīriešu 2.līga 74 Forever : VK Jūrmala   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 18:30
Nov
12
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : RVS Cepurītes   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 19:50
Nov
12
Vīriešu 2.līga Lidosta Rīga : VK Jūrmala   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 20:00
Nov
19
Vīriešu 3.līga Jelgavas nov. SC : VK Jūrmala Tihovska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Nov
19
Sieviešu 1.līga Ažur : Pērkons   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Nov
19
Sieviešu 1.līga Ažur : LSPA   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Nov
19
Vīriešu 3.līga Cewood/Jaunlaicene 2 : VK Jūrmala Tihovska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Nov
19
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Nov
19
Vīriešu 3.līga Jelgavas nov. SC : Cewood/Jaunlaicene 2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Nov
25
Vīriešu 2.līga Vecumnieki : SK Pūre   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 14:00
Nov
25
Vīriešu 1.līga Mežotne : SK Fono   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 14:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Brīvība   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:40
Nov
25
Vīriešu 1.līga Mežotne : BPS Trans   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:40
Nov
25
Vīriešu 2.līga Vecumnieki : Eurocash1   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 17:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga Koknese : SK Fono   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 17:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga Koknese : BPS Trans   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Brīvība   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:00
Nov
26
Vīriešu 1.līga Ķekavas novads : LSPA   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Nov
26
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Spiediens   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 10:00
Nov
26
Vīriešu 1.līga VBK Sparta : Ieskaties.lv   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Nov
26
Vīriešu 5.līga Karstie Pipari : Talavija   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 10:00
Nov
26
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : VK Valka   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Nov
26
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Kuorsova   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Nov
26
Vīriešu 5.līga DeWalt : Talavija   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 11:40
Nov
26
Vīriešu 5.līga Karstie Pipari : Spiediens   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 11:40
Nov
26
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : DeWalt   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 13:20
Nov
26
Sieviešu 1.līga Talsi : 74 Forever   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 13:20
Nov
26
Vīriešu 1.līga VK Valka : Ķekavas novads   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Nov
26
Vīriešu 1.līga VBK Sparta : SK Kuorsova   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Nov
26
Sieviešu 1.līga SK Lēdurga-Krimulda : 74 Forever   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 15:00
Nov
26
Vīriešu virslīga LLU : SK Nuki/SVĢ   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 15:00
Nov
26
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : LLU   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 16:40
Nov
26
Sieviešu 1.līga Mārupe : Talsi   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 16:40
Nov
26
Sieviešu 1.līga RTU : SK Lēdurga-Krimulda   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 18:20
Nov
26
Vīriešu virslīga GGP Transport : SK Nuki/SVĢ   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 18:20
Nov
26
Vīriešu virslīga GGP Transport : Lidosta Rīga 2   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 2.lauk. 19:50
Nov
26
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU   RVVĢ, Āgenskalna iela 21A, Rīga. 1.lauk. 19:50
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
2
Vīriešu 3.līga Vecie Buki : VK Jūrmala Tihovska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Dec
2
Sieviešu 3.līga Lapsas/Dream Team : RVS Cepurītes   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Dec
2
Sieviešu 3.līga ReActive : RVS Cepurītes   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Dec
2
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : Vecie Buki   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Dec
2
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Lapsas/Dream Team   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Dec
2
Vīriešu 3.līga Dobele : VK Jūrmala Tihovska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Dec
2
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : ReActive   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Dec
2
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : VK Valka/ZVVS   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Dec
2
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Old Stars   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Dec
2
Vīriešu 3.līga Dobele : Kingsmen   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Dec
2
Vīriešu 3.līga Cewood/Jaunlaicene 2 : VK Valka/ZVVS   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Dec
2
Vīriešu 4.līga Team Liquid : DSV/74 Forever   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Dec
2
Vīriešu 3.līga Kingsmen : Cewood/Jaunlaicene 2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Dec
2
Vīriešu 4.līga Old Stars : DSV/74 Forever   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Dec
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Carnikava   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Dec
3
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : Ikšķile   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Dec
3
Sieviešu 2.līga Jelgavas nov. SC : Victoria/hunt.lv   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Dec
3
Vīriešu 4.līga Carnikava : Mežotne2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Dec
3
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Kodols   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Dec
3
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Jelgavas nov. SC   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Dec
9
MIX līga LLU MIX : DB Schenker   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Dec
9
MIX līga Filkuls : Vecāķi   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Dec
9
MIX līga Lokomotīve MIX : DB Schenker   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:10
Dec
9
MIX līga Vecāķi : LLU MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:15
Dec
9
MIX līga Filkuls : Lokomotīve MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 12:10
Dec
9
MIX līga Talsi : Ozollietas.lv MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 12:30
Dec
9
MIX līga Vecāķi : DB Schenker   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Dec
9
MIX līga Ozollietas.lv MIX : LLU MIX   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:45
Dec
9
MIX līga Lokomotīve MIX : Talsi   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 14:20
Dec
9
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Salacgrīva   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Dec
9
Vīriešu 5.līga Karstie Pipari : Vecumnieki jaunieši   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:50
Dec
9
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Ropaži   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Dec
9
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Lokomotīve   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 17:30
Dec
9
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : Salacgrīva   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Dec
9
Vīriešu 5.līga Karstie Pipari : Lokomotīve   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:10
Dec
9
Sieviešu 3.līga Ropaži : Kreisais Krasts   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Dec
16
Vīriešu 2.līga Lidosta Rīga : Brīvība   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Dec
16
Vīriešu 2.līga SK Pūre : VK Jūrmala   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Dec
16
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala : Brīvība   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Dec
16
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Dec
16
Vīriešu 2.līga Lidosta Rīga : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Dec
16
Sieviešu 2.līga Bez sponsora : Bauska   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Dec
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : ELLE   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Dec
16
Sieviešu 2.līga Bauska : MVS   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Dec
16
Sieviešu 2.līga Bez sponsora : Victoria/hunt.lv   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Dec
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : 74 Forever   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 16:40
Dec
16
Vīriešu 2.līga ELLE : Vecumnieki   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:20
Dec
16
Sieviešu 2.līga MVS : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Dec
16
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : Ķegums   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Dec
16
Vīriešu 2.līga Vecumnieki : 74 Forever   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:50
Dec
17
Vīriešu virslīga MAPEI/MVS : Lidosta Rīga 2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 10:00
Dec
17
Vīriešu virslīga LSPA penčuki : VK Gaujiena   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 10:00
Dec
17
Vīriešu virslīga Ozollietas.lv/Kuldīga : VK Gaujiena   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 11:40
Dec
17
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Lidosta Rīga 2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 11:40
Dec
17
Vīriešu virslīga SK Nuki/SVĢ : LSPA penčuki   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 13:20
Dec
17
Vīriešu virslīga Ozollietas.lv/Kuldīga : MAPEI/MVS   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 13:20
Dec
17
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Nuki/SVĢ   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 15:00
Dec
17
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Salacgrīva   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 15:00
Dec
17
Vīriešu 4.līga Gaujas Regate : Mežotne2   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 16:40
Dec
17
MIX līga Premium properties : Smiltene   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 17:00
Dec
17
MIX līga Smiltene : Gaisa Balona komanda   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 18:00
Dec
17
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Salacgrīva   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 18:20
Dec
17
MIX līga Premium properties : BaltSol   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 19:00
Dec
17
Vīriešu 4.līga Gaujas Regate : Gazmjas   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 2.laukums 19:50
Dec
17
MIX līga Gaisa Balona komanda : BaltSol   15.vsk, Visvalža ielā 9, Rīgā. 1.laukums 20:00

Vīriešu virslīga
KomandasPTS
Ozollietas.lv10
LSPA7
VK Gaujiena6
MVS5
GGP Tr.4
LLU3
SpēlētājiVPS
23.50
20.33
20.00
19.67
19.00
Vīriešu 1.līga
KomandasPTS
LSPA12
SK Fono8
Ieskaties.lv6
Kuorsova6
BPS Tr.3
Koknese3
SpēlētājiVPS
20.00
18.00
17.50
14.50
13.00
Vīriešu 2.līga
KomandasPTS
Vecumnieki6
SK Pūre4
VK Jūrmala4
Brīvība3
ELLE3
ABLV Bank2
SpēlētājiVPS
30.00
22.50
20.50
16.00
15.50
Vīriešu 3.līga
KomandasPTS
Vecie Buki8
RVS6
Dobele4
Jelgavas nsc4
Kingsmen3
Salaspils3
SpēlētājiVPS
20.50
18.00
18.00
16.00
14.50
Vīriešu 4.līga
KomandasPTS
Carnikava6
Old Stars6
Salacgrīva4
DSV3
Gazmjas3
Kodols3
SpēlētājiVPS
20.00
18.50
18.00
16.00
15.50
Vīriešu 5.līga
KomandasPTS
DeWalt9
Lokomotīve8
RVS Vanags8
Commodus3
Karstie Pipari3
Spiediens2
SpēlētājiVPS
23.00
18.50
18.00
17.67
17.00
Sieviešu 1.līga
KomandasPTS
Ažur6
Mārupe6
Krimulda6
RTU3
LSPA2
74 Forever1
SpēlētājiVPS
16.50
14.50
13.50
13.50
13.00
Sieviešu 2.līga
KomandasPTS
Ikšķile9
Bez sponsora6
Jelgavas n6
Jūrmala6
Victoria3
Bauska2
SpēlētājiVPS
18.75
17.50
17.50
16.00
15.00
Sieviešu 3.līga
KomandasPTS
ReActive11
L. Krasts8
Ropaži5
Salacgrīva5
Vecumnieki4
RVS Cepurītes3
SpēlētājiVPS
17.75
16.50
15.00
13.00
12.50
MIX līga
KomandasPTS
LLU7
Lokomotīve7
Premium pr.7
Vecāķi6
Filkuls5
Ozollietas.lv4
SpēlētājiVPS
18.00
15.67
14.00
14.00
13.50
Pārspēles
KomandasPTS
Brīvība5
Kuorsova4
74 Forever3
SK Nuki3
Vecumnieki2
VK Valka2
SpēlētājiVPS

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv