• VV 1 VK Saldus 6
    2 Vecumnieki 5
    3 Jaunlaicene 3
  • S1 1 Ažur 6
    2 Mārupe 6
    3 Ikšķile 2
  • S2 1 Madona 6
    2 Rēzeknes n. 6
    3 Bauska 3
  • V1 1 Vecumnieki 7
    2 Ieskaties.lv 6
    3 Kuorsova 6
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
29
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Pārspēles MSĢ : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Jūrmala Tihovska 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Karstie Pipari 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 2.līga SK Pūre : VK Jūrmala Tihovska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
30
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Ikšķile 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Ikšķile 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Pearl Consulting 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
30
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
30
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
30
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
30
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
30
Sieviešu 3.līga ReActive : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
30
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Cewood/Jaunlaicene 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 5.līga Commodus : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Bauska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Fristads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga LSPA : Ikšķile 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Eurocash1 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
7
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
7
Vīriešu 2.līga ELLE : Eurocash1 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga Ķegums : Labais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
7
Vīriešu 2.līga ELLE : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
13
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : SK Pūre 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : Koknese 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu 2.līga Koknese : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Fono : Rēzeknes novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga MVS-2 : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga MVS-2 : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
13
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS Victory 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : SK Kuorsova 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : LSPA 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Britney : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 1.līga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
14
Vīriešu 5.līga DeWalt : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Leilas brīvdienas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Pearl Consulting   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Sieviešu 2.līga Bauska : Rēzeknes novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
20
Sieviešu 2.līga MSĢ : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
21
MIX1 līga BaltSol : Smiltene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga Valle : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga Valle : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
21
MIX1 līga Vecāķi : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Smiltene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Ozolnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
21
MIX1 līga Smiltene : Valle   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : ELLE   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
21
Vīriešu 4.līga Fristads : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Jūrmala Tihovska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Fristads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
21
Vīriešu 2.līga ELLE : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Lidosta Rīga 2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ažur/Gastronome   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Nuki/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : Rēzeknes novads   Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 12:00
Okt
27
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Kuorsova   Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 13:50
Okt
27
Sieviešu 1.līga RTU : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : SK Kuorsova   Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 15:40
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Engure   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Engure   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 5.līga DeWalt : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
28
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Britney   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga Ikšķile : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
28
Vīriešu 1.līga Britney : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
28
Vīriešu 1.līga SK Fono : Baltic Plastic Products   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
28
Sieviešu 1.līga Talsi : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Saldus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga LSPA : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
28
Vīriešu virslīga VK Saldus : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Karstie Pipari   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
3
Sieviešu 3.līga RVS izlase : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
3
Sieviešu 3.līga Ropaži : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
3
Sieviešu 3.līga RVS izlase : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
3
Sieviešu 3.līga Ropaži : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
3
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : DKD   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Leilas brīvdienas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Leilas brīvdienas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
10
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Pearl Consulting   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
10
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Valle : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Valle : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Filkuls : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
11
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
11
Vīriešu 1.līga LSPA : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
11
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
11
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
11
Vīriešu 1.līga GGP Transport : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : GGP Transport   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
11
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv