• VV 1 MAPEI 34
    2 Vecumnieki 32
    3 Jaunlaicene 29
  • S1 1 Krimulda 35
    2 LSPA 28
    3 Mārupe 25
  • S2 1 Madona 38
    2 RVS Cepurītes 28
    3 RVS Dev. 28
  • V1 1 LSPA 41
    2 Britney 38
    3 Madona 36
  • MIX1 1 Filkuls 38
    2 Lokomotīve 37
    3 Smiltene 35
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
29
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Pārspēles MSĢ : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Jūrmala Tihovska 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Karstie Pipari 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 2.līga SK Pūre : VK Jūrmala Tihovska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
30
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Tīnūži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Tīnūži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Pearl Consulting 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
30
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
30
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
30
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
30
Siev 3a līga Salacgrīva : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
30
Siev 3b līga ReActive : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Cewood/Jaunlaicene 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
30
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 5.līga Commodus : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Bauska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Fristads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga LSPA : Ikšķile 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Eurocash1 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
7
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
7
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
7
Vīriešu 2.līga ELLE : Eurocash1 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
7
Siev 3a līga Ķegums : Labais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : SK Pūre 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : Koknese 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu 2.līga Koknese : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga MVS-2 : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Fono : Rēzeknes novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Siev 3b līga MVS-2 : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Siev 3a līga Ropaži : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS Victory 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
14
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : LSPA 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : SK Kuorsova 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Britney : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
14
Vīriešu 5.līga DeWalt : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Old Stars 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Pearl Consulting 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Commodus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : MSĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Sieviešu 2.līga Bauska : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
20
Sieviešu 2.līga MSĢ : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
21
MIX1 līga Valle : Vecāķi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga BaltSol : Smiltene 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga Valle : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : BaltSol 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
21
MIX1 līga Vecāķi : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Smiltene 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
21
MIX1 līga Smiltene : Valle 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Filkuls 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : ELLE 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
21
Vīriešu 4.līga Fristads : Team Liquid 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Jūrmala Tihovska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Fristads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
21
Vīriešu 2.līga ELLE : Dobele 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ažur/Gastronome 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Nuki/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ikšķile 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : Rēzeknes novads 3 : 1 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 12:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Kuorsova 3 : 0 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 13:50
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga RTU : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : SK Kuorsova 3 : 0 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 15:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Engure 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : Lokomotīve 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Engure 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Gazmjas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 5.līga DeWalt : Lokomotīve 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Tīnūži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Salacgrīva 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
28
Vīriešu 1.līga Britney : SK Fono 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
28
Vīriešu 1.līga SK Fono : Baltic Plastic Products 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
28
Sieviešu 1.līga Talsi : Krimuldas nov. 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Saldus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga LSPA : Talsi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
28
Vīriešu virslīga VK Saldus : SK Lēdurga 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : Krimuldas nov. 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Lēdurga 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Vecie Buki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Mežotne2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Vecie Buki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
3
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Karstie Pipari 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
3
Sieviešu 3.līga Ropaži : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
3
Siev 3a līga RVS izlase : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
3
Siev 3a līga Ropaži : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
3
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Carnikava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : VK Valka/ZVVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Carnikava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Leilas brīvdienas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Ķekavas nov 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
10
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Tīnūži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : Pērkons 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Pearl Consulting 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Tīnūži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
10
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
11
MIX1 līga Valle : BaltSol 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Ozollietas.lv MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Valle : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Filkuls : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Filkuls 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
11
Vīriešu 1.līga LSPA : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
11
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
11
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
11
Vīriešu 1.līga GGP Transport : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
11
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : ReActive 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
11
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : GGP Transport 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
17
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
17
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Ķegums 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
17
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
17
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 1.līga SK Fono : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 1.līga SK Fono : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
17
MIX2 līga DB Schenker : Block n Roll 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Nov
17
MIX2 līga SEB Banka : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Nov
17
MIX2 līga DB Schenker : SEB Banka 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:20
Nov
17
MIX2 līga Balons Latvija : Block n Roll 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:10
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:20
Nov
18
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : SK Lēdurga 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu virslīga Vecumnieki : VK Saldus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
18
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
18
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : VK Saldus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
18
Vīriešu virslīga Talsi : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
18
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Cepurītes 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Nov
18
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Kodols 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Nov
18
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Kodols 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Nov
18
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Deveikusa 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Nov
18
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Nov
18
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Nov
24
Vīriešu 2.līga ELLE : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 5.līga Commodus : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 5.līga SVĢ : Skarbie veči 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 2.līga ELLE : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
24
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
24
Vīriešu 2.līga Mežotne : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
24
Vīriešu 4.līga Engure : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
24
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Salaspils VK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
24
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
24
Sieviešu 2.līga Madona : Rēzeknes novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Engure 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Karstie Pipari 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
24
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
25
Vīriešu 3.līga Carnikava : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
25
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Atoms 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
25
Vīriešu 3.līga Atoms : Carnikava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
25
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
25
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga LSPA : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
25
Vīriešu 1.līga SK Fono : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Vecie Buki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
25
Vīriešu 1.līga Britney : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
25
Siev 3a līga Ropaži : Vecumnieki 2 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 18:00
Nov
25
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : Kreisais Krasts 0 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 18:00
Nov
25
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Fono 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
25
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Vecumnieki 0 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 19:30
Nov
25
Sieviešu 3.līga Ropaži : Kreisais Krasts 3 : 0 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 19:30
Nov
25
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Koknese 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
1
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
1
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
1
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Pērkons 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
1
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Nuki/MSK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
1
Sieviešu 1.līga LSPA : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
1
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : Talsi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
1
Sieviešu 1.līga Pērkons : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu virslīga Talsi : SK Nuki/MSK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 3.līga Atoms : Pearl Consulting 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Karstie Pipari 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Pearl Consulting 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Talavija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
1
Vīriešu 3.līga Atoms : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : BaltSol 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Dec
2
MIX1 līga Valle : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Dec
2
MIX1 līga Filkuls : Smiltene 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : Valle 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Dec
2
MIX1 līga Lokomotīve MIX : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : Smiltene 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Dec
2
MIX1 līga Smiltene : Lokomotīve MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Dec
2
Vīriešu 1.līga LSPA : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
2
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
2
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : SK Fono 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Baltic Plastic Products 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Fono 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Saldus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Lēdurga 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : VK Saldus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : VK Valka/ZVVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Leilas brīvdienas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Leilas brīvdienas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
8
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
8
Vīriešu 5.līga Commodus : RVS Vanags 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
8
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga Commodus : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu 3.līga Old Stars : Tīnūži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
9
Sieviešu 3.līga RVS izlase : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
9
Vīriešu 1.līga Britney : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
9
Siev 3b līga RVS Victory : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
9
Vīriešu 1.līga Britney : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
9
Sieviešu 3.līga ReActive : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
9
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
9
Siev 3b līga Jūrmalas SS : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
9
Sieviešu 3.līga Ropaži : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
9
Vīriešu 4.līga Fristads : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
9
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
9
Vīriešu 4.līga Kodols : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
9
Siev 3a līga Ķegums : Ropaži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
9
Siev 3a līga Ķegums : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
9
Vīriešu 4.līga Kodols : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
15
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:00
Dec
15
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
15
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Cepurītes 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
15
Sieviešu 2.līga DKD : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
15
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga MVS : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
15
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Engure 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
15
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Dec
15
Vīriešu 5.līga DeWalt : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
15
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Engure 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Dec
16
MIX2 līga Balons Latvija : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
16
MIX2 līga Rīgas Siltums : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
16
MIX2 līga DB Schenker : Rīgas Siltums 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:00
Dec
16
MIX2 līga Balons Latvija : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ikšķile : Ažur/Gastronome 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
16
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Dec
16
MIX2 līga SEB Banka : Block n Roll 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ikšķile : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
16
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Labais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Dec
16
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
16
Siev 3b līga MVS-2 : Kreisais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:55
Dec
16
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Mežotne 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
16
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Dec
16
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Vecie Buki 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Janvāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Jan
5
Siev 3a līga Vecumnieki : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
5
Siev 3b līga ReActive : MVS-2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
5
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
5
Sieviešu 3.līga RVS izlase : VK Valka/ZVVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
5
Vīriešu virslīga Talsi : Ķekavas nov 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
5
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : SK Pūre 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
5
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
5
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Lidosta Rīga 2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
5
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Eurocash1 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK Lēdurga 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
5
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
5
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : SK Lēdurga 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
6
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
6
Vīriešu 1.līga Britney : Ieskaties.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
6
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Nuki/MSK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
6
Vīriešu 1.līga Britney : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
6
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
6
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Saldus 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
6
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Ikšķile 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
6
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : VK Saldus 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
6
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
6
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:45
Jan
6
Sieviešu 1.līga Talsi : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
6
Vīriešu 5.līga MVS : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
6
Sieviešu 1.līga Talsi : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
6
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
12
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Pearl Consulting 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
12
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Carnikava 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
12
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : SVĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
12
Vīriešu 3.līga Tīnūži : ABLV Bank 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
12
Vīriešu 3.līga Carnikava : Pearl Consulting 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
12
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
12
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
12
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
12
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
12
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Commodus 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
12
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : DeWalt 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
12
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
12
Vīriešu 5.līga Commodus : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
12
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
13
MIX1 līga Filkuls : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
13
MIX1 līga Smiltene : Ozollietas.lv MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Jan
13
MIX1 līga Valle : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:45
Jan
13
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Jan
13
MIX1 līga Filkuls : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Jan
13
MIX1 līga Smiltene : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Jan
13
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Jan
13
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Jan
13
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Cepurītes 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Jan
13
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
13
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : DKD 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Jan
13
Siev 3b līga Kreisais Krasts : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
13
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
13
Sieviešu 2.līga Bauska : RVS Cepurītes 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Jan
13
Siev 3b līga Jūrmalas SS : Kreisais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:55
Jan
13
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:55
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : VK Jūrmala Tihovska 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
19
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
19
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : VK Jūrmala Tihovska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : Vecie Buki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : Koknese 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:30
Jan
19
Vīriešu 2.līga Mežotne : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
19
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Koknese 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Jan
19
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Ozolnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
19
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : SK Fono 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:10
Jan
19
Vīriešu 4.līga Talavija : Engure 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
19
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Fono 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Jan
19
Vīriešu 4.līga Kodols : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
19
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Kuorsova 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:45
Jan
19
Vīriešu 4.līga Talavija : Kodols 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
20
Siev 3b līga RVS Victory : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Baltic Plastic Products 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
20
Vīriešu 1.līga Britney : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
20
Vīriešu 1.līga Madona : Baltic Plastic Products 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
20
Vīriešu 1.līga Britney : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
20
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
20
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Deveikusa 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
20
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Vecumnieki jaunieši 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
20
Sieviešu 2.līga RSU : MSĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
20
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Deveikusa 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
20
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
26
MIX2 līga SEB Banka : DB Schenker 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
26
MIX2 līga Rīgas Siltums : Balons Latvija 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Jan
26
MIX2 līga Balons Latvija : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : Rīgas Siltums 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Jan
26
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Jan
26
MIX2 līga DB Schenker : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Jan
26
Sieviešu 1.līga Mārupe : Pērkons 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Jan
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
26
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Jan
26
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
26
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Mārupe 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Jan
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
26
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Krimuldas nov. 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:15
Jan
26
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Lidosta Rīga 2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:55
Jan
27
Vīriešu 3.līga Old Stars : Leilas brīvdienas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
27
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Atoms 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
27
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : ABLV Bank 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
27
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
27
Siev 3b līga MVS-2 : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
27
Vīriešu 3.līga Atoms : Salacgrīva 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
27
Sieviešu 3.līga Ropaži : MVS-2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
27
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
27
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
27
Vīriešu 4.līga Fristads : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Ropaži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Ķegums 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
29
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Baltic Plastic Products 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : SK Kuorsova 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : SK Fono 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
29
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Baltic Plastic Products 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Februāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Feb
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : LSPA 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:15
Feb
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Fono 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
2
Vīriešu virslīga VK Saldus : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Fono 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
2
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : VK Saldus 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
2
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Talsi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
2
Vīriešu 2.līga Mežotne : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
2
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : SK Lēdurga 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
2
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
2
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Eurocash1 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
2
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Lēdurga 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
3
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : RVS Deveikusa 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
3
Siev 3a līga Vecumnieki : Labais Krasts 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
3
Siev 3a līga Labais Krasts : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
3
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Cepurītes 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
3
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
3
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
3
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
3
MIX1 līga Valle : Ozollietas.lv MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
3
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Feb
3
Vīriešu 5.līga SVĢ : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Feb
3
MIX1 līga Valle : Vecāķi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:50
Feb
3
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Commodus 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Feb
3
Vīriešu 5.līga MVS : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Feb
3
Vīriešu 5.līga MVS : Commodus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:40
Feb
3
Vīriešu 5.līga DeWalt : SVĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
10
Vīriešu 1.līga Britney : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
10
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Pērkons/RVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
10
Vīriešu 1.līga Britney : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
10
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : VK Valka/ZVVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
10
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
10
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Vecumnieki jaunieši 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
10
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
10
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : VK Valka/ZVVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
10
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
10
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
10
Vīriešu 2.līga Koknese : VK Jūrmala Tihovska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
10
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : ELLE 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
10
Vīriešu 2.līga Koknese : Vecie Buki 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
10
Vīriešu 2.līga ELLE : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
16
Vīriešu 3.līga Atoms : Carnikava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
16
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Pearl Consulting 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
16
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Pearl Consulting 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
16
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Carnikava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
16
Vīriešu 3.līga Atoms : Tīnūži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
16
Vīriešu 4.līga Engure : Fristads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
16
Sieviešu 1.līga RTU : Pērkons 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
16
Vīriešu 4.līga Fristads : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
16
Vīriešu 4.līga Engure : Karstie Pipari 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
16
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
16
Vīriešu 4.līga Kodols : Mežotne2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
16
Vīriešu 4.līga Kodols : Karstie Pipari 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
16
Sieviešu 1.līga Ikšķile : Ažur/Gastronome 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
17
Sieviešu 2.līga DKD : RVS Deveikusa 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
17
Siev 3a līga Ropaži : Labais Krasts 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
17
Sieviešu 2.līga Madona : Rēzeknes novads 3 : 0 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 11:20
Feb
17
Sieviešu 2.līga Bauska : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
17
Siev 3a līga Labais Krasts : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
17
Sieviešu 2.līga MSĢ : Rēzeknes novads 3 : 1 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 13:10
Feb
17
Sieviešu 2.līga DKD : RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
17
Siev 3a līga Ķegums : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
17
Sieviešu 2.līga Bauska : RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
17
Siev 3a līga Ķegums : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
17
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ 3 : 2 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 15:00
Feb
17
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
17
MIX1 līga Filkuls : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:50
Feb
17
MIX1 līga Filkuls : Smiltene 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:50
Feb
17
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Smiltene 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:00
Feb
17
MIX1 līga BaltSol : Smiltene 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Feb
17
MIX1 līga Filkuls : Ozollietas.lv MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Feb
17
MIX1 līga BaltSol : Ozollietas.lv MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
23
Vīriešu 5.līga Commodus : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
23
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupe 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
23
Sieviešu 1.līga Mārupe : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
23
Vīriešu 5.līga Commodus : Vecumnieki jaunieši 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
23
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
23
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
23
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
23
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
23
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
23
MIX2 līga Rīgas Siltums : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
23
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:35
Feb
23
Vīriešu 4.līga Talavija : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
23
MIX2 līga DB Schenker : Block n Roll 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Feb
23
MIX2 līga SEB Banka : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:25
Feb
23
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
23
MIX2 līga Block n Roll : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:15
Feb
24
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
24
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : MVS-2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
24
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : MVS-2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:15
Feb
24
Sieviešu 3.līga Ķegums : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:15
Feb
24
Siev 3b līga RVS Victory : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Feb
24
Siev 3a līga Salacgrīva : Ķegums 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Feb
24
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:30
Feb
24
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : ABLV Bank 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Feb
24
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Feb
24
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : ABLV Bank 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
24
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : SK Nuki/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:05
Feb
24
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
24
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
24
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Cewood/Jaunlaicene 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Marts
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mar
2
Siev 3b līga RVS Victory : MVS-2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
2
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Lidosta Rīga 2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
2
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Lēdurga 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
2
Siev 3b līga Jūrmalas SS : MVS-2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
2
Siev 3b līga RVS Victory : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
2
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : Lidosta Rīga 2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
2
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Cepurītes 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
2
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : VK Ozolnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
2
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Ozolnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
2
Sieviešu 2.līga Madona : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
2
Vīriešu 2.līga ELLE : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
2
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : MSĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
2
Sieviešu 2.līga MSĢ : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
2
Vīriešu 2.līga ELLE : Eurocash1 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
3
Vīriešu 1.līga Britney : SK Fono 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
3
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
3
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : SVĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:20
Mar
3
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Fono 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
3
Vīriešu 5.līga SVĢ : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Mar
3
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Kuorsova 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
3
Vīriešu 1.līga Madona : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:30
Mar
3
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
3
Vīriešu 1.līga Madona : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:15
Mar
3
MIX1 līga BaltSol : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:45
Mar
3
MIX1 līga Filkuls : Lokomotīve MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:45
Mar
3
MIX1 līga BaltSol : Valle 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
3
MIX1 līga Filkuls : Vecāķi 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:45
Mar
3
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Valle 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:20
Mar
3
MIX1 līga Vecāķi : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:45
Mar
9
Vīriešu 4.līga Engure : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
9
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Kodols 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
9
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
9
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
9
Vīriešu 4.līga Engure : Kodols 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
9
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
9
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
9
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Pearl Consulting 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
9
Vīriešu 2.līga Dobele : VK Jūrmala Tihovska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
9
Vīriešu 3.līga Atoms : Pearl Consulting 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
9
Vīriešu 2.līga Koknese : SK Pūre 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
9
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
9
Vīriešu 2.līga Koknese : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
9
Vīriešu 3.līga Atoms : Leilas brīvdienas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
10
Vīriešu 5.līga MVS : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : Vecumnieki jaunieši 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
10
Vīriešu 5.līga Commodus : DeWalt 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
10
Vīriešu 5.līga MVS : Vecumnieki jaunieši 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
10
Vīriešu virslīga VK Saldus : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : VK Valka/ZVVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
10
Vīriešu 5.līga Commodus : VK Valka/ZVVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
10
Vīriešu virslīga Talsi : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
10
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : VK Saldus 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
10
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : Kreisais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
10
Siev 3b līga ReActive : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Mar
10
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
10
Siev 3b līga ReActive : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
10
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : SK Nuki/MSK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
16
MIX2 līga Rīgas Siltums : Balons Latvija 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
16
MIX2 līga SEB Banka : Block n Roll 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
16
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Leilas brīvdienas 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
16
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
16
MIX2 līga Balons Latvija : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:35
Mar
16
MIX2 līga Block n Roll : Rīgas Siltums 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Mar
16
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
16
MIX2 līga DB Schenker : SEB Banka 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Mar
16
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Talavija 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
16
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
16
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
16
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
16
Siev 3a līga Ropaži : Ķegums 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
16
Vīriešu 4.līga Talavija : Fristads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
16
Siev 3a līga Ropaži : Labais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
16
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Karstie Pipari 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
16
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Fristads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
16
Siev 3a līga Ķegums : Labais Krasts 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
17
Vīriešu 3.līga Tīnūži : ABLV Bank 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
17
Vīriešu 3.līga Carnikava : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
17
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
17
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Tīnūži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
17
Vīriešu 3.līga Carnikava : Gaujas Regate 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Mar
17
Vīriešu 1.līga LSPA : Ieskaties.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
17
Siev 3a līga Vecumnieki : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
17
Sieviešu 1.līga Pērkons : Krimuldas nov. 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
17
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Krimuldas nov. 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
17
Siev 3a līga Vecumnieki : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
17
Siev 3a līga RVS izlase : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
17
Sieviešu 1.līga Pērkons : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
17
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
17
Siev 3b līga Kreisais Krasts : Jūrmalas SS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
23
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
23
Vīriešu 1.līga LSPA : Vecumnieki 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
23
Vīriešu 1.līga SK Fono : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
23
Vīriešu 1.līga Britney : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
23
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
23
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Jūrmala Tihovska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
23
Vīriešu 2.līga Mežotne : ELLE 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
23
Vīriešu 1.līga SK Fono : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
23
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Jūrmala Tihovska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
23
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
23
Vīriešu 5.līga DeWalt : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Mar
23
Vīriešu 2.līga Koknese : ELLE 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
23
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Skarbie veči 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
23
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
24
Sieviešu 2.līga MSĢ : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
24
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
24
Sieviešu 2.līga Bauska : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
24
Sieviešu 2.līga DKD : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
24
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Mar
24
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Mar
24
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Deveikusa 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Mar
24
Sieviešu 1.līga Talsi : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Mar
24
Sieviešu 1.līga LSPA : Ikšķile 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
24
Sieviešu 2.līga RSU : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
24
Sieviešu 1.līga Talsi : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
24
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
30
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Carnikava 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
30
Vīriešu 3.līga Old Stars : Pearl Consulting 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
30
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Pearl Consulting 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
30
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Kuorsova 3 : 1 Adamovas speciālā internātpamatskola 12:00
Mar
30
MIX1 līga Smiltene : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:05
Mar
30
Vīriešu 3.līga Atoms : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:05
Mar
30
MIX1 līga Smiltene : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:00
Mar
30
Vīriešu 1.līga Madona : SK Kuorsova 0 : 3 Adamovas speciālā internātpamatskola 14:00
Mar
30
Vīriešu 3.līga Atoms : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Mar
30
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Mar
30
Vīriešu 1.līga Madona : Rēzeknes novads 2 : 3 Adamovas speciālā internātpamatskola 16:00
Mar
30
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Mar
30
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
30
Vīriešu 5.līga SVĢ : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Mar
30
Vīriešu 5.līga SVĢ : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Mar
30
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : MVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
31
Siev 3b līga RVS Victory : Kreisais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mar
31
Siev 3a līga Ropaži : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mar
31
Siev 3b līga ReActive : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Mar
31
Siev 3a līga Ķegums : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Mar
31
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:05
Mar
31
Siev 3a līga Ropaži : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:05
Mar
31
Siev 3a līga Ķegums : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Mar
31
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Mar
31
Siev 3a līga Labais Krasts : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
31
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
31
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : SK Lēdurga 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Mar
31
Siev 3a līga Labais Krasts : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Mar
31
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Aprīlis
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Apr
3
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Apr
6
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
6
MIX2 līga Balons Latvija : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
6
MIX2 līga SEB Banka : Block n Roll 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:00
Apr
6
Vīriešu 5.līga DeWalt : Pērkons/RVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Apr
6
MIX2 līga Balons Latvija : Rīgas Siltums 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:00
Apr
6
Vīriešu 5.līga DeWalt : Lokomotīve 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:05
Apr
6
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:15
Apr
6
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Apr
6
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Apr
6
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:30
Apr
7
Siev 3a līga Ropaži : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Apr
7
Vīriešu virslīga VK Saldus : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
7
Siev 3a līga Vecumnieki : Labais Krasts 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Apr
7
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Saldus 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:05
Apr
7
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
7
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : RTU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Apr
7
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK Nuki/MSK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
7
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Apr
7
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
7
Siev 3b līga Kreisais Krasts : MVS-2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Apr
7
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : SK Nuki/MSK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Apr
13
Vīriešu 2.līga Dobele : VK Ozolnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Apr
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Pērkons 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:30
Apr
13
Vīriešu 2.līga Dobele : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:15
Apr
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Talsi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:15
Apr
13
Sieviešu 1.līga Pērkons : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Apr
13
Vīriešu 2.līga Koknese : VK Ozolnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:00
Apr
13
Vīriešu 2.līga Koknese : Mežotne 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:45
Apr
13
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Apr
13
Vīriešu 3.līga Atoms : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:35
Apr
13
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Atoms 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Apr
14
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Kodols 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Apr
14
Vīriešu 4.līga Talavija : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Apr
14
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Team Liquid 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Apr
14
Vīriešu 4.līga Kodols : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Apr
14
Vīriešu 4.līga Fristads : Team Liquid 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:05
Apr
14
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:05
Apr
14
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : SK Pūre 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Apr
14
Vīriešu 4.līga Engure : Fristads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Apr
14
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Apr
14
Vīriešu 2.līga ELLE : SK Pūre 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Apr
14
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Apr
14
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Engure 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Apr
14
Vīriešu 2.līga ELLE : VK Jūrmala Tihovska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Apr
14
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Cepurītes 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Apr
19
Siev 3a līga Ķegums : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:20
Apr
19
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:00
Apr
19
MIX1 līga BaltSol : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Apr
19
MIX1 līga Smiltene : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:00
Apr
19
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:00
Apr
19
MIX1 līga Smiltene : Lokomotīve MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Apr
19
MIX1 līga Valle : BaltSol 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Apr
19
MIX1 līga Vecāķi : BaltSol 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Apr
19
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Filkuls 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:00
Apr
19
MIX1 līga Smiltene : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Apr
19
Vīriešu 1.līga Britney : Madona 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Apr
22
Vīriešu 5.līga SVĢ : VK Valka/ZVVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Apr
22
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Apr
22
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Commodus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Apr
22
Vīriešu 5.līga SVĢ : Vecumnieki jaunieši 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Apr
22
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Apr
22
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : MVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Apr
22
Vīriešu 5.līga MVS : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Apr
22
Vīriešu 1.līga LSPA : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Apr
22
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Apr
27
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Nuki/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Apr
28
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Kodols   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:25
Apr
28
Siev 3a līga Ropaži : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:05
Apr
28
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Apr
28
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Apr
28
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Apr
28
Siev 3b līga VK Valka/ZVVS : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Apr
28
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Apr
28
Siev 3b līga ReActive : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Apr
28
Siev 3b līga ReActive : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Apr
28
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Maijs
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mai
1
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Mai
1
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mai
1
Vīriešu 5.līga DeWalt : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:30
Mai
1
Vīriešu virslīga VK Saldus : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:30
Mai
1
Siev 3a līga Salacgrīva : S3b 2.vieta   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mai
1
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Mai
1
Siev 3a līga Ceturtdaļfināla uzvarētājs : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:10
Mai
1
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:15
Mai
1
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:05
Mai
1
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:05
Mai
1
Vīriešu 5.līga SVĢ : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Mai
1
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Mai
4
Siev 3a līga Labais Krasts : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Mai
5
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:25
Mai
5
Sieviešu 1.līga LSPA : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Mai
5
Vīriešu 2.līga ELLE : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:05
Mai
5
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Mai
6
MIX1 līga Smiltene : Valle   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
6
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
6
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Mai
6
MIX1 līga Filkuls : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:00
Mai
6
MIX1 līga Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:15
Mai
6
MIX1 līga Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Mai
6
Vīriešu 4.līga Engure : Fristads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:30
Mai
6
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mai
6
Siev 3a līga Ķegums : Ceturtdaļfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Mai
12
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:15
Mai
12
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:05

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv