• VV 1 Jaunlaicene 18
    2 Vecumnieki 18
    3 MVS 13
  • S1 1 LSPA 14
    2 Gastronome 12
    3 Pērkons 11
  • S2 1 Madona 18
    2 RVS Dev. 14
    3 MSĢ 12
  • V1 1 LSPA 23
    2 Britney 21
    3 Ieskaties.lv 19
  • MIX1 1 Lokomotīve 19
    2 Smiltene 15
    3 Filkuls 14
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
29
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Pārspēles MSĢ : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Jūrmala Tihovska 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Engure 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga SK Pūre : VK Jūrmala Tihovska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 4.līga Talavija : Karstie Pipari 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
30
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Tīnūži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
30
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Tīnūži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Pearl Consulting 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
30
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
30
Vīriešu virslīga VK Saldus : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
30
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
30
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
30
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
30
Sieviešu 3.līga ReActive : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
30
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
30
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Cewood/Jaunlaicene 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
6
Vīriešu 5.līga Commodus : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 5.līga SVĢ : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 3.līga Atoms : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Rēzeknes novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
6
Sieviešu 2.līga RSU : Bauska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
6
Vīriešu 4.līga Kodols : Fristads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
6
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
7
Sieviešu 1.līga Mārupe : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga LSPA : Ikšķile 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
7
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Eurocash1 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
7
Vīriešu 2.līga Dobele : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
7
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
7
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
7
Vīriešu 2.līga ELLE : Eurocash1 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
7
Sieviešu 3.līga Ķegums : Labais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : SK Pūre 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Vīriešu 2.līga Mežotne : Koknese 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Vīriešu 2.līga Koknese : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga MVS-2 : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Fono : Rēzeknes novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 3.līga MVS-2 : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS Victory 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : GGP Transport 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : SK Kuorsova 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : LSPA 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
14
Vīriešu 1.līga Britney : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
14
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 1.līga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
14
Vīriešu 5.līga DeWalt : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
14
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
14
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : Old Stars 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : Pearl Consulting 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Commodus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : MSĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Sieviešu 2.līga Bauska : Rēzeknes novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Sieviešu 2.līga MSĢ : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
21
MIX1 līga BaltSol : Smiltene 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga Valle : Vecāķi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
21
MIX1 līga Valle : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : BaltSol 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
21
MIX1 līga Vecāķi : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Smiltene 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Ozolnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
21
MIX1 līga Smiltene : Valle 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
21
MIX1 līga Lokomotīve MIX : Filkuls 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : ELLE 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
21
Vīriešu 4.līga Fristads : Team Liquid 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
21
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : VK Jūrmala Tihovska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Fristads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
21
Vīriešu 2.līga ELLE : Dobele 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
21
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
21
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ažur/Gastronome 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ikšķile 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Nuki/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : Rēzeknes novads 3 : 1 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 12:00
Okt
27
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Kuorsova 3 : 0 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 13:50
Okt
27
Sieviešu 1.līga RTU : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 1.līga Madona : SK Kuorsova 3 : 0 Madonas SC, Gaujas iela 13, Madona 15:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Engure 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 5.līga SVĢ : Lokomotīve 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Engure 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Gazmjas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 5.līga DeWalt : Lokomotīve 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
28
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Tīnūži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
28
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Salacgrīva 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
28
Vīriešu 1.līga Britney : SK Fono 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
28
Vīriešu 3.līga Atoms : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
28
Vīriešu 1.līga SK Fono : Baltic Plastic Products 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
28
Sieviešu 1.līga Talsi : Krimuldas nov. 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Saldus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga LSPA : Talsi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
28
Vīriešu virslīga VK Saldus : SK Lēdurga 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : Krimuldas nov. 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
28
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Lēdurga 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Okt
28
Sieviešu 1.līga Mārupe : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Vecie Buki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Koknese : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Mežotne2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Vecie Buki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Fristads : Karstie Pipari 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
3
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 4.līga Kodols : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
3
Sieviešu 3.līga Ropaži : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
3
Sieviešu 3.līga RVS izlase : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
3
Sieviešu 3.līga Ropaži : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
4
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
4
Sieviešu 2.līga Madona : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Carnikava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : VK Valka/ZVVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Leilas brīvdienas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Carnikava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Pērkons/RVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
4
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
4
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Leilas brīvdienas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu 5.līga DeWalt : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
10
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Ķekavas nov 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
10
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
10
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : Pērkons 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
10
Vīriešu 3.līga Pearl Consulting : Tīnūži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Pearl Consulting 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
10
Sieviešu 1.līga RTU : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
10
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
10
Vīriešu 3.līga Old Stars : Tīnūži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
11
MIX1 līga Valle : BaltSol 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Ozollietas.lv MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Valle : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Nov
11
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Filkuls : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Nov
11
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Filkuls 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
11
MIX1 līga Smiltene : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
11
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
11
Vīriešu 1.līga LSPA : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
11
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
11
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : ReActive 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
11
Vīriešu 1.līga GGP Transport : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
11
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
11
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : GGP Transport 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
17
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
17
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Ķegums 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
17
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
17
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Ķegums 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 1.līga SK Fono : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 1.līga SK Fono : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
17
MIX2 līga DB Schenker : Block n Roll 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Nov
17
MIX2 līga SEB Banka : Balons Latvija 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Nov
17
MIX2 līga DB Schenker : SEB Banka 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:20
Nov
17
MIX2 līga Balons Latvija : Block n Roll 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:10
Nov
17
MIX2 līga Rīgas Siltums : DB Schenker 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:20
Nov
18
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : SK Lēdurga 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
18
Vīriešu virslīga Vecumnieki : VK Saldus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
18
Vīriešu virslīga Talsi : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
18
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : VK Saldus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
18
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Kodols 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Nov
18
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Cepurītes 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Nov
18
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Deveikusa 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Nov
18
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Kodols 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Nov
18
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Nov
18
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Nov
24
Vīriešu 5.līga Commodus : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 2.līga ELLE : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 5.līga SVĢ : Skarbie veči 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 2.līga ELLE : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
24
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
24
Vīriešu 4.līga Engure : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
24
Vīriešu 2.līga Mežotne : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
24
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Salaspils VK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
24
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
24
Sieviešu 2.līga Madona : Rēzeknes novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Engure 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
24
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
24
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Karstie Pipari 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
25
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Atoms 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
25
Vīriešu 3.līga Carnikava : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
25
Vīriešu 3.līga Atoms : Carnikava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
25
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
25
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga LSPA : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga SK Fono : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Vecie Buki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Vecie Buki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
25
Vīriešu 1.līga Britney : Rēzeknes novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
25
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Kreisais Krasts 0 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 18:00
Nov
25
Sieviešu 3.līga Ropaži : Vecumnieki 2 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 18:00
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
25
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Fono 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
25
Sieviešu 3.līga VK Valka/ZVVS : Vecumnieki 0 : 3 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 19:30
Nov
25
Sieviešu 3.līga Ropaži : Kreisais Krasts 3 : 0 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 19:30
Nov
25
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : Koknese 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
25
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Britney 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
1
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
1
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Lidosta Rīga 2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
1
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Pērkons 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
1
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Nuki/MSK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
1
Sieviešu 1.līga LSPA : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
1
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : Talsi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
1
Sieviešu 1.līga Pērkons : Talsi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu virslīga Talsi : SK Nuki/MSK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu 3.līga Atoms : Pearl Consulting 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Karstie Pipari 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Pearl Consulting 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Talavija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
1
Vīriešu 3.līga Atoms : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
2
MIX1 līga Valle : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : BaltSol 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Dec
2
MIX1 līga Filkuls : Smiltene 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : Valle 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Dec
2
MIX1 līga Lokomotīve MIX : BaltSol 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Dec
2
MIX1 līga Vecāķi : Smiltene 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Dec
2
MIX1 līga Smiltene : Lokomotīve MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:45
Dec
2
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Valle 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Dec
2
Vīriešu 1.līga LSPA : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
2
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : SK Fono 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
2
Vīriešu 1.līga Baltic Plastic Products : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Fono 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Baltic Plastic Products 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Saldus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Lēdurga 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga SK Lēdurga : VK Saldus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : VK Valka/ZVVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Leilas brīvdienas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Leilas brīvdienas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
8
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
8
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga Commodus : RVS Vanags 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
8
Vīriešu 5.līga Commodus : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu 3.līga Old Stars : Tīnūži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
9
Vīriešu 1.līga Britney : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
9
Sieviešu 3.līga RVS izlase : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
9
Vīriešu 1.līga Britney : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
9
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
9
Sieviešu 3.līga ReActive : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
9
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Kuorsova 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
9
Sieviešu 3.līga Ropaži : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
9
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
9
Vīriešu 4.līga Fristads : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
9
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : VK Valka/ZVVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
9
Vīriešu 4.līga Kodols : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
9
Sieviešu 3.līga Ķegums : Ropaži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
9
Sieviešu 3.līga Ķegums : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
9
Vīriešu 4.līga Kodols : Fristads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
15
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:00
Dec
15
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
15
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Cepurītes 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
15
Sieviešu 2.līga DKD : RSU 0 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
15
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga MVS : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
15
Vīriešu 4.līga Salaspils VK : Engure 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
15
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Salaspils VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Dec
15
Vīriešu 5.līga DeWalt : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
15
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Engure 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
16
MIX2 līga Balons Latvija : DB Schenker   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
16
MIX2 līga Rīgas Siltums : Balons Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
16
MIX2 līga DB Schenker : Rīgas Siltums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:00
Dec
16
MIX2 līga Balons Latvija : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ikšķile : Ažur/Gastronome   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
16
MIX2 līga Rīgas Siltums : SEB Banka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Dec
16
MIX2 līga SEB Banka : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
16
Sieviešu 1.līga Ikšķile : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
16
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Dec
16
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
16
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:55
Dec
16
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
16
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Dec
16
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Janvāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Jan
5
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
5
Sieviešu 3.līga ReActive : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
5
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
5
Vīriešu virslīga Talsi : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
5
Sieviešu 3.līga RVS izlase : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
5
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
5
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
5
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Lidosta Rīga 2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
5
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Eurocash1   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
5
Vīriešu virslīga Lidosta Rīga 2 : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
5
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
6
Vīriešu 1.līga Britney : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
6
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
6
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK Nuki/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
6
Vīriešu 1.līga Britney : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
6
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
6
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : VK Saldus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
6
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : VK Saldus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
6
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
6
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
6
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:45
Jan
6
Sieviešu 1.līga Talsi : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
6
Vīriešu 5.līga MVS : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
6
Sieviešu 1.līga Talsi : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
6
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
12
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Pearl Consulting   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
12
Vīriešu 3.līga Tīnūži : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
12
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
12
Vīriešu 3.līga Tīnūži : ABLV Bank   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
12
Vīriešu 3.līga Carnikava : Pearl Consulting   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
12
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
12
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
12
Vīriešu 4.līga Mežotne2 : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
12
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
12
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
12
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
12
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
12
Vīriešu 5.līga Commodus : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
12
Vīriešu 4.līga Karstie Pipari : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
13
MIX1 līga Filkuls : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
13
MIX1 līga Valle : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
13
MIX1 līga Valle : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:45
Jan
13
MIX1 līga Smiltene : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Jan
13
MIX1 līga Vecāķi : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Jan
13
MIX1 līga Filkuls : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Jan
13
MIX1 līga Smiltene : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Jan
13
MIX1 līga Vecāķi : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Jan
13
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Jan
13
MIX1 līga Smiltene : BaltSol   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:45
Jan
13
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Jan
13
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
13
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
13
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : DKD   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Jan
13
Sieviešu 2.līga Bauska : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Jan
13
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
13
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:55
Jan
13
Sieviešu 3.līga Kreisais Krasts : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:55
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : VK Jūrmala Tihovska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
19
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
19
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : VK Jūrmala Tihovska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
19
Vīriešu 2.līga ELLE : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:30
Jan
19
Vīriešu 2.līga Mežotne : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
19
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Jan
19
Vīriešu 2.līga Mežotne : VK Ozolnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
19
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:10
Jan
19
Vīriešu 4.līga Talavija : Engure   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
19
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Jan
19
Vīriešu 4.līga Kodols : Engure   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
19
Vīriešu 1.līga LSPA : SK Kuorsova   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:45
Jan
19
Vīriešu 4.līga Talavija : Kodols   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
20
Sieviešu 3.līga RVS Victory : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga SK Kuorsova : Baltic Plastic Products   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga GGP Transport : SK Kuorsova   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
20
Vīriešu 1.līga Britney : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
20
Vīriešu 1.līga Britney : Rēzeknes novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
20
Vīriešu 1.līga Madona : Baltic Plastic Products   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
20
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Jan
20
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Rēzeknes novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
20
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
20
Sieviešu 2.līga Madona : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
20
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
20
Sieviešu 2.līga RSU : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
20
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
20
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
26
MIX2 līga SEB Banka : DB Schenker   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
26
MIX2 līga Rīgas Siltums : Balons Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : DB Schenker   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:45
Jan
26
MIX2 līga Balons Latvija : SEB Banka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : Rīgas Siltums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Jan
26
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Jan
26
MIX2 līga DB Schenker : Balons Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:45
Jan
26
MIX2 līga Block n Roll : SEB Banka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:45
Jan
26
Sieviešu 1.līga Mārupe : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Jan
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
26
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Jan
26
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Lidosta Rīga 2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
26
Sieviešu 1.līga Krimuldas nov. : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Jan
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
26
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:15
Jan
26
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Lidosta Rīga 2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:55
Jan
27
Vīriešu 3.līga Old Stars : Leilas brīvdienas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
27
Vīriešu 3.līga ABLV Bank : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
27
Vīriešu 3.līga Leilas brīvdienas : ABLV Bank   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Jan
27
Vīriešu 3.līga Gaujas Regate : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Jan
27
Sieviešu 3.līga MVS-2 : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Jan
27
Vīriešu 3.līga Atoms : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Jan
27
Vīriešu 3.līga Salacgrīva : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Jan
27
Sieviešu 3.līga Ropaži : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Jan
27
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Ķegums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
27
Vīriešu 4.līga Fristads : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Fristads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
27
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Ķegums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Februāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Feb
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Baltic Plastic Products   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
2
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
2
Vīriešu 1.līga GGP Transport : Baltic Plastic Products   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
2
Vīriešu virslīga VK Saldus : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
2
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : VK Saldus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
2
Vīriešu 1.līga Rēzeknes novads : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
2
Vīriešu 2.līga Mežotne : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
2
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
2
Vīriešu 2.līga Eurocash1 : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
2
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
2
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK Lēdurga   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
2
Vīriešu 2.līga SK Pūre : Eurocash1   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
3
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
3
Sieviešu 2.līga RVS Cepurītes : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
3
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
3
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
3
Sieviešu 2.līga Rēzeknes novads : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
3
Sieviešu 3.līga Salacgrīva : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
3
MIX1 līga Smiltene : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
3
MIX1 līga Valle : Ozollietas.lv MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
3
MIX1 līga Ozollietas.lv MIX : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Feb
3
Vīriešu 5.līga SVĢ : VK Valka/ZVVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Feb
3
MIX1 līga Valle : Smiltene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:50
Feb
3
Vīriešu 5.līga VK Valka/ZVVS : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Feb
3
Vīriešu 5.līga MVS : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Feb
3
Vīriešu 5.līga MVS : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:40
Feb
3
Vīriešu 5.līga DeWalt : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
10
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Feb
10
Vīriešu 1.līga Britney : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Feb
10
Vīriešu 1.līga Britney : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:25
Feb
10
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:25
Feb
10
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:10
Feb
10
Vīriešu 1.līga Vecumnieki : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:10
Feb
10
Vīriešu 2.līga VK Jūrmala Tihovska : VK Ozolnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
10
Vīriešu 5.līga RVS Vanags : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:50
Feb
10
Vīriešu 2.līga Vecie Buki : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Feb
10
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
10
Vīriešu 2.līga VK Ozolnieki : ELLE   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Feb
10
Vīriešu 2.līga Koknese : VK Jūrmala Tihovska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Feb
10
Vīriešu 2.līga Koknese : Vecie Buki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
10
Vīriešu 2.līga ELLE : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv