SEZONA
Septembris
Oktobris
Novembris
Decembris
Janvāris
Februāris
Marts
Aprīlis
Dat. | Līga | Komandas | Rezult. | Vieta | Laiks |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | MVS juniori : Kuum/EJsporto | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | Rīgas Purvciema vsk : LAT U-15/Latgran V | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | SIA Commodus : Kuum/EJsporto | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:50 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | RVS U16 : Rīgas Purvciema vsk | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:50 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | Lēdmane : LAT U-15/Latgran V | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:40 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | Klasika : MVS juniori | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:40 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | Lēdmane : RVS U16 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:30 | |
Apr 1 |
Vīriešu 4.līga | Klasika : SIA Commodus | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:30 | |
Apr 1 |
MIX līga | Autohaus82 : LM Logi un Durvis | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:20 | |
Apr 1 |
MIX līga | CarpeDiem : Vecumnieki | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:20 | |
Apr 1 |
MIX līga | Printworks : LM Logi un Durvis | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 18:20 | |
Apr 1 |
MIX līga | CarpeDiem : Madona MIX | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 18:20 | |
Apr 1 |
MIX līga | SK Beķereja : Vecumnieki | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:25 | |
Apr 1 |
MIX līga | Printworks : Autohaus82 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:25 | |
Apr 1 |
MIX līga | Printworks : SK Beķereja | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 20:30 | |
Apr 1 |
MIX līga | Madona MIX : Autohaus82 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 20:30 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | Madona : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | LSPA : Mārupes SC | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | LSPA : VK Līvāni | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:50 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Liepāja | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:50 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | Madona : VK Liepāja | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:40 | |
Apr 6 |
Sieviešu 1.līga | Mārupes SC : RTU | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:40 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | Ieskaties.lv : RVS/VK Vecumnieki | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:50 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | Rīgas Lāči : LAT U-18/ Latgran | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:50 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | MAPEI : LAT U-18/ Latgran | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:40 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | Ieskaties.lv : MĪ Līgatne | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:40 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | MAPEI : RVS/VK Vecumnieki | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:30 | |
Apr 6 |
Vīriešu 1.līga | MĪ Līgatne : Rīgas Lāči | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:30 | |
Apr 7 |
Vīriešu 2.līga | Mežotne : Vecumnieki | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:30 | |
Apr 7 |
Sieviešu 2.līga | MSĢ : Ulbroka | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 16:30 | |
Apr 7 |
Vīriešu 2.līga | Mežotne : Libernetix | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 18:10 | |
Apr 7 |
Sieviešu 2.līga | SK Fono : MSĢ | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 18:10 | |
Apr 7 |
Sieviešu 2.līga | Ulbroka : SK Fono | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:50 | |
Apr 7 |
Vīriešu 2.līga | Vecumnieki : Libernetix | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:50 | |
Apr 13 |
Vīriešu 4.līga | Rīgas Purvciema vsk : MVS juniori | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Apr 13 |
Vīriešu 4.līga | Lēdmane : Kuum/EJsporto | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Apr 13 |
Vīriešu 4.līga | Estoty : Kuum/EJsporto | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:50 | |
Apr 13 |
Vīriešu 4.līga | Lēdmane : MVS juniori | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:50 | |
Apr 13 |
Vīriešu 3.līga | Talavija : MVS | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:40 | |
Apr 13 |
Vīriešu 4.līga | Estoty : Rīgas Purvciema vsk | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:40 | |
Apr 13 |
Vīriešu 3.līga | Mārupes NSS : MVS | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:30 | |
Apr 13 |
Sieviešu 2.līga | Victory : RVS VK/ND | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:30 | |
Apr 13 |
Vīriešu 3.līga | Mārupes NSS : Lokomotīve | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:20 | |
Apr 13 |
Sieviešu 2.līga | Ropaži : RVS VK/ND | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:20 | |
Apr 13 |
Sieviešu 2.līga | Ropaži : Victory | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:10 | |
Apr 13 |
Vīriešu 3.līga | Grif.lv/Ulbroka : Lokomotīve | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:10 | |
Apr 14 |
Vīriešu 4.līga | RVS U16 : Mežotne3 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Apr 14 |
Sieviešu 2.līga | LAT U-15/ Latgran S : Ulbroka | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Apr 14 |
Vīriešu 4.līga | SIA Commodus : Mežotne3 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:50 | |
Apr 14 |
Sieviešu 2.līga | Ulbroka : Talsi | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:50 | |
Apr 14 |
Sieviešu 2.līga | LAT U-15/ Latgran S : Talsi | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:40 | |
Apr 14 |
Vīriešu 4.līga | SIA Commodus : RVS U16 | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:40 | |
Apr 14 |
Sieviešu 3.līga | RVS Cepurītes : MVS | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:30 | |
Apr 14 |
Sieviešu 3.līga | Aizpute : Krasti | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:30 | |
Apr 14 |
Sieviešu 3.līga | Aizpute : RVS Cepurītes | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:20 | |
Apr 14 |
Sieviešu 3.līga | MVS : Krasti | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:20 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | Just Chill : RVS Cepurītes | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:30 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | Bauska : MVS juniores | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 16:30 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | RVS IJ/VK : MVS juniores | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 18:10 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | Ķekava : RVS Cepurītes | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 18:10 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | Just Chill : Ķekava | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:50 | |
Apr 20 |
Sieviešu 3.līga | Krasti : RVS IJ/VK | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:50 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Dobele : ZS Bezdelīgas | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Old Stars : Subate | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Ķekavas nov. : Subate | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:50 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Dobele : Old Stars | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:50 | |
Apr 21 |
Sieviešu 1.līga | Ventspils novads : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:40 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | ZS Bezdelīgas : SK Talsi | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:40 | |
Apr 21 |
Sieviešu 1.līga | Mārupes SC : Ventspils novads | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:30 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Ķekavas nov. : HomeAudio.lv | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:30 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | SK Talsi : Mežotne | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:20 | |
Apr 21 |
Sieviešu 1.līga | VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Līvāni | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:20 | |
Apr 21 |
Sieviešu 1.līga | Mārupes SC : VK Līvāni | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:10 | |
Apr 21 |
Vīriešu 2.līga | Mežotne : HomeAudio.lv | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:10 | |
Apr 27 |
Vīriešu 2.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:45 | |
Apr 27 |
Sieviešu 1.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:45 | |
Apr 27 |
Vīriešu 2.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:45 | |
Apr 27 |
Sieviešu 1.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:45 | |
Apr 28 |
Vīriešu 1.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:00 | |
Apr 28 |
Vīriešu 4.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:00 | |
Apr 28 |
Vīriešu 4.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:00 | |
Apr 28 |
Vīriešu 1.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:00 | |
Apr 28 |
Vīriešu 3.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:00 | |
Apr 28 |
Sieviešu 1.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:00 | |
Apr 28 |
Sieviešu 1.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:00 | |
Apr 28 |
Vīriešu 3.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:00 |
Maijs
Dat. | Līga | Komandas | Rezult. | Vieta | Laiks |
Mai 1 |
MIX līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Mai 1 |
MIX līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Mai 1 |
MIX līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 11:15 | |
Mai 1 |
MIX līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 11:15 | |
Mai 1 |
MIX līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 12:30 | |
Mai 1 |
Sieviešu 3.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 12:40 | |
Mai 1 |
MIX līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:45 | |
Mai 1 |
Sieviešu 3.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 14:40 | |
Mai 1 |
Vīriešu 4.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:15 | |
Mai 1 |
Sieviešu 2.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:40 | |
Mai 1 |
Vīriešu 4.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:15 | |
Mai 1 |
Sieviešu 2.līga | Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 18:40 | |
Mai 4 |
Sieviešu 3.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 10:00 | |
Mai 4 |
Vīriešu 2.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Mai 4 |
Sieviešu 3.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 12:00 | |
Mai 4 |
Vīriešu 2.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 12:00 | |
Mai 4 |
Vīriešu 3.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 14:00 | |
Mai 4 |
Vīriešu 3.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:00 | |
Mai 5 |
Vīriešu 3.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:15 | |
Mai 5 |
Sieviešu 3.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:15 | |
Mai 5 |
Vīriešu 4.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 19:15 | |
Mai 5 |
Vīriešu 2.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:15 | |
Mai 6 |
Sieviešu 2.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 13:00 | |
Mai 6 |
Vīriešu 1.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 13:00 | |
Mai 6 |
Vīriešu 1.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 15:00 | |
Mai 6 |
Sieviešu 2.līga | Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 15:00 | |
Mai 6 |
Sieviešu 1.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 17:00 | |
Mai 6 |
Sieviešu 2.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 17:00 | |
Mai 6 |
Sieviešu 1.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 19:00 | |
Mai 11 |
Sieviešu 3.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:00 | |
Mai 11 |
Vīriešu 4.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 18:00 | |
Mai 11 |
Vīriešu 2.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 20:00 | |
Mai 12 |
Sieviešu 2.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 10:00 | |
Mai 12 |
Vīriešu 3.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 12:00 | |
Mai 12 |
Vīriešu 1.līga | Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. | 14:15 | |
Mai 12 |
Vīriešu 1.līga | Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs | RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. | 16:30 |