• VV 1 MAPEI 5
    2 Vecumnieki 5
    3 Ieskaties.lv 1
  • S2 1 DKD 5
    2 RVS/TZ 4
    3 Limbaži 3
  • V1 1 Devio/Hostnet 3
    2 #EJsporto 3
    3 Ķekava 3
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
27
Vīriešu 5.līga Eleja/BM Parts.lv : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:45
Sep
27
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : VK Nameiz 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:40
Sep
27
Vīriešu 5.līga Eleja/BM Parts.lv : VK Nameiz 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
3
Sieviešu 4.līga RVS ND/VK : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
3
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
3
Sieviešu 4.līga Bauska : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
3
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
3
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Maniacs 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
3
Sieviešu 4.līga Bauska : RVS ND/VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
3
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK NUKI/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
3
Vīriešu 2.līga Maniacs : Tukums 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
3
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : MAPEI/RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
3
Vīriešu 2.līga Dobele : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
3
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Vecumnieki 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
3
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Tukums 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
3
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
3
Vīriešu 2.līga Dobele : VK Sloka 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
4
Vīriešu 5.līga Skarbie Veči/KLALK : Carnikava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
4
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Commodus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
4
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Skarbie Veči/KLALK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
4
Vīriešu 5.līga Avatara : Carnikava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
4
Vīriešu 5.līga Avatara : Commodus 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
4
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : Talsi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
4
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
4
Sieviešu 2.līga Limbažu SS/OCL : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
4
Vīriešu 3.līga VK Pro Tools : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
4
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : RVS/Trīs Zvaigznes 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
4
Sieviešu 2.līga DKD : Limbažu SS/OCL 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
4
Vīriešu 3.līga Subate : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
4
Vīriešu 3.līga VK Pro Tools : Subate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
4
Sieviešu 2.līga DKD : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
10
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Skarbie veči 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
10
Vīriešu 4.līga Instant : Motivs.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
10
Vīriešu 4.līga Instant : Gazmjas 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
10
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Motivs.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
10
Vīriešu 4.līga Lokomotīve : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
10
Sieviešu 3.līga SVK Liepāja : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
10
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
10
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Lokomotīve 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
10
Sieviešu 3.līga DKD2 : SVK Liepāja 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
10
Sieviešu 4.līga RVS NL2 : Jūrmalas SS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
10
Sieviešu 3.līga Eco Baltia : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
10
Sieviešu 4.līga MVS-2 : RVS NL2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
10
Sieviešu 3.līga DKD2 : Eco Baltia 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
10
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
11
Vīriešu 1.līga #EJsporto : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
11
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : Devio/Hostnet 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
11
Vīriešu 2.līga Kerama Marazzi : Druva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
11
Vīriešu 1.līga #EJsporto : Devio/Hostnet 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
11
Vīriešu 2.līga Kerama Marazzi : VK Sloka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
11
Vīriešu 3.līga Old Stars : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
11
Vīriešu 2.līga Druva : VK Sloka 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
11
Vīriešu 3.līga Old Stars : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
11
Sieviešu 3.līga RVS NL1 : Victoria/hunt.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
11
Sieviešu 3.līga RVS NL1 : Ropaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
11
Vīriešu 3.līga Vircava : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
11
Sieviešu 3.līga Ropaži : Victoria/hunt.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
11
Vīriešu 3.līga Team Liquid : Vircava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
17
Vīriešu 6.līga Ropaži : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
17
Vīriešu 6.līga Lejasstrazdi : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
17
Vīriešu 6.līga SVĢ : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
17
Vīriešu 6.līga Pērkons/RVS : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
17
Vīriešu 6.līga Aloja : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
17
Vīriešu 6.līga Lejasstrazdi : Vecumnieki jaunieši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
17
Vīriešu virslīga Aparāts : SK Fono/Cēsis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
17
Vīriešu 6.līga Aloja : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
17
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
17
Vīriešu virslīga Aparāts : LLU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
17
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
17
Sieviešu 1.līga LSPA : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
17
Vīriešu virslīga Mežotne : LLU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
17
Sieviešu 1.līga RTU : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
18
Sieviešu 2.līga RVS izlase : RVS/Star Wars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
18
Sieviešu 2.līga RVS/Star Wars : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
18
Sieviešu 1.līga RSU : Rīga MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
18
Sieviešu 2.līga Madona : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
18
Sieviešu 2.līga SK Pūre : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
18
Sieviešu 1.līga MSĢ : Rīga MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
18
Vīriešu 4.līga Gulbene : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
18
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : VK Ādaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
18
Vīriešu 4.līga Gulbene : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
18
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : ABLV Bank   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
18
Vīriešu 4.līga RVS izlase : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
18
Vīriešu 1.līga VK Ādaži : LSPA/Stopiņu novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
24
Vīriešu 2.līga Dobele : Tukums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
24
Sieviešu 3.līga DKD2 : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
24
Sieviešu 3.līga SVK Liepāja : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
24
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Tukums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
24
Sieviešu 3.līga Aizpute : DKD2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
24
Vīriešu 2.līga Daugavpils : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
24
Vīriešu 2.līga Daugavpils : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
24
Sieviešu 3.līga Aizpute : SVK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
24
Vīriešu 5.līga Avatara : DSV/74 Forever   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
24
Vīriešu 5.līga Carnikava : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
24
Vīriešu 5.līga Avatara : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
24
Vīriešu 5.līga Eleja/BM Parts.lv : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
24
Vīriešu 5.līga Eleja/BM Parts.lv : DSV/74 Forever   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
24
Vīriešu 5.līga Carnikava : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
25
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Okt
25
Sieviešu 4.līga MVS-2 : RVS ND/VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Okt
25
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS ND/VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Okt
25
Sieviešu 4.līga RVS Victory : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
25
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:55
Okt
25
Sieviešu 4.līga Bauska : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:55
Okt
25
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Okt
25
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
25
Vīriešu 3.līga Kuldīgas NSS : VK Pro Tools   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:25
Okt
25
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:25
Okt
25
Vīriešu 3.līga Kuldīgas NSS : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Okt
25
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
25
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
25
Vīriešu 3.līga Talavija : VK Pro Tools   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv