• VV 1 VK Gaujiena 40
    2 Ozollietas.lv 31
    3 SK Nuki 31
  • S1 1 Ažur 37
    2 Mārupe 36
    3 Krimulda 30
  • S2 1 Bez spons. 35
    2 Jūrmala 32
    3 Ikšķile 29
  • V1 1 LSPA 46
    2 Ieskaties.lv 36
    3 Koknese 32
  • MIX 1 LLU 49
    2 Lokomotīve 47
    3 Talsi 45
10. Februāris 11:40
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
3:1
(28:26, 19:25, 25:17, 25:13)
VK Gaujiena LSPA penčuki

VK Gaujiena

Nr Vārds KP
19Kārlis Levinskis 28
3Andris Zadovskis 17
9Toms Dandens 12


Statistika


VK Gaujiena

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
1Alvis Spangers libero 000 00
12Gvido Griestiņš universāls 000 00
19Kārlis Levinskis universāls 2431 528
2Atis Dandens 1. temps 131 15
3Rihards Vilmanis universāls 000 00
3Andris Zadovskis universāls 1052 717
5Gints Švecs 2.temps 1001 611
7Jānis Zadovskis cēlājs 011 52
9Toms Dandens 2.temps 651 512
4Pēteris Mednis universāls Nespēlēja
15Artis Ilgavizis diognāle Nespēlēja
6Mārcis Kreičmanis universāls Nespēlēja
Niks Gauručs 2.temps Nespēlēja

LSPA penčuki

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Jānis Ivanovs 1. temps 100 11
Mikus Jākobsons universāls 000 00
Mārtiņš Januševskis 1. temps 310 24
1Aigars Sniedzāns 1. temps 432 39
5Kārlis Bērziņš diognāle 810 29
6Valts Benjavs cēlājs 211 24
7Arnis Reliņš 2.temps 1100 211
9Edgars Igaunis 2.temps 720 39
11Gatis Berdinskis 1. temps Nespēlēja
Raimonds Dzenis diognāle Nespēlēja
3Toms Benjavs 2.temps Nespēlēja
44Gints Krauja libero Nespēlēja
Pēteris Aukmanis 1. temps Nespēlēja
Vīriešu virslīga
KomandasPTS
VK Gaujiena40
Ozollietas.lv31
SK Nuki31
MVS28
LSPA27
LLU21
SpēlētājiVPS
23.07
20.27
18.00
17.32
16.57
Vīriešu 1.līga
KomandasPTS
LSPA46
Ieskaties.lv36
Koknese32
SK Fono32
Kuorsova29
BPS Tr.28
SpēlētājiVPS
19.18
17.44
17.00
16.33
15.00
Vīriešu 2.līga
KomandasPTS
74 Forever47
Vecumnieki34
SK Pūre33
ELLE30
Ķegums27
Lidosta Rīga25
SpēlētājiVPS
25.25
24.25
19.38
16.63
16.31
Vīriešu 3.līga
KomandasPTS
Cewood43
RVS32
Dobele32
VK Jūrmala29
Kingsmen28
Jelgavas nsc20
SpēlētājiVPS
19.17
15.63
15.40
15.00
14.72
Vīriešu 4.līga
KomandasPTS
Old Stars36
G. Regate35
Team Liquid31
Kodols30
Salacgrīva29
Carnikava24
SpēlētājiVPS
20.18
15.83
14.70
14.38
14.35
Vīriešu 5.līga
KomandasPTS
Talavija36
RVS Vanags31
Vecumnieki25
Karstie Pipari24
Commodus23
DeWalt22
SpēlētājiVPS
22.25
21.36
17.67
16.33
16.25
Sieviešu 1.līga
KomandasPTS
Ažur37
Mārupe36
Krimulda30
LSPA17
Pērkons15
Talsi14
SpēlētājiVPS
15.81
14.63
14.50
13.25
12.75
Sieviešu 2.līga
KomandasPTS
Bez spons.35
Jūrmala32
Ikšķile29
Victoria20
Bauska16
MVS13
SpēlētājiVPS
19.56
18.29
18.20
17.50
16.73
Sieviešu 3.līga
KomandasPTS
Ropaži32
RVS Cepurītes32
Salacgrīva29
ReActive27
Vecumnieki24
L. Krasts17
SpēlētājiVPS
27.33
18.88
15.79
14.24
14.00
MIX līga
KomandasPTS
LLU49
Lokomotīve47
Talsi45
Filkuls37
Vecāķi35
Smiltene32
SpēlētājiVPS
17.29
15.32
14.75
14.70
13.86
Pārspēles
KomandasPTS
Brīvība5
Kuorsova4
74 Forever3
SK Nuki3
VK Valka2
Vecumnieki2
SpēlētājiVPS

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv