• VV 1 VK Gaujiena 40
    2 Ozollietas.lv 28
    3 SK Nuki 27
  • S1 1 Ažur 31
    2 Mārupe 30
    3 Krimulda 27
  • S2 1 Bez spons. 35
    2 Jūrmala 32
    3 Ikšķile 29
  • V1 1 LSPA 40
    2 Koknese 32
    3 SK Fono 29
  • MIX 1 LLU 49
    2 Lokomotīve 47
    3 Talsi 45
11. Februāris 14:25
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
0:2
(23:25, 22:25)
Ozollietas.lv MIX LLU MIX

Ozollietas.lv MIX

Nr Vārds KP
8Sandris Gulbis 13
4Klāvs Eglītis 12
12Ivars Eglīte 8


Statistika


Ozollietas.lv MIX

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Zanda Mičule cēlājs 110 02
1Jānis Stukuls universāls 000 00
11Mairita Bičkovska cēlājs 000 20
12Ivars Eglīte universāls 701 18
4Klāvs Eglītis universāls 1110 412
8Sandris Gulbis universāls 1210 213
9Sandra Selga universāls 100 01
Ance Olte universāls Nespēlēja
2Santa Emsiņa universāls Nespēlēja
Sanita Pastare universāls Nespēlēja
Lauma Lazdiņa universāls Nespēlēja
Anete Veica universāls Nespēlēja
Kristina Iskorostenska universāls Nespēlēja

LLU MIX

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
0Pauls Ņikitins universāls 1307 420
11Kristīne Dzierkale universāls 000 10
2Eva Rozīte-Ņikitina universāls 100 01
5Laura Strupa universāls 100 01
5Lauris Svars universāls 600 16
9Jānis Gabranovs universāls 1201 313
10Marta Medne universāls Nespēlēja
2Atis Dandens universāls Nespēlēja
4Pēteris Mednis universāls Nespēlēja
3Mārcis Kreičmanis universāls Nespēlēja
11Rūta Paužole universāls Nespēlēja
5Elvita Dolotova universāls Nespēlēja
Mārīte Groza universāls Nespēlēja
9Andris Karašovs universāls Nespēlēja
Katrīna Dzierkale universāls Nespēlēja
Vīriešu virslīga
KomandasPTS
VK Gaujiena40
Ozollietas.lv28
SK Nuki27
MVS25
LSPA23
LLU17
SpēlētājiVPS
24.00
20.67
17.71
16.73
16.57
Vīriešu 1.līga
KomandasPTS
LSPA40
Koknese32
SK Fono29
Kuorsova29
BPS Tr.28
Ieskaties.lv27
SpēlētājiVPS
18.88
17.56
17.00
16.75
15.00
Vīriešu 2.līga
KomandasPTS
74 Forever45
Vecumnieki30
ELLE27
Ķegums27
SK Pūre27
Eurocash119
SpēlētājiVPS
25.25
24.25
20.67
16.63
16.31
Vīriešu 3.līga
KomandasPTS
Cewood43
Dobele32
RVS32
VK Jūrmala29
Kingsmen28
Jelgavas nsc20
SpēlētājiVPS
19.17
15.43
15.00
14.90
14.75
Vīriešu 4.līga
KomandasPTS
Old Stars36
Kodols30
G. Regate29
Salacgrīva29
Team Liquid25
Carnikava24
SpēlētājiVPS
20.71
15.50
15.11
15.07
14.33
Vīriešu 5.līga
KomandasPTS
Talavija36
RVS Vanags31
Vecumnieki24
Commodus23
DBJSS21
Karstie Pipari21
SpēlētājiVPS
22.25
21.36
16.81
16.33
16.25
Sieviešu 1.līga
KomandasPTS
Ažur31
Mārupe30
Krimulda27
Pērkons15
LSPA14
Talsi12
SpēlētājiVPS
16.83
16.75
14.50
13.60
13.50
Sieviešu 2.līga
KomandasPTS
Bez spons.35
Jūrmala32
Ikšķile29
Victoria20
Bauska16
MVS13
SpēlētājiVPS
19.79
18.64
18.29
17.50
17.07
Sieviešu 3.līga
KomandasPTS
Ropaži32
RVS Cepurītes32
Salacgrīva29
ReActive27
Vecumnieki24
L. Krasts17
SpēlētājiVPS
27.50
19.00
16.00
14.43
14.00
MIX līga
KomandasPTS
LLU49
Lokomotīve47
Talsi45
Filkuls37
Vecāķi35
Smiltene32
SpēlētājiVPS
17.29
16.00
14.80
14.30
13.57
Pārspēles
KomandasPTS
Brīvība5
Kuorsova4
74 Forever3
SK Nuki3
Vecumnieki2
VK Valka2
SpēlētājiVPS

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv