• VV 1 Mežotne 24
    2 SK Fono 20
    3 MAPEI 18
  • S1 1 Mārupe 21
    2 MSĢ 21
    3 RTU 16
  • S2 1 Talsi 29
    2 DKD 25
    3 Ventspils n. 21
  • V1 1 Dobele 26
    2 Ieskaties.lv 26
    3 KEEL Design 26
  • MIX 1 CarpeDiem 31
    2 LM Logi 30
    3 Nekāda n. 27
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
25
Sieviešu 3.līga Krasti : Jelgavas NSC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
25
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
25
Sieviešu 3.līga Krasti : Aizpute 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Sep
25
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Sep
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : Jelgavas NSC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Sep
25
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Karcher/firestop 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Sep
25
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Sep
25
Sieviešu 2.līga Talsi : Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Sep
25
Sieviešu 2.līga DKD : Talsi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Sep
25
Vīriešu 3.līga Karcher/firestop : Grif.lv/Ulbroka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Sep
25
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Grif.lv/Ulbroka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Sep
25
Sieviešu 2.līga DKD : Victory 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
1
Sieviešu 3.līga Just Chill : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : Just Chill 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS Cepurītes : Karcher/firestop 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
1
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
1
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : MVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
1
Vīriešu 3.līga Lēdmane : Mārupe SC/Sprīdīši 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
1
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : Mārupes SC 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
1
Sieviešu 1.līga LSPA : RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
1
Vīriešu 3.līga Lēdmane : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
1
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Mārupe SC/Sprīdīši 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
1
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
2
Vīriešu 2.līga Talavija : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
2
Vīriešu 2.līga BPS Trans : HomeAudio.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
2
Vīriešu 2.līga Talavija : BPS Trans 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
2
Vīriešu 2.līga HomeAudio.lv : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
2
Vīriešu 2.līga RVS izlase : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
2
Sieviešu 1.līga MSĢ : LAT U-15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
2
Sieviešu 1.līga RTU : LAT U-15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
2
Sieviešu 2.līga SK Fono : Ventspils novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
2
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
2
Sieviešu 1.līga Madona : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
2
Sieviešu 1.līga Madona : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
2
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : SK Fono 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
8
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Commodus MIX : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Madona MIX : CarpeDiem 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:05
Okt
8
MIX līga Commodus MIX : Printworks 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
8
MIX līga LM Logi un Durvis : CarpeDiem 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:10
Okt
8
MIX līga Printworks : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Okt
8
MIX līga LM Logi un Durvis : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Okt
8
Sieviešu 2.līga Bauska : Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
8
MIX līga Printworks : CarpeDiem 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Okt
8
Vīriešu 2.līga Gulbene : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
8
Sieviešu 2.līga Ropaži : Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
8
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Gulbene 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
8
Sieviešu 2.līga DKD : Bauska 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
8
Vīriešu 2.līga Subate : Mežotne2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
8
Sieviešu 2.līga DKD : Ropaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
9
Vīriešu virslīga MAPEI : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
9
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži/Epeak.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
9
Vīriešu virslīga VK Ādaži/Epeak.lv : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
9
Vīriešu virslīga MAPEI : SK Nuki/Sigulda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
9
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
9
Vīriešu virslīga LSPA : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
9
Vīriešu 1.līga MVS : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
9
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : SK Nuki/Sigulda 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
9
Vīriešu 1.līga MVS : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 1.līga Dobele : Awave/G4S 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Awave/G4S 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
9
Vīriešu 1.līga Dobele : Gaujas Regate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
15
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
15
Sieviešu 3.līga Just Chill : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
15
Sieviešu 3.līga Krasti : Karcher/firestop 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
15
Vīriešu 1.līga KEEL Design : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
15
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : Just Chill 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
15
Vīriešu 1.līga Estoty : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
15
Sieviešu 1.līga Madona : LAT U-15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
15
Vīriešu 1.līga Estoty : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
15
Sieviešu 1.līga RTU : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
15
Sieviešu 1.līga LSPA : LAT U-15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
15
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
15
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
16
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
16
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Lēdmane 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
16
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : SIA COMMODUS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
16
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Lēdmane 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
16
Vīriešu 2.līga Talavija : Gulbene 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
16
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
16
Vīriešu 2.līga Talavija : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
16
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
16
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
16
Vīriešu 2.līga Gulbene : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
16
Sieviešu 2.līga Talsi : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
16
Vīriešu 2.līga RVS izlase : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
22
Sieviešu 2.līga Victory : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
22
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Ieskaties.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
22
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : DKD 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
22
Vīriešu 1.līga Estoty : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
22
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
22
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : Victory 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
22
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
22
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : Estoty 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
22
Vīriešu 2.līga Subate : HomeAudio.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
22
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
22
Vīriešu 2.līga Old Stars : HomeAudio.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
22
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
23
Sieviešu 3.līga MVS : Jelgavas NSC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
23
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
23
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : Jelgavas NSC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
23
Sieviešu 3.līga MVS : RVS Cepurītes 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
23
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
23
MIX līga Nameiz MIX : Bella, Ciao! 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
23
MIX līga Quattro : Nameiz MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Okt
23
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
23
MIX līga Quattro : Bella, Ciao! 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Okt
23
MIX līga Nameiz MIX : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Okt
23
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Karcher/firestop 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
23
MIX līga Printworks : Bella, Ciao! 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Okt
23
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : Karcher/firestop 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
23
MIX līga Quattro : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:15
Okt
23
MIX līga Printworks : Vecumnieki 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:20
Okt
29
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
29
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Karcher/firestop 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
29
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Mārupe SC/Sprīdīši 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
29
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
29
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Mārupe SC/Sprīdīši 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
29
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Karcher/firestop 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
29
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
29
Sieviešu 1.līga LSPA : VK Liepāja 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
29
Sieviešu 1.līga Madona : VK Liepāja 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
29
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : MSĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
29
Sieviešu 1.līga Madona : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
29
Sieviešu 1.līga RSU : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
30
Sieviešu 2.līga SK Fono : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
30
Sieviešu 2.līga Bauska : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
30
Sieviešu 2.līga Bauska : Ropaži 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
30
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : Talsi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
30
Sieviešu 2.līga SK Fono : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
30
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : MAPEI 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
30
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : LSPA 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
30
Vīriešu virslīga MAPEI : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
30
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : VK Ādaži/Epeak.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
30
Vīriešu virslīga Skrunda : Mežotne 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
30
Vīriešu virslīga VK Ādaži/Epeak.lv : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
30
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Nuki/Sigulda 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
5
Vīriešu 1.līga MVS : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
5
Vīriešu 1.līga Dobele : Estoty 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
5
Vīriešu 1.līga MVS : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
5
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Estoty 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
5
Vīriešu 2.līga Subate : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
5
Vīriešu 2.līga Gulbene : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
5
Vīriešu 2.līga Gulbene : HomeAudio.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
5
Vīriešu 2.līga Talavija : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Nov
5
Vīriešu 2.līga Subate : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Nov
5
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : BPS Trans 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Nov
5
Vīriešu 2.līga Talavija : HomeAudio.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Nov
5
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Nov
6
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : RVS VK/ND 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
6
Sieviešu 3.līga Aizpute : Just Chill 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
6
Sieviešu 3.līga Just Chill : RVS VK/ND 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
6
Sieviešu 3.līga Aizpute : Karcher/firestop 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
6
MIX līga CarpeDiem : Vecumnieki 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
6
MIX līga Printworks : Nameiz MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
6
MIX līga Madona MIX : Printworks 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Nov
6
MIX līga CarpeDiem : Nameiz MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Nov
6
MIX līga Madona MIX : Vecumnieki 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Nov
6
MIX līga Bella, Ciao! : Nekāda naida 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:50
Nov
6
MIX līga LM Logi un Durvis : Printworks 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:55
Nov
6
MIX līga CarpeDiem : Bella, Ciao! 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:55
Nov
6
MIX līga Nekāda naida : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Nov
6
MIX līga Madona MIX : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:00
Nov
6
MIX līga Commodus MIX : Quattro 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:05
Nov
6
MIX līga LM Logi un Durvis : Nekāda naida 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:05
Nov
6
MIX līga LM Logi un Durvis : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:10
Nov
6
MIX līga Bella, Ciao! : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:10
Nov
13
Vīriešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
13
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Lēdmane 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
13
Vīriešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Awave/G4S 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
13
Vīriešu 3.līga Karcher/firestop : Lēdmane 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
13
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Awave/G4S 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
13
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Karcher/firestop 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
18
Sieviešu 3.līga Krasti : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Grif.lv/Ulbroka 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
18
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
18
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
18
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Grif.lv/Ulbroka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
18
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : MVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
18
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Nov
19
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
19
Sieviešu 2.līga Victory : Jūrmalas SS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
19
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Mārupe SC/Sprīdīši 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
19
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
19
Sieviešu 2.līga Victory : Ventspils novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
19
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
19
MIX līga Bella, Ciao! : Madona MIX 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Nov
19
MIX līga Quattro : CarpeDiem 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
19
MIX līga Madona MIX : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:35
Nov
19
MIX līga CarpeDiem : Nekāda naida 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:35
Nov
19
MIX līga CarpeDiem : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Nov
19
MIX līga Bella, Ciao! : LM Logi un Durvis 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:40
Nov
19
MIX līga Nameiz MIX : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:45
Nov
19
MIX līga Nekāda naida : Vecumnieki 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:45
Nov
19
MIX līga Nameiz MIX : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
19
MIX līga Vecumnieki : LM Logi un Durvis 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
20
Sieviešu 1.līga RTU : RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
20
Sieviešu 1.līga MSĢ : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
20
Sieviešu 1.līga RTU : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
20
Sieviešu 1.līga RSU : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
20
Vīriešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
20
Vīriešu 1.līga Dobele : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
20
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Nov
20
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Estoty 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
20
Vīriešu 1.līga Estoty : Ieskaties.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Nov
20
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Nov
20
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Nov
27
Sieviešu 2.līga Ropaži : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
27
Sieviešu 2.līga DKD : SK Fono 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
27
Sieviešu 2.līga Talsi : DKD 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
27
Sieviešu 2.līga Bauska : SK Fono 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Nov
27
Sieviešu 2.līga Talsi : Ropaži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Nov
27
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : Skrunda 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Nov
27
Vīriešu virslīga MAPEI : VK Ādaži/Epeak.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
27
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Nov
27
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Nov
27
Vīriešu virslīga MAPEI : Mežotne 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Nov
27
Vīriešu virslīga VK Ādaži/Epeak.lv : SK Nuki/Sigulda 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Nov
27
Vīriešu virslīga LSPA : Mežotne 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
3
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Estoty 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
3
Vīriešu 1.līga Estoty : MVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
3
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
3
Vīriešu 1.līga MVS : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
3
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Lēdmane 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
3
Sieviešu 3.līga Aizpute : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
3
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : Lēdmane 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
3
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Grif.lv/Ulbroka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
3
Sieviešu 3.līga Aizpute : RVS VK/ND 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
3
Sieviešu 3.līga MVS : RVS VK/ND 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
3
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : Grif.lv/Ulbroka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
4
MIX līga Bella, Ciao! : Nameiz MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
4
MIX līga Madona MIX : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
4
MIX līga Bella, Ciao! : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:05
Dec
4
MIX līga Nameiz MIX : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Dec
4
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Dec
4
MIX līga Vecumnieki : Bella, Ciao! 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:10
Dec
4
MIX līga Printworks : Nekāda naida 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Dec
4
MIX līga LM Logi un Durvis : Nameiz MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:15
Dec
4
MIX līga CarpeDiem : LM Logi un Durvis 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:20
Dec
4
MIX līga Quattro : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Dec
4
MIX līga Vecumnieki : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Dec
4
MIX līga Printworks : CarpeDiem 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:25
Dec
4
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Old Stars 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Dec
4
MIX līga Printworks : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Dec
4
MIX līga CarpeDiem : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:35
Dec
4
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Dec
4
MIX līga Quattro : Commodus MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:40
Dec
4
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
4
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
10
Sieviešu 1.līga RTU : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
10
Vīriešu 2.līga RVS izlase : HomeAudio.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
10
Sieviešu 1.līga RSU : MSĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
10
Vīriešu 2.līga HomeAudio.lv : Subate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
10
Vīriešu 2.līga Gulbene : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
10
Sieviešu 1.līga MSĢ : RTU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
10
Vīriešu 2.līga Gulbene : Subate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
10
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Talsi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
10
Sieviešu 2.līga Victory : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
10
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
10
Sieviešu 2.līga Bauska : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
10
Sieviešu 2.līga Victory : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
11
Sieviešu 3.līga Just Chill : Jelgavas NSC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
11
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
11
Sieviešu 3.līga Just Chill : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
11
Sieviešu 3.līga Krasti : Karcher/firestop 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
11
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : Karcher/firestop 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
11
Vīriešu 1.līga Dobele : KEEL Design 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
11
Sieviešu 2.līga Ropaži : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
11
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : KEEL Design 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
11
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
11
Sieviešu 2.līga SK Fono : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
11
Sieviešu 2.līga Ropaži : SK Fono 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
11
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : Ieskaties.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
17
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Dec
17
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži/Epeak.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:00
Dec
17
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Nuki/Sigulda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Dec
17
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : VK Liepāja 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Dec
17
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:40
Dec
17
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : VK Ādaži/Epeak.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:40
Dec
18
Vīriešu virslīga MAPEI : SK Fono/Cēsis 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
18
Vīriešu 1.līga MVS : LAT U-17/Latgran 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
18
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : LAT U-17/Latgran 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
18
Vīriešu virslīga MAPEI : LSPA 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
18
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : MVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
18
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
18
Vīriešu 3.līga Karcher/firestop : SIA COMMODUS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
18
Vīriešu virslīga LSPA : Skrunda 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
18
Vīriešu 3.līga Gazmjas : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
18
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Karcher/firestop 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
18
Vīriešu 3.līga Gazmjas : VK Nameiz 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
18
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Janvāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Jan
7
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Karcher/firestop 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
7
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
7
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Karcher/firestop 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
7
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Lēdmane 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
7
Vīriešu 2.līga Gulbene : Old Stars 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
7
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Lēdmane 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
7
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Gulbene 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
7
MIX līga Bella, Ciao! : LM Logi un Durvis 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
7
MIX līga Bella, Ciao! : Printworks 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:35
Jan
7
Vīriešu 2.līga RVS izlase : Old Stars 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
7
MIX līga LM Logi un Durvis : Printworks 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Jan
7
MIX līga LM Logi un Durvis : Nameiz MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:45
Jan
7
Vīriešu 2.līga BPS Trans : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
7
MIX līga Printworks : Nameiz MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
8
Sieviešu 3.līga MVS : Just Chill 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Jan
8
Vīriešu 1.līga Dobele : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
8
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : Just Chill 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Jan
8
Vīriešu 1.līga Estoty : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
8
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : MVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:50
Jan
8
Vīriešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Ieskaties.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
8
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : HomeAudio.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Jan
8
Vīriešu 1.līga Estoty : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
8
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
8
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Ieskaties.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
8
Vīriešu 2.līga Talavija : HomeAudio.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
8
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
8
Vīriešu 2.līga Subate : Talavija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Jan
14
Vīriešu virslīga MAPEI : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Jan
14
Vīriešu virslīga VK Ādaži/Epeak.lv : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Jan
14
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:35
Jan
14
Vīriešu virslīga Mežotne : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:35
Jan
14
Vīriešu virslīga MAPEI : SK Nuki/Sigulda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Jan
14
Vīriešu virslīga VK Ādaži/Epeak.lv : Skrunda 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Jan
14
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:25
Jan
14
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : SK Fono/Cēsis 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:25
Jan
14
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Mārupe SC/Sprīdīši 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
14
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
14
Vīriešu 3.līga Gazmjas : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Jan
14
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : VK Nameiz 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
15
MIX līga CarpeDiem : Nekāda naida 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:15
Jan
15
MIX līga Quattro : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:15
Jan
15
MIX līga Commodus MIX : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
15
MIX līga Vecumnieki : CarpeDiem 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
15
MIX līga Quattro : CarpeDiem 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:25
Jan
15
MIX līga Vecumnieki : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:25
Jan
15
MIX līga Quattro : Nekāda naida 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Jan
15
MIX līga Commodus MIX : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Jan
21
Sieviešu 1.līga RTU : VK Liepāja 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Jan
21
Sieviešu 1.līga MSĢ : LAT U-15/Latgran 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Jan
21
Sieviešu 1.līga MSĢ : VK Liepāja 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Jan
21
Sieviešu 1.līga RTU : LAT U-15/Latgran 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Jan
22
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Jan
22
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
22
Sieviešu 3.līga Aizpute : RVS VK/ND 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Jan
22
Sieviešu 3.līga Krasti : Jelgavas NSC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
22
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : LAT U-15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:50
Jan
22
Sieviešu 3.līga Aizpute : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
22
Sieviešu 1.līga RSU : LAT U-15/Latgran 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:35
Jan
22
Vīriešu 1.līga MVS : Awave/G4S 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
22
Sieviešu 1.līga Madona : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:20
Jan
22
Vīriešu 1.līga KEEL Design : MVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
22
Sieviešu 1.līga LSPA : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:05
Jan
22
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Awave/G4S 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Jan
22
Sieviešu 1.līga Madona : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
28
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
28
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
28
Vīriešu 1.līga MVS : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
28
Vīriešu 1.līga Dobele : Ieskaties.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
28
Sieviešu 2.līga Talsi : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
28
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : DKD 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
28
Sieviešu 2.līga Talsi : Bauska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
28
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Ropaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
28
Sieviešu 2.līga DKD : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
28
Sieviešu 2.līga SK Fono : Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
28
Sieviešu 2.līga Bauska : SK Fono 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
28
Sieviešu 2.līga Victory : Ropaži 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Februāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Feb
4
Sieviešu 1.līga Madona : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
4
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
4
Vīriešu 3.līga Mārupe SC/Sprīdīši : Karcher/firestop   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
4
Sieviešu 1.līga Madona : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
4
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
4
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
4
Vīriešu 3.līga Karcher/firestop : Lēdmane   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
4
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
4
Sieviešu 1.līga RTU : VK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
4
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
4
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
4
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Lēdmane   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
5
Vīriešu 2.līga HomeAudio.lv : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Feb
5
MIX līga Commodus MIX : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
5
MIX līga Printworks : Commodus MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:00
Feb
5
Vīriešu 2.līga HomeAudio.lv : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:15
Feb
5
MIX līga Vecumnieki : Printworks   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:00
Feb
5
Vīriešu 2.līga Old Stars : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Feb
5
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Feb
5
Vīriešu virslīga MAPEI : Skrunda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Feb
5
Vīriešu virslīga Mežotne : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
5
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : VK Ādaži/Epeak.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Feb
5
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : Skrunda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Feb
5
Vīriešu virslīga MAPEI : VK Ādaži/Epeak.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
5
Vīriešu virslīga SK Nuki/Sigulda : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
11
Sieviešu 3.līga Just Chill : Jelgavas NSC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Feb
11
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Grif.lv/Ulbroka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
11
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : Karcher/firestop   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Feb
11
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Lēdmane   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
11
Sieviešu 3.līga Aizpute : Just Chill   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:50
Feb
11
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Grif.lv/Ulbroka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
11
Sieviešu 3.līga Aizpute : Karcher/firestop   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:35
Feb
11
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Lēdmane   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
11
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Feb
11
Vīriešu 2.līga Talavija : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
11
Vīriešu 2.līga BPS Trans : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:05
Feb
11
Vīriešu 2.līga Talavija : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
11
Vīriešu 2.līga Subate : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
12
Vīriešu 1.līga MVS : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
12
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
12
Vīriešu 1.līga Estoty : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
12
Vīriešu 1.līga KEEL Design : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
12
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
12
Vīriešu 1.līga MVS : Estoty   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
18
Sieviešu 1.līga LSPA : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
18
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
18
Sieviešu 1.līga LAT U-15/Latgran : VK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
18
Vīriešu 1.līga Estoty : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
18
Sieviešu 1.līga LSPA : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
18
Sieviešu 1.līga MSĢ : VK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
25
Sieviešu 3.līga MVS : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
25
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : Krasti   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
25
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : Krasti   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
25
MIX līga CarpeDiem : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
25
MIX līga CarpeDiem : Nameiz MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Feb
25
MIX līga Bella, Ciao! : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
25
MIX līga Nameiz MIX : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Feb
25
MIX līga CarpeDiem : Bella, Ciao!   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
25
MIX līga Vecumnieki : LM Logi un Durvis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:55
Feb
25
MIX līga Nekāda naida : Nameiz MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Feb
25
MIX līga LM Logi un Durvis : Quattro   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:00
Feb
25
MIX līga Vecumnieki : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Feb
25
MIX līga Quattro : Bella, Ciao!   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:05
Feb
26
Vīriešu 1.līga Dobele : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
26
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
26
Vīriešu 1.līga Dobele : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
26
Vīriešu 3.līga Vecumnieki : Karcher/firestop   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
26
Vīriešu 3.līga Karcher/firestop : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
26
Vīriešu 1.līga Awave/G4S : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
26
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Mārupe SC/Sprīdīši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
26
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : VK Nameiz   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
26
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : VK Nameiz   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
26
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Mārupe SC/Sprīdīši   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Marts
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mar
4
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
4
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Lēdmane   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
4
Sieviešu 2.līga Bauska : Ventspils novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
4
Vīriešu 3.līga Lēdmane : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
4
Sieviešu 2.līga Victory : Ventspils novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
4
Sieviešu 2.līga Talsi : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
4
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
4
Sieviešu 2.līga Talsi : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
4
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
4
Sieviešu 2.līga SK Fono : Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
5
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : HomeAudio.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
5
Vīriešu 2.līga BPS Trans : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
5
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
5
Vīriešu 2.līga BPS Trans : HomeAudio.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
5
Vīriešu 2.līga Subate : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
5
Vīriešu virslīga Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:15
Mar
5
Vīriešu 2.līga Talavija : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
5
Vīriešu virslīga Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Mar
5
Vīriešu 2.līga Old Stars : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
5
Vīriešu 2.līga Talavija : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
11
Sieviešu 1.līga LSPA : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
11
Sieviešu 1.līga Madona : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
11
Sieviešu 1.līga Madona : VK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
11
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
11
Sieviešu 3.līga MVS : Krasti   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
11
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
11
Sieviešu 3.līga Krasti : Just Chill   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
11
Sieviešu 1.līga RSU : VK Liepāja   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
11
Sieviešu 3.līga MVS : Just Chill   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
11
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
11
Sieviešu 1.līga RSU : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
12
Vīriešu virslīga Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Mar
12
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Mar
12
Vīriešu 1.līga Estoty : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Mar
12
Vīriešu virslīga Ceturtdaļfinālists : Ceturtdaļfinālists   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:15
Mar
19
Vīriešu 1.līga MVS : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
19
Sieviešu 2.līga SK Fono : DKD   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
19
Sieviešu 2.līga DKD : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
19
Vīriešu 1.līga Dobele : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
19
Vīriešu 1.līga MVS : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
19
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
19
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
19
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
19
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
19
Vīriešu 1.līga Gaujas Regate : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
19
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
25
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
25
Sieviešu 3.līga Jelgavas NSC : RVS VK/ND   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
25
Sieviešu 3.līga Karcher/firestop : RVS VK/ND   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : Jelgavas NSC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
25
MIX līga Vecumnieki : Nameiz MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
25
MIX līga Commodus MIX : Nameiz MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Mar
25
MIX līga Vecumnieki : Bella, Ciao!   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:40
Mar
25
MIX līga LM Logi un Durvis : Commodus MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:45
Mar
25
MIX līga LM Logi un Durvis : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:50
Mar
25
MIX līga Quattro : Nameiz MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:50
Mar
25
MIX līga Madona MIX : Printworks   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:00
Mar
25
MIX līga Commodus MIX : Bella, Ciao!   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:00
Mar
25
MIX līga Printworks : Quattro   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
25
MIX līga Madona MIX : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv