SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
25
Sieviešu 3.līga Krasti : Jelgavas NSC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
25
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
25
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Sep
25
Sieviešu 3.līga Krasti : Aizpute   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Sep
25
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Karcher/Firestopsolution/Ivi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Sep
25
Sieviešu 3.līga Aizpute : Jelgavas NSC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Sep
25
Sieviešu 2.līga Talsi : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Sep
25
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Sep
25
Vīriešu 3.līga Karcher/Firestopsolution/Ivi : Ulbroka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Sep
25
Sieviešu 2.līga DKD : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Sep
25
Sieviešu 2.līga DKD : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Sep
25
Vīriešu 3.līga VK Nameiz : Ulbroka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
1
Sieviešu 3.līga Just Chill : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS VK/ND : Just Chill   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
1
Sieviešu 3.līga RVS Cepurītes : Karcher/Firestopsolution/Ivi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
1
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
1
Sieviešu 3.līga Karcher/Firestopsolution/Ivi : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
1
Sieviešu 1.līga VK Liepāja : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
1
Vīriešu 3.līga Lēdmane : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
1
Vīriešu 3.līga Lēdmane : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
1
Sieviešu 3.līga LSPA : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
1
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
1
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
2
Vīriešu 2.līga Talavija : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
2
Vīriešu 2.līga BPS Trans : HomeAudio.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
2
Vīriešu 2.līga Talavija : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
2
Vīriešu 2.līga HomeAudio.lv : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
2
Vīriešu 2.līga RVS izlase : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
2
Sieviešu 1.līga MSĢ : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
2
Sieviešu 1.līga RTU : LAT U-15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
2
Sieviešu 2.līga SK Fono : Ventspils novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
2
Sieviešu 1.līga Madona : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
2
Sieviešu 2.līga Ventspils novads : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
2
Sieviešu 1.līga Madona : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
2
Sieviešu 2.līga Jūrmalas SS : SK Fono   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
8
MIX līga Commodus MIX : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
8
MIX līga Madona MIX : CarpeDiem   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:05
Okt
8
MIX līga Commodus MIX : Quattro   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Okt
8
MIX līga LM Logi un Durvis : CarpeDiem   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:10
Okt
8
MIX līga Quattro : Nekāda naida   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Okt
8
MIX līga LM Logi un Durvis : Commodus MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Okt
8
Sieviešu 2.līga Bauska : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
8
MIX līga Quattro : CarpeDiem   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Okt
8
Vīriešu 2.līga Gulbene : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
8
Sieviešu 2.līga Ropaži : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
8
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
8
Sieviešu 2.līga DKD : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
8
Vīriešu 2.līga Subate : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
8
Sieviešu 2.līga DKD : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
9
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
9
Vīriešu virslīga MAPEI : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
9
Vīriešu virslīga VK Ādaži : Skrunda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
9
Vīriešu virslīga MAPEI : SK NUKI/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Okt
9
Vīriešu virslīga LSPA : Skrunda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
9
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:20
Okt
9
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : SK NUKI/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
9
Vīriešu 1.līga MVS : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
9
Vīriešu 1.līga MVS : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 1.līga Dobele : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 1.līga Ieskaties.lv : Awave/G4S   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
9
Vīriešu 1.līga Dobele : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv