• VV 1 MVS 11
    2 Ozollietas.lv 10
    3 VK Gaujiena 9
  • S1 1 Ažur 12
    2 Mārupe 12
    3 Krimulda 12
  • S2 1 Ikšķile 15
    2 Jūrmala 12
    3 Bez spons. 8
  • V1 1 LSPA 18
    2 VK Valka 15
    3 Ieskaties.lv 14
  • MIX 1 LLU 22
    2 Vecāķi 20
    3 Lokomotīve 19
PAR MUMS    NOLIKUMI    TIESNEŠI    KONTAKTI

Kaspars Gertners

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: Rīgas atklātais amatieru čempionāts volejbolā regulārās sezonas un fināla spēles, Entuziastu volejbola līga

Māris Jankovskis

  • Nummurs: -
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati: 07.09.1993
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: Fināli un pamatturnīra spēles janiešiem volejbolā, Pirmā līga vīriešiem, Pirmā līga sievietēm, Nacionālā līga - līnijtiesnesis, SCHENKER līga - līnijtiesnesis, EPVL, RAACV, EVL (Entuziastu volejbola līga)

Karīna Krama

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Sekretariāts
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: RAAČV regulārās sezonas un fināla spēles, Entuziastu volejbola līga

Kristīne Krūzmane

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Laura Medne

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Sekretariāts
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Arīna Palamarčuka

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Sekretariāts
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: RAAČV regulārās sezonas un fināla spēles, Entuziastu volejbola līga

Māris Pazāns

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: Latvijas čempionāts volejbolā, 1.līga, RAAČV fināli, Entuziastu volejbola līga, Entuziastu pludmales volejbola līga

Aleksandrs Poļevs

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Andrejs Prokopijs

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Arnis Reliņš

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Māris Sardiko

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Reinis Skutels

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Jānis Stukuls

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Galvenais tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: RAAČV, EVL

Una Tiliba

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Rūta Turka

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Sekretariāts
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze: RAAČV regulārās sezonas un fināla spēles, Entuziastu volejbola līga

Jānis Vītols

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Tiesnesis
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:

Linda Zviedre

  • Nummurs:
  • Kvalifikācija: Sekretariāts
  • Dzimšanas dati:
  • Dzimšanas vieta: Latvija
  • Pieredze:
Vīriešu virslīga
KomandasPTS
MVS11
Ozollietas.lv10
VK Gaujiena9
GGP Tr.7
LSPA7
LLU6
SpēlētājiVPS
23.50
22.25
20.00
19.67
18.50
Vīriešu 1.līga
KomandasPTS
LSPA18
VK Valka15
Ieskaties.lv14
Koknese10
SK Fono10
Kuorsova10
SpēlētājiVPS
20.50
18.50
17.00
16.25
15.50
Vīriešu 2.līga
KomandasPTS
Vecumnieki16
74 Forever12
Ķegums11
ELLE10
SK Pūre9
Brīvība7
SpēlētājiVPS
30.00
21.00
18.50
18.00
17.50
Vīriešu 3.līga
KomandasPTS
Dobele15
Vecie Buki15
Cewood14
RVS13
Kingsmen10
VK Jūrmala9
SpēlētājiVPS
17.50
17.50
16.00
14.75
14.75
Vīriešu 4.līga
KomandasPTS
Team Liquid15
Kodols14
Old Stars14
Salacgrīva14
Carnikava10
DSV7
SpēlētājiVPS
19.88
18.17
16.50
15.00
14.50
Vīriešu 5.līga
KomandasPTS
Talavija14
RVS Vanags13
DeWalt10
Karstie Pipari10
Commodus9
Vecumnieki9
SpēlētājiVPS
20.50
17.67
17.00
16.67
16.33
Sieviešu 1.līga
KomandasPTS
Ažur12
Mārupe12
Krimulda12
Pērkons3
RTU3
Talsi3
SpēlētājiVPS
16.50
14.00
13.50
12.75
12.50
Sieviešu 2.līga
KomandasPTS
Ikšķile15
Jūrmala12
Bez spons.8
Jelgavas n6
Victoria6
Bauska5
SpēlētājiVPS
18.75
18.33
18.00
17.50
17.00
Sieviešu 3.līga
KomandasPTS
ReActive15
RVS Cepurītes13
Vecumnieki12
Ropaži11
L. Krasts9
Salacgrīva9
SpēlētājiVPS
23.50
17.17
17.00
16.00
14.00
MIX līga
KomandasPTS
LLU22
Vecāķi20
Lokomotīve19
Filkuls15
Talsi15
Premium pr.14
SpēlētājiVPS
17.29
17.00
15.88
15.50
13.71
Pārspēles
KomandasPTS
Brīvība5
Kuorsova4
74 Forever3
SK Nuki3
Vecumnieki2
VK Valka2
SpēlētājiVPS

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv