• VV 1 Mežotne 12
    2 Vecumnieki 12
    3 MAPEI 11
  • S1 1 Gastronome 9
    2 Mārupe 8
    3 Lizums 7
  • S2 1 Madona 12
    2 RVS Dev. 12
    3 MSĢ 6
  • V1 1 LSPA 12
    2 Mārupe 11
    3 Atoms 10
  • MIX 1 Madona 13
    2 Lokomotīve 11
    3 Filkuls 9
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
21
Sieviešu 3.līga Ropaži : Labais Krasts 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : BM Parts.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Lokomotīve 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Mārupe 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
22
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
22
Vīriešu 2.līga Dobele : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga Team Liquid : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Dobele 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
22
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Lizums 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : Motivs.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
22
Sieviešu 1.līga Lizums : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
28
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
28
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
28
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
28
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
28
Vīriešu 3.līga Old Stars : U15/Latgran 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
28
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Talsi : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : MVS-2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : ELLE 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga ELLE : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : DSV/74 Forever 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu virslīga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Cewood/Jaunlaicene 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
5
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga MVS : Commodus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Skarbie veči 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Fristads/Grif.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Motivs.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
6
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Atoms 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Atoms : LSPA/Stopiņu novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Rentadisplay/VK Jurmala 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : LSPA/Stopiņu novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Okt
6
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Pārspēles SK Pūre : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
12
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : MVS-2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 4.līga Aizpute : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 2.līga Madona : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Aizpute 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Salaspils VK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Salaspils VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
12
Vīriešu 3.līga Old Stars : Vircava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : SK NUKI/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga SK Pūre : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RVS Cepurītes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 4.līga SVĢ : Team Liquid 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
13
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Team Liquid 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
19
Sieviešu 2.līga Ikšķile : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Dagdas novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Filkuls 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
19
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
19
MIX līga Filkuls : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Devio/Hostnet 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
19
MIX līga Block n Roll : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Okt
19
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Devio/Hostnet 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
19
MIX līga Filkuls : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Okt
20
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupe 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga Atoms : Britney 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Atoms 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Sieviešu 1.līga Lizums : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 1.līga Krimulda : Britney 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Krimulda 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Lizums 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Pērkons/RVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Ulbroka/Stopiņi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Ulbroka/Stopiņi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : DSV/74 Forever 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu 3.līga Vircava : Salaspils VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : U15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Aizpute 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
26
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
26
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Salaspils VK 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Dagdas novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
26
Sieviešu 4.līga Aizpute : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
26
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Labais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 3.līga Ropaži : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu 1.līga Dunalka : LSPA/Stopiņu novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : VK Valka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 1.līga VK Valka : Dunalka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Fristads/Grif.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Motivs.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 4.līga DeWalt : Fristads/Grif.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
2
Vīriešu 1.līga ELLE : Rentadisplay/VK Jurmala 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
2
Vīriešu 4.līga SVĢ : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
2
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
2
Vīriešu 1.līga Mārupe : Rentadisplay/VK Jurmala 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
2
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : SVĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
2
Vīriešu 1.līga ELLE : Mārupe 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
2
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Ulbroka/Stopiņi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
2
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Fristads/Grif.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
2
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
2
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Fristads/Grif.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
2
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : Pērkons/RVS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
2
Vīriešu 5.līga MVS : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
2
Vīriešu 5.līga MVS : DSV/74 Forever 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
2
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Skarbie veči 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
3
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Pearl Latvija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
3
Sieviešu 2.līga MSĢ : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga Dobele : Pearl Latvija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Koknese 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
3
Sieviešu 2.līga DKD : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 2.līga Dobele : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 3.līga Subate : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 3.līga Subate : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : ABLV Bank 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
3
Vīriešu 3.līga Old Stars : Kerama Marazzi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
9
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
9
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK NUKI/MSK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
9
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Ķekavas nov 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
9
Vīriešu virslīga Mežotne : Cewood/Jaunlaicene 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
9
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
9
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Commodus 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
9
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
9
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
9
Vīriešu 3.līga Maniacs : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
9
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Ulbroka/Stopiņi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
9
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
9
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Maniacs 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
9
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Ulbroka/Stopiņi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
10
MIX līga Vecāķi : Block n Roll 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
10
MIX līga Filkuls : Ozollietas.lv 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
10
MIX līga Filkuls : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Nov
10
MIX līga Madona MIX : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Nov
10
MIX līga Madona MIX : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Nov
10
MIX līga Block n Roll : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Ozollietas.lv : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Madona MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Nov
10
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Kreisais Krasts 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
10
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : RIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Nov
10
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Krimuldas nov. 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:15
Nov
10
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : RIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:45
Nov
10
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Kreisais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Nov
10
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : MAPEI/RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Nov
16
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
16
Vīriešu 5.līga Commodus : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
16
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Nov
16
Vīriešu 5.līga Commodus : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Nov
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
16
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LLU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Nov
16
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Koknese 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:15
Nov
16
Sieviešu 1.līga LLU : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Nov
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Pearl Latvija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Nov
16
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:45
Nov
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:45
Nov
17
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
17
Vīriešu virslīga RIX : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
17
Vīriešu 3.līga Subate : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu virslīga RIX : Cewood/Jaunlaicene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 4.līga Balvi : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga Balvi : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
17
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
18
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
18
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
18
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
18
Sieviešu 1.līga Pērkons : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
23
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Rīga Masters   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 10:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Valmiera   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : SK Talsi   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 40+ SK Talsi : Tukuma novads   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 11:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Vilcējs XO   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 11:00
Nov
23
Sievietes 35+ Jelgava : VK Rīga MIX   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 11:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
23
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
23
Vīrieši 50+ Vilcējs XO : Rīga Masters   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 12:00
Nov
23
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Valmiera   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 12:00
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : Jelgava   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 12:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
23
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
23
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Poliurs/Jelgavas nov.   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 13:30
Nov
23
Sievietes 35+ VK Rīga MIX : VK Līvāni   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 13:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Durbe   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 13:30
Nov
23
Sievietes 35+ Jelgava : VK Līvāni   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 14:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : Vilcējs XO   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 14:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Daugavpils   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 14:30
Nov
23
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga Aizpute : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Durbe : VK Ventspils   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 15:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Jēkabpils   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 15:30
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Rīga MIX   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 15:30
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Līvāni   Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 16:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : Durbe   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 16:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Daugavpils   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 16:30
Nov
23
Sieviešu 4.līga Aizpute : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
23
Sieviešu 2.līga Madona : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : VK Ventspils   Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 17:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Daugavpils : Vecumnieki   Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 17:30
Nov
23
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
23
Sieviešu 2.līga RSU : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
23
Sieviešu 2.līga Talsi : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
23
Sieviešu 2.līga RSU : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
24
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Britney   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 1.līga Britney : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
24
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga ELLE : LSPA/Stopiņu novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
24
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
24
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
24
Vīriešu 1.līga ELLE : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
24
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga VK Valka : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga Mārupe : VK Valka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 1.līga Atoms : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
24
Vīriešu 1.līga Atoms : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
30
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
30
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
30
Vīriešu 2.līga Koknese : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
30
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
30
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
30
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
30
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
30
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
30
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
30
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
30
Vīriešu 4.līga SVĢ : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
30
Vīriešu 5.līga Commodus : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
30
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
30
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : Maniacs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
1
Vīriešu 3.līga Vircava : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
1
Vīriešu 3.līga Vircava : Maniacs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu 4.līga Balvi : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 4.līga DeWalt : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 4.līga Team Liquid : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
1
Vīriešu 4.līga Balvi : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
7
Sieviešu 2.līga DKD : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
7
Sieviešu 2.līga Ikšķile : MSĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
7
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
7
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
7
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
7
Sieviešu 2.līga DKD : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
7
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : BM Parts.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
7
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
7
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
7
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
7
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
7
Sieviešu 3.līga RVS izlase : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
7
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
7
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : SK NUKI/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga Madona : Cewood/Jaunlaicene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 1.līga Atoms : VK Valka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 1.līga Atoms : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 1.līga VK Valka : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 1.līga Dunalka : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
8
Sieviešu 1.līga LLU : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
8
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
8
Sieviešu 1.līga Pērkons : LLU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
8
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
8
Sieviešu 1.līga Lizums : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
14
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
14
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
14
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dobele : ABLV Bank   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
14
Vīriešu 4.līga DeWalt : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
14
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga Balvi : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Braucamkopa.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
14
Vīriešu 4.līga DeWalt : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
14
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga Balvi : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
14
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
15
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
15
MIX līga Ozollietas.lv : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
15
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
15
MIX līga Ozollietas.lv : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Dec
15
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
15
MIX līga Madona MIX : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:50
Dec
15
MIX līga Ozollietas.lv : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
15
MIX līga Lokomotīve MIX : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
15
MIX līga Lokomotīve MIX : VK Valka MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Dec
15
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Dec
15
MIX līga Madona MIX : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Dec
15
MIX līga VK Valka MIX : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:05
Dec
15
Vīriešu 3.līga Old Stars : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Dec
15
MIX līga Vecāķi : VK Valka MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
15
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
15
MIX līga Vecāķi : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:15
Dec
21
Vīriešu 2.līga Carnikava : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
21
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
21
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
21
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:45
Dec
21
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
21
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : RIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Dec
21
Vīriešu 3.līga Maniacs : Mežotne2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
21
Vīriešu virslīga Mežotne : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Dec
21
Vīriešu 3.līga Subate : Maniacs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
21
Vīriešu virslīga RIX : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Dec
21
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
28
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
28
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
28
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
28
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
28
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
28
Sieviešu 1.līga LLU : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Dec
28
Sieviešu 4.līga Aizpute : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
28
Sieviešu 1.līga Lizums : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Dec
28
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Aizpute   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
28
Sieviešu 1.līga Lizums : LLU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:10
Dec
28
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : MVS-2   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
29
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:30
Dec
29
Vīriešu 1.līga Britney : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Dec
29
Vīriešu 1.līga Britney : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Dec
29
Sieviešu 2.līga Ikšķile : RVS Deveikusa   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Dec
29
Vīriešu 1.līga Mārupe : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:10
Dec
29
Sieviešu 2.līga Madona : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:10
Dec
29
Vīriešu 1.līga Krimulda : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Dec
29
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:00
Dec
29
Vīriešu 1.līga Dunalka : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Dec
29
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv