• VV 1 Vecumnieki 27
    2 MAPEI 23
    3 Mežotne 21
  • S1 1 Mārupe 20
    2 LSPA 19
    3 Gastronome 15
  • S2 1 RVS/ND 30
    2 RSU 25
    3 Madona 22
  • V1 1 Krimulda 24
    2 LSPA 24
    3 Atoms 21
  • MIX 1 Filkuls 24
    2 Lokomotīve 21
    3 Madona 19
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
21
Sieviešu 3.līga Ropaži : Labais Krasts 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : BM Parts.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Lokomotīve 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Mārupe 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
22
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
22
Vīriešu 2.līga Dobele : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
22
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 4.līga Team Liquid : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Dobele 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
22
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
22
Vīriešu 4.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Lizums 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
22
Sieviešu 1.līga Lizums : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : Motivs.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
28
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS/ND sport club 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
28
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
28
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
28
Vīriešu 3.līga Old Stars : U15/Latgran 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
28
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
28
Sieviešu 2.līga Talsi : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : MVS-2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : ELLE 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 1.līga ELLE : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu virslīga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : DSV/74 Forever 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Cewood/Jaunlaicene 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
5
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga MVS : Commodus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Skarbie veči 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Fristads/Grif.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Motivs.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
6
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Atoms 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Atoms : LSPA/Stopiņu novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Rentadisplay/VK Jurmala 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : LSPA/Stopiņu novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Okt
6
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Pārspēles SK Pūre : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : RVS/ND sport club 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : MVS-2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : RVS/ND sport club 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 4.līga Aizpute : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 2.līga Madona : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Aizpute 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Salaspils VK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Salaspils VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
12
Vīriešu 3.līga Old Stars : Vircava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : SK NUKI/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Sieviešu 3.līga SK Pūre : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RVS Cepurītes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 4.līga SVĢ : Team Liquid 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Team Liquid 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
19
Sieviešu 2.līga Ikšķile : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
19
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Dagdas novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Filkuls 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
19
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
19
MIX līga Filkuls : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Devio/Hostnet 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
19
MIX līga Block n Roll : Madona MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Okt
19
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Devio/Hostnet 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
19
MIX līga Filkuls : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Okt
20
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupe 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga Atoms : Britney 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Atoms 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Sieviešu 1.līga Lizums : LSPA 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Vīriešu 1.līga Krimulda : Britney 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Lizums 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Krimulda 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Pērkons/RVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Ulbroka/Stopiņi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Ulbroka/Stopiņi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : DSV/74 Forever 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu 3.līga Vircava : Salaspils VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : U15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Aizpute 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
26
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
26
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Salaspils VK 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Dagdas novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
26
Sieviešu 4.līga Aizpute : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
26
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Labais Krasts 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 3.līga Ropaži : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Vīriešu 1.līga Dunalka : LSPA/Stopiņu novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : VK Valka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga VK Valka : Dunalka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : DeWalt 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Fristads/Grif.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Motivs.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 4.līga DeWalt : Fristads/Grif.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
2
Vīriešu 1.līga ELLE : Rentadisplay/VK Jurmala 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
2
Vīriešu 4.līga SVĢ : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
2
Vīriešu 1.līga Mārupe : Rentadisplay/VK Jurmala 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
2
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
2
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : SVĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
2
Vīriešu 1.līga ELLE : Mārupe 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
2
Vīriešu 4.līga Team Liquid : Fristads/Grif.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
2
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Ulbroka/Stopiņi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
2
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
2
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Fristads/Grif.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
2
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : Pērkons/RVS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
2
Vīriešu 5.līga MVS : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
2
Vīriešu 5.līga MVS : DSV/74 Forever 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
2
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Skarbie veči 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
3
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Pearl Latvija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Dobele : Pearl Latvija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
3
Sieviešu 2.līga MSĢ : Salacgrīva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Koknese 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
3
Sieviešu 2.līga DKD : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
3
Vīriešu 3.līga Subate : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 2.līga Dobele : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
3
Vīriešu 3.līga Subate : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
3
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : ABLV Bank 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
3
Vīriešu 3.līga Old Stars : Kerama Marazzi 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
3
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
9
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
9
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : SK NUKI/MSK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
9
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Ķekavas nov 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
9
Vīriešu virslīga Mežotne : Cewood/Jaunlaicene 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
9
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
9
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Commodus 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
9
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
9
Vīriešu 3.līga Maniacs : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
9
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
9
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Ulbroka/Stopiņi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
9
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
9
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Ulbroka/Stopiņi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
9
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Maniacs 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
10
MIX līga Vecāķi : Block n Roll 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
10
MIX līga Filkuls : Ozollietas.lv 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
10
MIX līga Filkuls : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Nov
10
MIX līga Madona MIX : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Nov
10
MIX līga Madona MIX : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Block n Roll : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Ozollietas.lv : Vecāķi 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
10
MIX līga Lokomotīve MIX : Madona MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Nov
10
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Kreisais Krasts 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Nov
10
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : RIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Nov
10
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Krimuldas nov. 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:15
Nov
10
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : RIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:45
Nov
10
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Kreisais Krasts 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Nov
10
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : MAPEI/RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Nov
16
Vīriešu 5.līga Commodus : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
16
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
16
Vīriešu 5.līga Commodus : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:45
Nov
16
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:45
Nov
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Nov
16
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Nov
16
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Koknese 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:15
Nov
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LLU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Nov
16
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Pearl Latvija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Nov
16
Sieviešu 1.līga LLU : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Nov
16
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:45
Nov
16
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:45
Nov
17
Vīriešu virslīga RIX : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
17
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
17
Vīriešu virslīga RIX : Cewood/Jaunlaicene 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu 3.līga Subate : U15/Latgran 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
17
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Subate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Gazmjas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : U15/Latgran 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
17
Vīriešu 4.līga Balvi : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
17
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Fristads/Grif.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
17
Vīriešu 4.līga Balvi : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
17
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : RVS Cepurītes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
18
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Pērkons/RVS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
18
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
18
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : Pērkons 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
18
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
18
Sieviešu 1.līga Pērkons : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Valmiera 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : SK Talsi 2 : 1 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Rīga Masters 2 : 0 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 10:00
Nov
23
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dobele 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Vilcējs XO 0 : 2 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 11:00
Nov
23
Sievietes 35+ Jelgava : VK Rīga MIX 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 11:00
Nov
23
Vīrieši 40+ SK Talsi : Tukuma novads 2 : 0 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 11:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
23
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
23
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Valmiera 1 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 12:00
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : Jelgava 2 : 1 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 12:00
Nov
23
Vīrieši 50+ Vilcējs XO : Rīga Masters 2 : 0 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 12:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
23
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Carnikava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
23
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Poliurs/Jelgavas nov. 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 13:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Durbe 2 : 0 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 13:30
Nov
23
Sievietes 35+ VK Rīga MIX : VK Līvāni 2 : 1 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 13:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : Vilcējs XO 0 : 2 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 14:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Daugavpils 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 14:30
Nov
23
Sievietes 35+ Jelgava : VK Līvāni 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 14:30
Nov
23
Sieviešu 4.līga Aizpute : MVS-2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
23
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Dagdas novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Rīga MIX 1 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 15:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Durbe : VK Ventspils 1 : 2 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 15:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Jēkabpils 1 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 15:30
Nov
23
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Līvāni 2 : 0 Tukuma SH, Pauzera 7, 2.lauk. 16:30
Nov
23
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Daugavpils 0 : 2 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 16:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : Durbe 2 : 0 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 16:30
Nov
23
Sieviešu 4.līga Aizpute : Krimuldas nov. 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
23
Sieviešu 2.līga Madona : Talsi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
23
Vīrieši 40+ Daugavpils : Vecumnieki 2 : 1 Tukuma SH, Pauzera 7, 1.lauk. 17:30
Nov
23
Vīrieši 50+ Madona : VK Ventspils 1 : 2 Raiņa ģimn., J.Raiņa 3, Tukums 17:30
Nov
23
Sieviešu 2.līga RSU : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
23
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
23
Sieviešu 2.līga Talsi : Salacgrīva 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
23
Sieviešu 2.līga RSU : RVS/ND sport club 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
24
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Britney 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
24
Vīriešu 1.līga Britney : Dunalka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
24
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga ELLE : LSPA/Stopiņu novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
24
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Ropaži 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
24
Vīriešu 1.līga ELLE : Dunalka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
24
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Vecumnieki 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
24
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga VK Valka : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
24
Vīriešu 1.līga Mārupe : VK Valka 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 1.līga Atoms : Krimulda 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
24
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Krimulda 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
24
Vīriešu 1.līga Atoms : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Nov
30
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Koknese 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Nov
30
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Nov
30
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Nov
30
Vīriešu 2.līga Koknese : Pearl Latvija 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Nov
30
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Nov
30
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Nov
30
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : SVĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Nov
30
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Commodus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Nov
30
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Skarbie veči 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Nov
30
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Nov
30
Vīriešu 5.līga Commodus : Ulbroka/Stopiņi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Nov
30
Vīriešu 4.līga SVĢ : BPS Trans 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Nov
30
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : BPS Trans 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Nov
30
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Ulbroka/Stopiņi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salaspils VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : Maniacs 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
1
Vīriešu 3.līga Vircava : Salaspils VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
1
Vīriešu 3.līga Vircava : Maniacs 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
1
Vīriešu 4.līga Balvi : Team Liquid 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
1
Vīriešu 4.līga DeWalt : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
1
Vīriešu 4.līga Balvi : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
1
Vīriešu 4.līga Team Liquid : DeWalt 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
7
Sieviešu 2.līga DKD : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
7
Sieviešu 2.līga Ikšķile : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
7
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Limbažu SS/OCL 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
7
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
7
Sieviešu 2.līga DKD : Ikšķile 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
7
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
7
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : ReActive 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
7
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : BM Parts.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
7
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
7
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
7
Sieviešu 3.līga RVS izlase : ReActive 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
7
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
7
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
7
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
8
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ieskaties.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
8
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
8
Vīriešu virslīga Madona : Cewood/Jaunlaicene 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 1.līga Atoms : VK Valka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
8
Vīriešu 1.līga Atoms : Dunalka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
8
Vīriešu 1.līga VK Valka : Krimulda 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
8
Sieviešu 1.līga LLU : Lizums 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
8
Vīriešu 1.līga Dunalka : Krimulda 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
8
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
8
Sieviešu 1.līga Pērkons : LLU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
8
Sieviešu 1.līga Lizums : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
8
Sieviešu 1.līga LSPA : Pērkons 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
14
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Tukuma novads 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 10:00
Dec
14
Vīrieši 50+ Madona : Rīga Masters 2 : 1 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 10:00
Dec
14
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Vilcējs XO 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 10:00
Dec
14
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Carnikava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
14
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : SVĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
14
Vīrieši 50+ Madona : Poliurs/Jelgavas nov. 50+ 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 11:10
Dec
14
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Tukuma novads 2 : 1 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 11:10
Dec
14
Vīrieši 50+ Rīga Masters : VK Ventspils 2 : 1 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 11:10
Dec
14
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Fristads/Grif.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dobele : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
14
Vīrieši 50+ Vilcējs XO : VK Ventspils 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 12:20
Dec
14
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Valmiera 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 12:20
Dec
14
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Poliurs/Jelgavas nov. 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 12:20
Dec
14
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Carnikava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga DeWalt : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
14
Sievietes 35+ Jelgava : VK Līvāni 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 13:30
Dec
14
Vīrieši 40+ Jēkabpils : SK Talsi 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 13:30
Dec
14
Vīrieši 50+ Durbe : Vilcējs XO 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 13:30
Dec
14
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Poliurs/Jelgavas nov. 50+ 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 14:40
Dec
14
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Rīga MIX 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 14:40
Dec
14
Vīrieši 40+ Daugavpils : Poliurs/Jelgavas nov. 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 14:40
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
14
Vīriešu 4.līga Balvi : RVS Vanags 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
14
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Līvāni 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 15:50
Dec
14
Vīrieši 50+ Durbe : Rīga Masters 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 15:50
Dec
14
Vīrieši 40+ Valmiera : Vecumnieki 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 15:50
Dec
14
Vīriešu 4.līga DeWalt : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
14
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Braucamkopa.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Dec
14
Vīrieši 40+ Vecumnieki : SK Talsi 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 17:00
Dec
14
Sievietes 35+ Jelgava : VK Rīga MIX 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 17:00
Dec
14
Vīrieši 40+ Daugavpils : Valmiera 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 17:00
Dec
14
Sievietes 35+ VK Līvāni : VK Rīga MIX 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 3.lauk 18:10
Dec
14
Vīrieši 40+ Daugavpils : SK Talsi 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 1.lauk 18:10
Dec
14
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : Jelgava 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, Valmiera, 2.lauk 18:10
Dec
14
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga Balvi : BPS Trans 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Dec
14
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
14
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Gazmjas 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
15
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : MVS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Pērkons/RVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
15
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Ulbroka/Stopiņi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
15
MIX līga Ozollietas.lv : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
15
MIX līga Block n Roll : Lokomotīve MIX 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:45
Dec
15
Vīriešu 5.līga MVS : Pērkons/RVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
15
MIX līga Ozollietas.lv : Madona MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:50
Dec
15
MIX līga Lokomotīve MIX : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
15
MIX līga Madona MIX : Block n Roll 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Dec
15
MIX līga Lokomotīve MIX : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:10
Dec
15
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Salaspils VK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Dec
15
MIX līga Madona MIX : Vecāķi 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
15
Vīriešu 3.līga Old Stars : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Dec
15
MIX līga Vecāķi : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Dec
15
Vīriešu 3.līga Old Stars : Salaspils VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Dec
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : U15/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
21
Vīriešu 2.līga Carnikava : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
21
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Vircava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
21
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Mežotne2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
21
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:45
Dec
21
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
21
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : RIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Dec
21
Vīriešu 3.līga Maniacs : Mežotne2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
21
Vīriešu virslīga Mežotne : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Dec
21
Vīriešu 3.līga Subate : Maniacs 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
21
Vīriešu virslīga RIX : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Dec
21
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Dec
28
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Lokomotīve 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
28
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Commodus 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
28
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Dec
28
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Dec
28
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Dec
28
Sieviešu 1.līga LLU : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Dec
28
Sieviešu 4.līga Aizpute : MVS-2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Dec
28
Sieviešu 1.līga LLU : RVS Cepurītes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Dec
28
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Aizpute 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Dec
28
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Dec
29
Vīriešu 1.līga Britney : Mārupe 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Dec
29
Vīriešu 1.līga Britney : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Dec
29
Sieviešu 2.līga Ikšķile : RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Dec
29
Vīriešu 1.līga Mārupe : Dunalka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:10
Dec
29
Sieviešu 2.līga Madona : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:10
Dec
29
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Salacgrīva 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:00
Dec
29
Vīriešu 1.līga Krimulda : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Dec
29
Vīriešu 1.līga Dunalka : Krimulda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Dec
29
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Janvāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Jan
18
Sieviešu 2.līga DKD : RVS/ND sport club 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
18
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Rīga MIX 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 10:00
Jan
18
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Vecumnieki 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 10:00
Jan
18
Sievietes 35+ Jelgava : VK Līvāni 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 10:00
Jan
18
Vīriešu 3.līga Maniacs : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
18
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : VK Līvāni 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 11:10
Jan
18
Sievietes 35+ Jelgava : VK Rīga MIX 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 11:10
Jan
18
Vīrieši 40+ Valmiera : Vecumnieki 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 11:10
Jan
18
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Jan
18
Vīriešu 3.līga Maniacs : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
18
Vīrieši 40+ Daugavpils : Tukuma novads 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 12:20
Jan
18
Vīrieši 50+ Durbe : Vilcējs XO 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 12:20
Jan
18
Vīrieši 40+ Valmiera : Jēkabpils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 12:20
Jan
18
Sieviešu 2.līga DKD : RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Jan
18
Vīriešu 3.līga Vircava : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Jan
18
Vīrieši 40+ Daugavpils : Jēkabpils 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 13:30
Jan
18
Sievietes 35+ VK Līvāni : VK Rīga MIX 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 13:30
Jan
18
Sievietes 35+ Daugavpils pilsēta : Jelgava 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 13:30
Jan
18
Vīrieši 50+ Durbe : VK Ventspils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 14:40
Jan
18
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Vecumnieki 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 14:40
Jan
18
Vīrieši 50+ Madona : Vilcējs XO 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 14:40
Jan
18
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
18
Vīriešu 3.līga Old Stars : Vircava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Jan
18
Vīrieši 50+ Vilcējs XO : Rīga Masters 2 : 1 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 15:50
Jan
18
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Daugavpils 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 15:50
Jan
18
Vīrieši 40+ Vecumnieki : SK Talsi 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 15:50
Jan
18
Sieviešu 2.līga RSU : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
18
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : Ulbroka/Stopiņi 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Jan
18
Vīrieši 40+ SK Talsi : Valmiera 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 17:00
Jan
18
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Durbe 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 17:00
Jan
18
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Madona 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 17:00
Jan
18
Vīrieši 50+ Madona : Rīga Masters 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 18:10
Jan
18
Vīrieši 50+ Vilcējs XO : VK Ventspils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 18:10
Jan
18
Vīrieši 40+ Valmiera : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 18:10
Jan
18
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Pērkons/RVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Jan
18
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : DSV/74 Forever 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
18
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. 50+ : Rīga Masters 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 19:20
Jan
18
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Ulbroka/Stopiņi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
18
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
19
Vīriešu 1.līga Britney : ELLE 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
19
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
19
Vīriešu 1.līga Dunalka : Britney 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Jan
19
Sieviešu 3.līga RVS izlase : ReActive 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
19
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Jan
19
Vīriešu 1.līga ELLE : LSPA/Stopiņu novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Jan
19
Sieviešu 3.līga ReActive : SK Pūre 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Jan
19
Vīriešu 1.līga Dunalka : LSPA/Stopiņu novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
19
Sieviešu 1.līga Mārupe : LLU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Jan
19
Sieviešu 1.līga RTU : Lizums 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Jan
19
Sieviešu 1.līga Mārupe : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Jan
19
Sieviešu 1.līga Lizums : LLU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Jan
25
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RVS Cepurītes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
25
Sieviešu 1.līga Pērkons : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
25
Sieviešu 1.līga Pērkons : Ažur/Gastronome 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Jan
25
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
25
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK NUKI/MSK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Jan
25
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Koknese 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Jan
25
Vīriešu 2.līga Carnikava : Koknese 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Jan
25
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : RIX 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Jan
25
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : MAPEI/RSU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:10
Jan
25
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:10
Jan
25
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Carnikava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Jan
25
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : RIX 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Jan
26
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Ķekavas nov 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
26
Sieviešu 4.līga RVS Victory : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
26
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Jan
26
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Jan
26
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Aizpute 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Jan
26
Vīriešu virslīga Madona : Ķekavas nov 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Jan
26
Vīriešu virslīga Madona : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Jan
26
Sieviešu 4.līga Aizpute : Dagdas novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Jan
26
Vīriešu 4.līga Balvi : Fristads/Grif.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Jan
26
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Jan
26
Vīriešu 4.līga Gazmjas : SVĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Jan
26
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Fristads/Grif.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Jan
26
Vīriešu 4.līga Balvi : Gazmjas 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Jan
26
Vīriešu 4.līga BPS Trans : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Februāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Feb
1
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Jūrmalas SS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
1
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
1
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : Krimuldas nov. 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
1
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
1
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : Maniacs 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
1
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Krimuldas nov. 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
1
Sieviešu 2.līga MSĢ : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
1
Vīriešu 3.līga Maniacs : Subate 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
1
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
1
Sieviešu 2.līga Madona : DKD 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
1
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
1
Sieviešu 2.līga DKD : MSĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Feb
1
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Ulbroka/Stopiņi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
2
Sieviešu 3.līga RVS izlase : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
2
Vīriešu 1.līga Atoms : Britney 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
2
Vīriešu 1.līga Britney : VK Valka 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
2
Sieviešu 3.līga Ropaži : Vecumnieki 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
2
Vīriešu 1.līga Atoms : VK Valka 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
2
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
2
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
2
MIX līga Lokomotīve MIX : Madona MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:10
Feb
2
MIX līga Lokomotīve MIX : Vecāķi 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Feb
2
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Limbažu SS/OCL 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
2
MIX līga Filkuls : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Feb
2
MIX līga Block n Roll : Filkuls 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Feb
2
MIX līga Ozollietas.lv : Vecāķi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Feb
2
MIX līga Block n Roll : Vecāķi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Feb
2
MIX līga Filkuls : Ozollietas.lv 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Feb
2
MIX līga Ozollietas.lv : Block n Roll 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:30
Feb
8
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : MVS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
8
Vīriešu 5.līga Commodus : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
8
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
8
Vīriešu 5.līga Commodus : MVS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
8
Vīriešu 4.līga Talavija : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
8
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
8
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Devio/Hostnet 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
8
Vīriešu 4.līga Talavija : Team Liquid 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
8
Vīriešu 4.līga BPS Trans : SVĢ 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
8
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Pearl Latvija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
8
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
8
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Team Liquid 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Feb
8
Vīriešu 4.līga Gazmjas : BPS Trans 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
8
Vīriešu 2.līga Dobele : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
9
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Ikšķile 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Feb
9
Sieviešu 2.līga RSU : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Feb
9
Sieviešu 2.līga RSU : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Feb
9
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Talsi 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:10
Feb
9
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : RVS/ND sport club 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:50
Feb
9
Vīriešu 1.līga ELLE : Mārupe 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:50
Feb
9
Vīriešu 1.līga Mārupe : LSPA/Stopiņu novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:40
Feb
9
Sieviešu 3.līga ReActive : SK Pūre 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:40
Feb
9
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
9
Vīriešu 1.līga ELLE : Krimulda 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
9
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Krimulda 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Feb
9
Sieviešu 3.līga ReActive : Bauska 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Feb
16
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
16
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
16
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Vircava 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
16
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Tukuma novads 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
16
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : SK Talsi 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Feb
16
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
16
Vīrieši 40+ Tukuma novads : SK Talsi 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:10
Feb
16
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Pērkons/RVS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
16
Vīriešu virslīga Madona : SK NUKI/MSK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
16
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : BM Parts.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
16
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
16
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : DSV/74 Forever 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
16
Vīriešu virslīga Vecumnieki : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
16
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : DSV/74 Forever 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
22
Sieviešu 1.līga RTU : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
22
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
22
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
22
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
22
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
22
Sieviešu 1.līga Lizums : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
22
Sieviešu 1.līga LLU : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
22
Vīriešu 1.līga ELLE : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
22
Vīriešu 1.līga ELLE : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
22
Sieviešu 1.līga LLU : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Feb
22
Sieviešu 1.līga Pērkons : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
22
Vīriešu 1.līga Atoms : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
23
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
23
Sieviešu 3.līga ReActive : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
23
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
23
Sieviešu 2.līga MSĢ : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
23
Sieviešu 2.līga MSĢ : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
23
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS izlase   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
23
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
23
Vīriešu 4.līga Team Liquid : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
23
Vīriešu virslīga Mežotne : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
23
Vīriešu 4.līga DeWalt : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
23
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
23
Vīriešu virslīga Mežotne : RIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Feb
23
Vīriešu virslīga RIX : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
23
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Motivs.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Feb
29
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
29
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Carnikava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
29
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Feb
29
Sieviešu 3.līga SK Pūre : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Feb
29
Sieviešu 3.līga Bauska : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Feb
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Feb
29
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Feb
29
Sieviešu 3.līga Bauska : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Feb
29
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Kerama Marazzi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
29
Vīriešu 1.līga VK Valka : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
29
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Feb
29
Vīriešu 1.līga Krimulda : VK Valka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Feb
29
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Feb
29
Vīriešu 1.līga Krimulda : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Marts
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mar
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
1
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
1
Vīriešu 3.līga Old Stars : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
1
Vīriešu virslīga Madona : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
1
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
1
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00
Mar
1
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Mar
1
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Cewood/Jaunlaicene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Mar
1
Vīriešu virslīga Vecumnieki : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
7
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Vecumnieki   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 10:00
Mar
7
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Poliurs/Jelgavas nov.   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 10:00
Mar
7
Vīriešu 4.līga SVĢ : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
7
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
7
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Valmiera   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 11:10
Mar
7
Vīrieši 40+ Jēkabpils : SK Talsi   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 11:10
Mar
7
Vīriešu 4.līga Balvi : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
7
Vīriešu 4.līga Team Liquid : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
7
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Vecumnieki   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 12:20
Mar
7
Vīrieši 40+ Daugavpils : SK Talsi   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 12:20
Mar
7
Vīriešu 4.līga Talavija : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Mar
7
Vīriešu 4.līga SVĢ : Balvi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
7
Vīrieši 50+ Durbe : Madona   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 13:30
Mar
7
Vīrieši 40+ Tukuma novads : Jēkabpils   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 13:30
Mar
7
Vīrieši 40+ Valmiera : SK Talsi   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 14:40
Mar
7
Vīrieši 50+ Madona : Poliurs/Jelgavas nov. 50+   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 14:40
Mar
7
Vīriešu 4.līga Team Liquid : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Mar
7
Sieviešu 3.līga Vecumnieki : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
7
Vīrieši 40+ Daugavpils : Valmiera   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 15:50
Mar
7
Vīrieši 50+ Durbe : Rīga Masters   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 15:50
Mar
7
Vīriešu 5.līga Commodus : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Mar
7
Sieviešu 3.līga Bauska : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
7
Vīrieši 40+ Daugavpils : Vecumnieki   Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 17:00
Mar
7
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Poliurs/Jelgavas nov. 50+   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 17:00
Mar
7
Vīrieši 50+ Rīga Masters : VK Ventspils   Vecumnieku vsk., Rīgas iela 24, Vecumnieki 18:10
Mar
7
Vīriešu 5.līga Commodus : BM Parts.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Mar
7
Sieviešu 3.līga Ropaži : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Mar
7
Sieviešu 3.līga Bauska : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
7
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
8
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
8
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
8
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Aizpute   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
8
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
8
Sieviešu 4.līga Aizpute : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Mar
8
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:30
Mar
8
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Mar
8
Sieviešu 1.līga RVS Cepurītes : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Mar
8
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:10
Mar
8
Sieviešu 1.līga Pērkons : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:10
Mar
8
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Mar
8
Sieviešu 1.līga Lizums : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Mar
15
Vīriešu 1.līga Britney : LSPA/Stopiņu novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
15
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
15
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
15
Vīriešu 1.līga Britney : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
15
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Mar
15
Vīriešu 1.līga VK Valka : LSPA/Stopiņu novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
15
MIX līga Lokomotīve MIX : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
15
Vīriešu 1.līga VK Valka : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
15
MIX līga Lokomotīve MIX : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Mar
15
MIX līga Ozollietas.lv : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Mar
15
MIX līga Block n Roll : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Mar
15
MIX līga Ozollietas.lv : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:40
Mar
15
MIX līga Filkuls : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Mar
15
MIX līga Block n Roll : Ozollietas.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
15
MIX līga Filkuls : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:00
Mar
21
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
21
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
21
Vīriešu 3.līga RVS izlase : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
21
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Kreisais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
21
Vīriešu 3.līga Vircava : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
21
Sieviešu 4.līga Aizpute : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Mar
21
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Mar
21
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
21
Vīriešu 4.līga DeWalt : Motivs.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
21
Sieviešu 4.līga Aizpute : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Mar
21
Vīriešu 4.līga Gazmjas : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Mar
21
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Mar
21
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
21
Vīriešu 4.līga Gazmjas : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
22
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
22
Vīriešu 3.līga Maniacs : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
22
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Maniacs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
22
Sieviešu 2.līga DKD : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
22
Sieviešu 2.līga DKD : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Mar
22
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
22
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
22
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Talsi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Mar
22
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Salacgrīva   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Mar
22
Vīriešu 5.līga Pērkons/RVS : DSV/74 Forever   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
22
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS/ND sport club   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Mar
22
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Mar
22
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Mar
22
Sieviešu 2.līga MSĢ : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
28
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Krimuldas nov.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
28
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
28
Vīriešu 1.līga Atoms : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:30
Mar
28
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
28
Vīriešu 1.līga Britney : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:20
Mar
28
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
28
Vīriešu 1.līga Krimulda : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:10
Mar
28
Vīriešu 1.līga Britney : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Mar
29
Vīriešu 3.līga Old Stars : Kerama Marazzi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
29
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
29
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Old Stars   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Mar
29
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Mar
29
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Mar
29
Vīriešu 3.līga Salaspils VK : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Mar
29
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Mar
29
Vīriešu 1.līga Atoms : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Mar
29
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Mar
29
Vīriešu 1.līga Dunalka : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Mar
29
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Mar
29
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Mar
29
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Rentadisplay/VK Jurmala   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Mar
29
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Aprīlis
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Apr
4
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
4
Vīriešu 2.līga Koknese : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
4
Vīriešu virslīga Mežotne : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Apr
4
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Apr
4
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Apr
4
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Apr
4
Vīriešu virslīga Mežotne : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Apr
4
Sieviešu 1.līga LLU : Pērkons   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Apr
4
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : RIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Apr
4
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : LLU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Apr
4
Sieviešu 1.līga Pērkons : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Apr
4
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : MAPEI/RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Apr
4
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Apr
4
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : RIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Apr
5
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
5
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Motivs.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
5
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Apr
5
Vīriešu 4.līga SVĢ : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Apr
5
Sieviešu 3.līga Ropaži : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Apr
5
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Apr
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Limbažu SS/OCL   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Apr
5
Sieviešu 3.līga Ropaži : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Apr
5
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : Madona   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 16:30
Apr
5
Sieviešu 2.līga MSĢ : Talsi   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 16:30
Apr
5
Sieviešu 3.līga RVS izlase : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Apr
5
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Apr
5
Sieviešu 2.līga MSĢ : RSU   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 18:10
Apr
5
Sieviešu 2.līga Madona : Talsi   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 2.lauk. 18:10
Apr
5
Sieviešu 3.līga RVS izlase : SK Pūre   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Apr
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Apr
5
Sieviešu 2.līga RVS/ND sport club : RSU   RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 19:50
Apr
5
Sieviešu 3.līga Labais Krasts : Bauska   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Apr
10
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
10
Sieviešu 1.līga LSPA : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
10
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:30
Apr
10
Sieviešu 1.līga LSPA : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Apr
10
Sieviešu 4.līga Jūrmalas SS : Tukuma Sporta Skola   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Apr
10
Sieviešu 1.līga Mārupe : RVS Cepurītes   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Apr
10
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Madona   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Apr
10
Sieviešu 1.līga Mārupe : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Apr
10
Vīriešu virslīga Madona : RIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Apr
10
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Apr
10
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Cewood/Jaunlaicene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Apr
10
Vīriešu virslīga RIX : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Apr
13
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:30
Apr
13
Vīriešu 5.līga Ulbroka/Stopiņi : MVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Apr
13
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:20
Apr
13
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:20
Apr
13
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:10
Apr
13
Vīriešu 5.līga MVS : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:10
Apr
13
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:00
Apr
13
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:00
Apr
13
Vīriešu 2.līga Koknese : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Apr
13
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Apr
13
Vīriešu 2.līga Carnikava : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Apr
18
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
18
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
18
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Apr
18
Vīriešu 1.līga ELLE : VK Valka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
18
Vīriešu virslīga Mežotne : SK NUKI/MSK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Apr
18
Vīriešu 1.līga VK Valka : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
18
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Apr
18
Vīriešu 1.līga ELLE : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
18
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Apr
18
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : BM Parts.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
18
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Apr
18
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Lokomotīve   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Apr
18
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Commodus   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Apr
19
Vīriešu 4.līga DeWalt : BPS Trans   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
19
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Gazmjas   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
19
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Motivs.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Apr
19
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Apr
19
Vīriešu 4.līga Balvi : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Apr
19
Vīriešu 4.līga DeWalt : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Apr
19
MIX līga Lokomotīve MIX : Ozollietas.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Apr
19
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Balvi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Apr
19
MIX līga Lokomotīve MIX : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:10
Apr
19
MIX līga Filkuls : Ozollietas.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Apr
19
MIX līga Vecāķi : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:10
Apr
19
MIX līga Ozollietas.lv : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Apr
19
MIX līga Filkuls : Lokomotīve MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Apr
19
MIX līga Madona MIX : Vecāķi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:00
Apr
19
MIX līga Filkuls : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv