• VV 1 MAPEI 6
    2 Vecumnieki 6
    3 Madona 5
  • S1 1 Gastronome 7
    2 Mārupe 6
    3 RTU 4
  • S2 1 Madona 12
    2 RVS Dev. 12
    3 Talsi 3
  • V1 1 LSPA 8
    2 Mārupe 8
    3 VK Valka 6
SEZONA
Septembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : Skarbie veči 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
21
Sieviešu 3.līga Ropaži : Labais Krasts 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
21
Vīriešu 5.līga MVS : BM Parts.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Ropaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
21
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : Labais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 5.līga Skarbie veči : Lokomotīve 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
21
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Lokomotīve 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Mārupe 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
21
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : Rentadisplay/VK Jurmala 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Mežotne2 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Mārupe 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
21
Vīriešu 3.līga Kerama Marazzi : Subate 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
22
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
22
Vīriešu 2.līga Dobele : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga Team Liquid : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
22
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Dobele 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
22
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Team Liquid 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Lizums 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : Motivs.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
22
Sieviešu 1.līga Lizums : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
22
Vīriešu 4.līga Balvi : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
22
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : Mārupe 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
28
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga MSĢ : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
28
Vīriešu 3.līga RVS izlase : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
28
Sieviešu 2.līga Madona : MSĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
28
Sieviešu 2.līga RVS Deveikusa : Talsi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
28
Vīriešu 3.līga Old Stars : U15/Latgran 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
28
Sieviešu 2.līga Talsi : DKD 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
28
Sieviešu 2.līga Ikšķile : DKD 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga MVS-2 : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
28
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
28
Sieviešu 4.līga Krimuldas nov. : MVS-2 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : ELLE 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Sep
29
Vīriešu 1.līga Britney : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 2.līga Carnikava : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Sep
29
Vīriešu 1.līga ELLE : VK Valka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Pearl Latvija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Sep
29
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Madona 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu 2.līga Koknese : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Sep
29
Vīriešu virslīga Madona : Ieskaties.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : DSV/74 Forever 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Sep
29
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 5.līga Vecumnieki jaunieši : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Sep
29
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Sep
29
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Cewood/Jaunlaicene 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
5
Vīriešu 5.līga Commodus : Skarbie veči 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Skarbie veči 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 5.līga MVS : Commodus 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
5
Vīriešu 4.līga Fristads/Grif.lv : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
5
Vīriešu 5.līga BM Parts.lv : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Gazmjas : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
5
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : Fristads/Grif.lv 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga ReActive : Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : Vecumnieki 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
5
Sieviešu 3.līga Bauska : ReActive 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
5
Vīriešu 4.līga DeWalt : Motivs.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
6
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Rentadisplay/VK Jurmala : Atoms 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Atoms : LSPA/Stopiņu novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
6
Vīriešu virslīga Ķekavas nov : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Rentadisplay/VK Jurmala 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
6
Vīriešu 1.līga Dunalka : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : LSPA/Stopiņu novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:20
Okt
6
Vīriešu 2.līga Braucamkopa.lv : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
6
Vīriešu 1.līga Krimulda : Mārupe 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Braucamkopa.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
6
Pārspēles SK Pūre : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:00
Okt
6
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
12
Sieviešu 4.līga Kreisais Krasts : MVS-2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : RVS Deveikusa 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
12
Sieviešu 2.līga DKD : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : MVS-2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
12
Sieviešu 4.līga Aizpute : Kreisais Krasts 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 2.līga Salacgrīva : RVS Deveikusa 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
12
Sieviešu 2.līga Madona : Salacgrīva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
12
Sieviešu 4.līga RVS Victory : Aizpute 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Vircava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
12
Vīriešu 3.līga Mežotne2 : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Subate : Salaspils VK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
12
Vīriešu 3.līga Maniacs : Salaspils VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
12
Vīriešu 3.līga Old Stars : Vircava 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : SK Nuki/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : RVS izlase 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
13
Vīriešu virslīga RIX : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
13
Sieviešu 3.līga Limbažu SS/OCL : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
13
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Madona 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 3.līga SK Pūre : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RVS Cepurītes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
13
Vīriešu 4.līga SVĢ : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
13
Sieviešu 1.līga Ažur/Gastronome : RTU 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
13
Vīriešu 4.līga Balvi : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RVS Cepurītes 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
13
Sieviešu 1.līga LLU : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
13
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Team Liquid   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
19
Sieviešu 2.līga Ikšķile : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
19
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Koknese   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : RSU   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga ABLV Bank : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
19
Sieviešu 2.līga Talsi : Ikšķile   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Gaujas Regate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:15
Okt
19
MIX līga Vecāķi : Filkuls   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Okt
19
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Pearl Latvija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
19
MIX līga Filkuls : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Okt
19
Vīriešu 2.līga Carnikava : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
19
MIX līga Block n Roll : Madona MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:50
Okt
19
Vīriešu 2.līga Pearl Latvija : Devio/Hostnet   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
19
MIX līga Filkuls : Block n Roll   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga Atoms : Britney   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
20
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Atoms   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Mārupe   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
20
Vīriešu 1.līga Krimulda : Britney   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
20
Sieviešu 1.līga Lizums : LSPA   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
20
Sieviešu 1.līga Pērkons : Lizums   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 1.līga ELLE : Krimulda   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
20
Vīriešu 5.līga Mārupes SC : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga DSV/74 Forever : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : Pērkons/RVS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Ulbroka/Stopiņi   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
20
Vīriešu 5.līga Commodus : DSV/74 Forever   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
20
Vīriešu 5.līga Lokomotīve : Mārupes SC   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : U15/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
26
Vīriešu 3.līga Vircava : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
26
Vīriešu 3.līga Maniacs : Vircava   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Aizpute   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
26
Vīriešu 3.līga U15/Latgran : Salaspils VK   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
26
Sieviešu 4.līga Dagdas novads : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
26
Sieviešu 4.līga Tukuma Sporta Skola : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
26
Sieviešu 4.līga Aizpute : Jūrmalas SS   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
26
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga Ieskaties.lv : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
26
Vīriešu virslīga Vecumnieki : Ieskaties.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Mežotne   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
26
Vīriešu virslīga Cewood/Jaunlaicene : Ķekavas nov   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50
Okt
26
Vīriešu virslīga SK Nuki/MSK : Vecumnieki   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 3.līga Ropaži : ReActive   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
27
Sieviešu 3.līga Bauska : Ropaži   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:40
Okt
27
Vīriešu 1.līga Dunalka : LSPA/Stopiņu novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:40
Okt
27
Sieviešu 3.līga ReActive : Labais Krasts   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga LSPA/Stopiņu novads : VK Valka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:20
Okt
27
Vīriešu 1.līga VK Valka : Dunalka   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : DeWalt   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga RVS Vanags : Talavija   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Okt
27
Vīriešu 4.līga Balvi : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga Motivs.lv : RVS Vanags   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Okt
27
Vīriešu 4.līga BPS Trans : Motivs.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Okt
27
Vīriešu 4.līga DeWalt : Fristads/Grif.lv   RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:50

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv