• VV 1 MAPEI 28
    2 Mežotne 27
    3 Vecumnieki 26
  • S1 1 Mārupe 31
    2 RTU 30
    3 LAT U-17 28
  • S2 1 Madona 36
    2 RVS izlase 35
    3 Limbaži 28
  • V1 1 LSPA 51
    2 LAT U-18 38
    3 Dobele 32
  • MIX 1 LM Logi 27
    2 Printworks 25
    3 Vecumnieki 20
SEZONA
Oktobris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Okt
9
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
9
Sieviešu 2.līga DKD : Victoria/hunt.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
9
Sieviešu 2.līga DKD : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
9
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Vircava 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
9
Sieviešu 2.līga Madona : Victoria/hunt.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
9
Vīriešu 2.līga Vircava : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
9
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
9
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
9
Sieviešu 1.līga RTU : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
9
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
9
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : Mārupes SC 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
10
Sieviešu 3.līga MVS : Krasti 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
10
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : Kerama Marazzi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
10
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : Druva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
10
Sieviešu 3.līga RVS VK : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
10
Sieviešu 3.līga MVS : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
10
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : Kerama Marazzi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
10
Vīriešu 1.līga LSPA : Druva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
10
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
10
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
10
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
16
Sieviešu 2.līga RVS/Trīs Zvaigznes : SK Pūre 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
16
Sieviešu 2.līga OC Limbaži/SS : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
16
Sieviešu 2.līga OC Limbaži/SS : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
16
Sieviešu 2.līga Aizpute : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
16
Vīriešu 3.līga Carnikava : Gulbene 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
16
Sieviešu 2.līga Aizpute : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
16
Sieviešu 3.līga Dagdas novads : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
16
Vīriešu 3.līga Gulbene : DeWalt 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
16
Vīriešu 3.līga Carnikava : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Okt
16
Sieviešu 3.līga Bauska : Dagdas novads 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
16
Vīriešu 3.līga BPS Trans : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Okt
16
Sieviešu 3.līga Bauska : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Okt
17
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : VK Sloka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Okt
17
Vīriešu 2.līga MVS : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Okt
17
Vīriešu 2.līga MVS : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Okt
17
Vīriešu 2.līga SVĢ : VK Sloka 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Okt
17
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK Fono/Cēsis 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Okt
17
Vīriešu virslīga Mežotne : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Okt
17
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Okt
17
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : SK NUKI/MSK 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Okt
17
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Okt
17
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Vecumnieki 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Novembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Nov
28
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Nov
28
Vīriešu 3.līga Carnikava : Grif.lv/Ulbroka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Decembris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Dec
4
Vīriešu 1.līga #EJsporto : Ķekavas nov 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
4
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : Dobele 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
4
Vīriešu 1.līga #EJsporto : KEEL Design 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
4
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
4
Sieviešu 2.līga RVS izlase : Victoria/hunt.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
4
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
4
Sieviešu 1.līga RTU : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
4
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
4
Sieviešu 2.līga DKD : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
4
Sieviešu 1.līga Ventspils novads : Mārupes SC 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
4
Sieviešu 1.līga RTU : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
4
Sieviešu 2.līga DKD : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
5
Vīriešu 2.līga MVS : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
5
Vīriešu 2.līga MVS : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
5
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK NUKI/MSK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
5
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
5
Vīriešu virslīga Mežotne : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
5
Vīriešu virslīga Skrunda : VK Ādaži 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
5
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK Fono/Cēsis 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
5
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : Skrunda 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
5
Vīriešu virslīga VK Ādaži : SK Fono/Cēsis 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
11
Vīriešu 3.līga Gazmjas : SIA COMMODUS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
11
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
11
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
11
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Mārupes SC 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
11
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : SIA COMMODUS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
11
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : VK Sloka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
11
Vīriešu 2.līga SVĢ : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
11
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : ETB Build 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
11
Vīriešu 2.līga Vircava : VK Sloka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
11
Vīriešu 1.līga LSPA : ABLV Bank 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
11
Vīriešu 1.līga LSPA : ETB Build 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Dec
11
Vīriešu 2.līga SVĢ : Vircava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
12
Sieviešu 1.līga RSU : Ventspils novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
12
Sieviešu 1.līga LSPA : Rīga MIX 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
12
Sieviešu 1.līga LSPA : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
12
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : Ventspils novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
12
Vīriešu 1.līga Druva : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
12
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
12
Vīriešu 1.līga Dobele : LAT U-18/Latgran 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
12
Sieviešu 3.līga Krasti : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
12
Vīriešu 1.līga Druva : LAT U-18/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Dec
12
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Krasti 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
18
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
18
MIX līga Printworks : Vecumnieki 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
18
MIX līga Vecumnieki : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Dec
18
MIX līga Printworks : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Dec
18
MIX līga Madona MIX : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Dec
18
Sieviešu 3.līga MVS : RVS VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:15
Dec
18
MIX līga Madona MIX : Printworks 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:15
Dec
18
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Dec
18
MIX līga Quattro : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:20
Dec
18
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Gaujas Regate 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
18
Sieviešu 3.līga MVS : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:45
Dec
18
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
18
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:30
Dec
18
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Talavija 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Dec
18
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:15
Dec
19
Sieviešu 2.līga Aizpute : OC Limbaži/SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Dec
19
Sieviešu 2.līga Madona : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Dec
19
Sieviešu 2.līga Madona : OC Limbaži/SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Dec
19
Sieviešu 2.līga SK Pūre : Aizpute 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Dec
19
Vīriešu 3.līga Carnikava : DeWalt 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Dec
19
Vīriešu 3.līga Gulbene : BPS Trans 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Dec
19
Vīriešu 3.līga Gulbene : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Dec
19
Vīriešu 3.līga Carnikava : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Dec
19
Vīriešu 3.līga BPS Trans : Alus 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Dec
19
Vīriešu 3.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Janvāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Jan
2
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
2
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : MVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
2
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
2
Vīriešu 2.līga MVS : Vecumnieki jaunieši 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
2
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
2
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : KEEL Design 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
2
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : ETB Build 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
2
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Subate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
2
Vīriešu 3.līga Alus : Subate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
2
Vīriešu 1.līga KEEL Design : ETB Build 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
8
Vīriešu 2.līga Vircava : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
8
Vīriešu 2.līga Vircava : Dagdas novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
8
Vīriešu 2.līga Old Stars : Mežotne2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
8
Vīriešu 2.līga SVĢ : Dagdas novads 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
8
Vīriešu 2.līga Old Stars : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
8
Vīriešu 2.līga SVĢ : Talavija 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Jan
9
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Jan
9
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Ādaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
9
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : RTU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:15
Jan
9
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
9
Sieviešu 1.līga LSPA : Mārupes SC 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Jan
9
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
9
Sieviešu 1.līga RSU : LAT U-17/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:45
Jan
9
Vīriešu virslīga Skrunda : SK Fono/Cēsis 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
9
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RVS NL 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:30
Jan
9
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
9
Sieviešu 1.līga RSU : RVS NL 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:15
Jan
15
Vīriešu 3.līga DeWalt : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
15
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : BPS Trans 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
15
Vīrieši 50+ Madona : Daugavpils 1 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 2. lauk. 11:30
Jan
15
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Jēkabpils 2 : 0 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 11:30
Jan
15
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. : FCG-Rīga 1 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 3. lauk. 11:30
Jan
15
Vīriešu 3.līga BPS Trans : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
15
Vīriešu 3.līga DeWalt : SIA COMMODUS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
15
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Rīga Masters 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 3. lauk. 12:40
Jan
15
Vīrieši 40+ Daugavpils : Vecumnieki 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 12:40
Jan
15
Vīrieši 50+ Madona : Poliurs/Jelgavas nov. 1 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 2. lauk. 12:40
Jan
15
Sieviešu 2.līga Aizpute : Madona 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
15
Sieviešu 2.līga DKD : OC Limbaži/SS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
15
Vīrieši 40+ Valmiera : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 1 Parka iela 27a, Koknese, 2. lauk. 13:50
Jan
15
Vīrieši 50+ FCG-Rīga : VK Ventspils 2 : 0 Parka iela 27a, Koknese, 3. lauk. 13:50
Jan
15
Vīrieši 40+ Daugavpils : Jēkabpils 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 13:50
Jan
15
Vīrieši 50+ Madona : Rīga Masters 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 2. lauk. 15:00
Jan
15
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 15:00
Jan
15
Vīrieši 50+ Daugavpils : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Parka iela 27a, Koknese, 3. lauk. 15:00
Jan
15
Sieviešu 2.līga OC Limbaži/SS : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
15
Sieviešu 2.līga Aizpute : Victoria/hunt.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
15
Vīrieši 50+ Daugavpils : VK Ventspils 2 : 0 Parka iela 27a, Koknese, 2. lauk. 16:10
Jan
15
Vīrieši 50+ Rīga Masters : FCG-Rīga 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 3. lauk. 16:10
Jan
15
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Valmiera 1 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 16:10
Jan
15
Vīrieši 40+ Daugavpils : Poliurs/Jelgavas nov. 0 : 2 Parka iela 27a, Koknese, 1. lauk. 17:20
Jan
15
Sieviešu 2.līga Madona : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
15
Sieviešu 2.līga DKD : SK Pūre 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
15
Sieviešu 2.līga RVS izlase : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
15
Sieviešu 2.līga SK Pūre : Victoria/hunt.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Jan
16
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS VK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
16
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
16
Sieviešu 3.līga RVS VK : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
16
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : ABLV Bank 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
16
Sieviešu 3.līga Bauska : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
16
Vīriešu 1.līga LSPA : LAT U-18/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
16
Vīriešu 1.līga LSPA : Ķekavas nov 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
16
Sieviešu 3.līga Dagdas novads : MVS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
16
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : #EJsporto 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
16
Vīriešu 1.līga LSPA : #EJsporto 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
16
Sieviešu 3.līga Bauska : MVS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
22
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Rīga MIX 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Jan
22
Vīriešu 2.līga MVS : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:00
Jan
22
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:15
Jan
22
Vīriešu 2.līga Old Stars : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:50
Jan
22
Sieviešu 1.līga RVS NL : LAT U-17/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
Jan
22
Vīriešu 2.līga Vircava : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:40
Jan
22
Sieviešu 1.līga Ventspils novads : RVS NL 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:45
Jan
22
Sieviešu 3.līga Ropaži : Jūrmalas SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Jan
22
Vīriešu 2.līga Vircava : Talavija 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:50
Jan
22
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:15
Jan
22
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS Victory 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:50
Jan
23
MIX līga Madona MIX : Vecumnieki 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
23
MIX līga LM Logi un Durvis : Printworks 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
23
MIX līga Madona MIX : Printworks 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:05
Jan
23
MIX līga Quattro : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:05
Jan
23
MIX līga Quattro : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:10
Jan
23
Vīriešu 3.līga Carnikava : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:15
Jan
23
MIX līga Vecumnieki : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:15
Jan
23
Vīriešu 3.līga Carnikava : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:00
Jan
23
Vīriešu 3.līga Gulbene : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:30
Jan
23
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Subate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:50
Jan
23
Vīriešu 3.līga Gulbene : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:20
Jan
23
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:40
Jan
23
Vīriešu 3.līga Alus : Gazmjas 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Jan
29
Vīriešu 2.līga Vecumnieki jaunieši : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
29
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : SVĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
29
Vīriešu 2.līga Vecumnieki jaunieši : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
29
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Dagdas novads 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
29
Vīriešu 3.līga Subate : DeWalt 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
29
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
29
Vīriešu virslīga VK Ādaži : VK Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
29
Vīriešu 3.līga Subate : BPS Trans 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
29
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : DeWalt 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
29
Vīriešu virslīga VK Ādaži : SK NUKI/MSK 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Jan
29
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : BPS Trans 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Jan
29
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Jan
30
Vīriešu 1.līga Druva : ETB Build 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Jan
30
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : #EJsporto 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Jan
30
Vīriešu 1.līga Druva : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Jan
30
Vīriešu 1.līga Dobele : #EJsporto 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Jan
30
Vīriešu 1.līga Dobele : KEEL Design 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Jan
30
Vīriešu 1.līga ETB Build : Kerama Marazzi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Jan
30
Vīriešu 3.līga Gulbene : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Jan
30
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Carnikava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Jan
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Jan
30
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Gulbene 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Februāris
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Feb
5
Sieviešu 3.līga RVS VK : RVS Victory 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
5
Sieviešu 3.līga Ropaži : Bauska 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
5
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS VK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
5
Sieviešu 3.līga Dagdas novads : Bauska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
5
Vīriešu 3.līga Subate : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
5
Sieviešu 3.līga RVS Victory : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
5
Vīriešu 3.līga Subate : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
5
Vīriešu 3.līga DeWalt : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
5
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : BPS Trans 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
5
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
5
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
5
Vīriešu 3.līga DeWalt : BPS Trans 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
6
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
6
Vīriešu 1.līga LSPA : Kerama Marazzi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
6
Vīriešu 1.līga LSPA : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
6
Vīriešu 2.līga Old Stars : VK Sloka 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
6
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
6
Vīriešu 1.līga Druva : Kerama Marazzi 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
6
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
6
Vīriešu 1.līga Dobele : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
6
Vīriešu 1.līga Druva : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
6
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : KEEL Design 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
12
Sieviešu 1.līga LSPA : RVS NL 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
12
Vīriešu 2.līga Talavija : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
12
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. : Rīga Masters 0 : 2 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 11:00
Feb
12
Vīriešu 2.līga Talavija : Mežotne2 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
12
Sieviešu 1.līga RTU : RVS NL 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
12
Vīrieši 50+ Daugavpils : Rīga Masters 2 : 0 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 12:10
Feb
12
Vīrieši 50+ FCG-Rīga : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 13:20
Feb
12
Vīriešu 2.līga Vecumnieki jaunieši : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
12
Sieviešu 1.līga LSPA : LAT U-17/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
12
Vīrieši 50+ Daugavpils : FCG-Rīga 0 : 2 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 14:30
Feb
12
Vīriešu 2.līga SVĢ : Mežotne2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
12
Sieviešu 1.līga RTU : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
12
Vīrieši 50+ Madona : Poliurs/Jelgavas nov. 1 : 2 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 15:40
Feb
12
Vīrieši 50+ Madona : FCG-Rīga 1 : 2 Ozolnieku SS, Stadionu iela 5, Ozolnieki 16:50
Feb
12
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : LAT U-17/Latgran 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
12
Vīriešu 2.līga MVS : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
12
Vīriešu 2.līga MVS : SVĢ 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
12
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
13
Vīriešu 1.līga ETB Build : #EJsporto 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Feb
13
Sieviešu 2.līga Madona : SK Pūre 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
13
Vīriešu 1.līga #EJsporto : LAT U-18/Latgran 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Feb
13
Sieviešu 2.līga RVS izlase : SK Pūre 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
13
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : ETB Build 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:50
Feb
13
Sieviešu 2.līga Madona : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
13
Sieviešu 2.līga Aizpute : RVS izlase 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:40
Feb
13
Sieviešu 2.līga OC Limbaži/SS : Victoria/hunt.lv 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
13
Sieviešu 2.līga Aizpute : DKD 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Feb
13
Sieviešu 2.līga OC Limbaži/SS : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
13
Sieviešu 2.līga DKD : Victoria/hunt.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Feb
19
Sieviešu 3.līga MVS : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
19
Sieviešu 3.līga RVS VK : RVS Victory 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
19
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
19
Sieviešu 3.līga MVS : RVS VK 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
19
Vīriešu virslīga VK Ādaži : SK Fono/Cēsis 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
19
Sieviešu 3.līga Ropaži : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
19
Vīriešu virslīga SK Fono/Cēsis : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
19
Vīriešu virslīga Skrunda : Mežotne 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
19
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : VK Ādaži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
19
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
19
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Vecumnieki 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
19
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
20
Vīriešu 3.līga Alus : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
20
Vīriešu 3.līga BPS Trans : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
20
Vīriešu 3.līga Alus : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : BPS Trans 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
20
Vīriešu 3.līga DeWalt : SIA COMMODUS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
20
Vīriešu 3.līga Carnikava : DeWalt 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
26
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
26
Vīriešu 2.līga MVS : Vircava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
26
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : MVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
26
Vīriešu 2.līga Vircava : Vecumnieki jaunieši 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
26
Sieviešu 1.līga Ventspils novads : RVS NL 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
26
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : VK Sloka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
26
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
26
Sieviešu 1.līga Ventspils novads : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
26
Vīriešu 2.līga SVĢ : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Feb
26
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : RVS NL 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Feb
26
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Feb
26
Vīriešu 2.līga SVĢ : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Feb
27
Sieviešu 3.līga Krasti : Jūrmalas SS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Feb
27
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Subate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Feb
27
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Feb
27
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Gulbene 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Feb
27
Sieviešu 3.līga Krasti : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Feb
27
Vīriešu 3.līga Gulbene : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Feb
27
MIX līga Madona MIX : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Feb
27
MIX līga Printworks : Vecumnieki 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Feb
27
MIX līga Vecumnieki : Madona MIX 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:40
Feb
27
MIX līga LM Logi un Durvis : Printworks 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:40
Feb
27
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:50
Feb
27
MIX līga Printworks : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Feb
27
MIX līga Vecumnieki : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Marts
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mar
5
Vīriešu 2.līga Old Stars : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
5
Sieviešu 2.līga Madona : RVS izlase 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
5
Vīriešu 2.līga Talavija : Old Stars 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
5
Sieviešu 2.līga Madona : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
5
Vīriešu 2.līga Talavija : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
5
Sieviešu 2.līga SK Pūre : RVS izlase 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
5
Vīriešu 1.līga Dobele : ETB Build 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
5
Sieviešu 2.līga SK Pūre : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
5
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : KEEL Design 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
5
Vīriešu 1.līga LSPA : Dobele 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
5
Vīriešu 1.līga LSPA : KEEL Design 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
5
Vīriešu 1.līga ETB Build : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
6
Vīriešu 3.līga Gazmjas : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
6
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : #EJsporto 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
6
Vīriešu 3.līga Subate : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
6
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : LAT U-18/Latgran 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
6
Vīriešu 1.līga #EJsporto : Druva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
6
Vīriešu 3.līga Carnikava : Gazmjas 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
6
Vīriešu 3.līga Alus : Subate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
6
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : Kerama Marazzi 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
6
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : Druva 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
6
Vīriešu 3.līga Carnikava : Mārupes SC 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
6
Vīriešu 3.līga Alus : Mārupes SC 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
12
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Devio/Hostnet 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
12
Vīriešu 2.līga Vircava : Vecumnieki jaunieši 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
12
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Daugavpils 2 : 0 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 11:00
Mar
12
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
12
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
12
Vīrieši 40+ Valmiera : Daugavpils 2 : 0 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 12:10
Mar
12
Vīrieši 50+ Madona : Rīga Masters 1 : 2 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 12:30
Mar
12
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Jēkabpils 2 : 1 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 13:20
Mar
12
Vīrieši 50+ Daugavpils : Rīga Masters 2 : 0 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 13:40
Mar
12
Vīriešu 2.līga Vircava : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
12
Vīriešu virslīga Skrunda : MAPEI/RSU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
12
Vīrieši 40+ Valmiera : Jēkabpils 2 : 0 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 14:30
Mar
12
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Madona 0 : 2 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 14:50
Mar
12
Vīriešu virslīga VK Ādaži : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
12
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK Fono/Cēsis 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
12
Vīrieši 40+ Valmiera : Vecumnieki 2 : 0 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 15:40
Mar
12
Vīrieši 50+ Daugavpils : VK Ventspils 2 : 0 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 16:00
Mar
12
Vīrieši 40+ Jēkabpils : Vecumnieki 2 : 1 Vecumnieku SS, Rīgas iela 45, Vecumnieki 16:50
Mar
12
Vīrieši 50+ Rīga Masters : Poliurs/Jelgavas nov. 1 : 2 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 17:10
Mar
12
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : Mežotne 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
12
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
12
Vīrieši 50+ VK Ventspils : Poliurs/Jelgavas nov. 0 : 2 Valles SZ, Rīgas iela 4, Valle, Valles pagasts 18:20
Mar
12
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : SK Fono/Cēsis 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
12
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
13
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
13
Sieviešu 2.līga DKD : OC Limbaži/SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
13
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : OC Limbaži/SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
13
Sieviešu 1.līga LSPA : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
13
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : Rīga MIX 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
13
Sieviešu 2.līga DKD : Aizpute 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
13
Sieviešu 1.līga RTU : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
13
Sieviešu 2.līga Victoria/hunt.lv : Aizpute 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
13
Sieviešu 1.līga RTU : Rīga MIX 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
13
Vīriešu 2.līga MVS : VK Sloka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
13
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Talavija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
19
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : RVS NL 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
19
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
19
Sieviešu 1.līga RVS NL : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
19
Sieviešu 3.līga MVS : Jūrmalas SS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
19
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : Bauska 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
19
Sieviešu 3.līga MVS : Bauska 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
20
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Grif.lv/Ulbroka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
20
Vīriešu 3.līga Gazmjas : BPS Trans 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
20
Vīriešu 3.līga BPS Trans : Gulbene 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
20
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
20
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : SIA COMMODUS 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
20
Vīriešu 3.līga Subate : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
20
Vīriešu 3.līga Gulbene : Carnikava 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
20
Vīriešu 3.līga DeWalt : Alus 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
20
Vīriešu 3.līga Subate : Carnikava 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
20
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
20
Vīriešu 3.līga DeWalt : RVS Vanags 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
26
Vīriešu 1.līga Druva : Dobele 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
26
Sieviešu 3.līga MVS : Krasti 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
26
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Druva 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
26
Sieviešu 3.līga MVS : Dagdas novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
26
Vīriešu 1.līga KEEL Design : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
26
Sieviešu 3.līga Dagdas novads : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
26
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : VK Sloka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
26
Vīriešu 2.līga Old Stars : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
26
Vīriešu 2.līga VK Sloka : SVĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mar
26
Vīriešu 2.līga Talavija : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
26
Vīriešu 2.līga Talavija : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mar
26
Vīriešu 2.līga Old Stars : SVĢ 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mar
27
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : LAT U-18/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mar
27
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : SK NUKI/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mar
27
Vīriešu virslīga VK Ādaži : MAPEI/RSU 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mar
27
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : LSPA 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mar
27
Vīriešu virslīga SK NUKI/MSK : VK Ādaži 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mar
27
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Vecumnieki jaunieši 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mar
27
Vīriešu 2.līga MVS : Mežotne2 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mar
27
MIX līga Madona MIX : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mar
27
MIX līga Madona MIX : Vecumnieki 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mar
27
Vīriešu 2.līga MVS : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mar
27
MIX līga Quattro : LM Logi un Durvis 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:30
Mar
27
MIX līga Printworks : Vecumnieki 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Mar
27
MIX līga LM Logi un Durvis : Printworks 1 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Aprīlis
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Apr
2
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : RVS Vanags 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:30
Apr
2
Vīriešu 3.līga DeWalt : Gazmjas 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:30
Apr
2
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : Gazmjas 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:10
Apr
2
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Subate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:10
Apr
2
Vīriešu 3.līga Gulbene : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:50
Apr
2
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : RVS Vanags 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 12:50
Apr
2
Vīriešu virslīga Skrunda : SK Fono/Cēsis 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:35
Apr
2
Vīriešu 3.līga Subate : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:35
Apr
2
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : Skrunda 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:20
Apr
2
Vīriešu 3.līga Gulbene : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:20
Apr
2
Vīriešu 3.līga Alus : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:10
Apr
2
Vīriešu virslīga Mežotne : SK Fono/Cēsis 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Apr
2
Vīriešu 3.līga Alus : SIA COMMODUS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Apr
2
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : Mežotne 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 20:00
Apr
3
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : ETB Build 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
3
Vīriešu 1.līga #EJsporto : LAT U-18/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
3
Vīriešu 2.līga MVS : Old Stars 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
3
Vīriešu 1.līga #EJsporto : ETB Build 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
3
Vīriešu 2.līga Vircava : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
3
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : LAT U-18/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
3
Sieviešu 1.līga RSU : RTU 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
3
Vīriešu 2.līga MVS : Devio/Hostnet 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
3
Sieviešu 1.līga LSPA : RTU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
3
Vīriešu 2.līga Vircava : Devio/Hostnet 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
3
Sieviešu 1.līga LSPA : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Apr
9
Sieviešu 1.līga RTU : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:40
Apr
9
Sieviešu 1.līga LSPA : RVS NL 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
9
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:20
Apr
9
Sieviešu 1.līga RTU : RVS NL 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
9
Sieviešu 1.līga LSPA : Ventspils novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:00
Apr
9
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
9
Sieviešu 3.līga Ropaži : Jūrmalas SS 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 14:50
Apr
9
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Gaujas Regate 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
9
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:35
Apr
9
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Talavija 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
9
Sieviešu 3.līga Bauska : Jūrmalas SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:20
Apr
9
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Talavija 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Apr
9
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS VK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:00
Apr
10
Vīriešu 1.līga Druva : LAT U-18/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
10
Vīriešu 1.līga ETB Build : Kerama Marazzi 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
10
Vīriešu 1.līga Druva : ETB Build 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
10
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : LAT U-18/Latgran 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
10
Sieviešu 2.līga RVS izlase : OC Limbaži/SS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
10
Vīriešu virslīga Mežotne : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:50
Apr
10
Sieviešu 2.līga Madona : OC Limbaži/SS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
10
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK Fono/Cēsis 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:50
Apr
10
Sieviešu 2.līga RVS izlase : Victoria/hunt.lv 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
10
Vīriešu virslīga VK Ādaži : SK NUKI/MSK 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:50
Apr
10
Sieviešu 2.līga Madona : Victoria/hunt.lv 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Apr
15
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : #EJsporto 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
15
Vīriešu 1.līga KEEL Design : ETB Build 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
15
Vīriešu 1.līga KEEL Design : LAT U-18/Latgran 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
15
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : ABLV Bank 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
15
Vīriešu 1.līga Ķekavas nov : #EJsporto 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
15
Vīriešu 1.līga ETB Build : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
15
Vīriešu 1.līga Dobele : LAT U-18/Latgran 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
15
Vīriešu 1.līga Druva : ABLV Bank 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
15
Vīriešu 1.līga Dobele : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
15
Vīriešu 1.līga Druva : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
16
Vīriešu 2.līga Vircava : VK Sloka 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
16
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : LAT U-17/Latgran 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
16
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : RVS NL 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
16
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Devio/Hostnet 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
16
Vīrieši 50+ Daugavpils : Madona 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 12:00
Apr
16
Vīrieši 50+ Rīga Masters : FCG-Rīga 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 12:00
Apr
16
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Jēkabpils 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 12:00
Apr
16
Vīrieši 50+ Daugavpils : FCG-Rīga 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 13:10
Apr
16
Vīrieši 50+ Rīga Masters : VK Ventspils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 13:10
Apr
16
Vīrieši 40+ Valmiera : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 13:10
Apr
16
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Vecumnieki 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 13:10
Apr
16
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : Ventspils novads 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
16
Vīriešu 2.līga Vircava : Mežotne2 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
16
Vīrieši 50+ Madona : VK Ventspils 2 : 1 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 14:20
Apr
16
Vīrieši 40+ Valmiera : Vecumnieki 1 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 14:20
Apr
16
Vīrieši 40+ Daugavpils : Jēkabpils 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 14:20
Apr
16
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RVS NL 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
16
Vīriešu 2.līga SVĢ : Devio/Hostnet 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
16
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. : Daugavpils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 2.lauk 15:30
Apr
16
Vīrieši 40+ Daugavpils : Vecumnieki 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 15:30
Apr
16
Vīrieši 50+ Madona : FCG-Rīga 0 : 2 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 15:30
Apr
16
Vīrieši 50+ FCG-Rīga : VK Ventspils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 16:40
Apr
16
Vīrieši 40+ Valmiera : Daugavpils 2 : 1 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 3.lauk 16:40
Apr
16
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
16
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : Ventspils novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
16
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. : VK Ventspils 2 : 0 Aizkraukles SH, Lāčplēša 21, Aizkraukle, 1.lauk 17:50
Apr
16
Vīriešu 2.līga SVĢ : Vecumnieki jaunieši 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Apr
18
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Gazmjas 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
18
Sieviešu 2.līga DKD : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
18
Vīriešu 3.līga Gulbene : Gazmjas 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
18
Sieviešu 2.līga DKD : SK Pūre 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
18
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : Gulbene 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
18
Sieviešu 2.līga Aizpute : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
18
Sieviešu 2.līga Aizpute : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
18
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Subate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
18
Vīriešu 3.līga Subate : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
18
Vīriešu 3.līga Carnikava : Grif.lv/Ulbroka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
18
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : DeWalt 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Apr
18
Vīriešu 3.līga Carnikava : RVS Vanags 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Apr
23
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 09:45
Apr
23
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : Ķekavas nov 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 09:45
Apr
23
Vīriešu 3.līga Gazmjas : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:30
Apr
23
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:30
Apr
23
Vīriešu 3.līga Gazmjas : RVS Vanags 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:15
Apr
23
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:20
Apr
23
Vīriešu 3.līga BPS Trans : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:00
Apr
23
MIX līga Madona MIX : Printworks 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:10
Apr
23
MIX līga Printworks : Quattro 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:10
Apr
23
Vīriešu 3.līga RVS Vanags : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 16:45
Apr
23
MIX līga Quattro : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:10
Apr
23
MIX līga Madona MIX : LM Logi un Durvis 2 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:20
Apr
23
Vīriešu 3.līga BPS Trans : Grif.lv/Ulbroka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 18:30
Apr
23
MIX līga LM Logi un Durvis : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:30
Apr
23
Vīriešu 3.līga Alus : Grif.lv/Ulbroka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 20:10
Apr
24
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Devio/Hostnet 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
24
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : MVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
24
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Devio/Hostnet 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
24
Vīriešu 2.līga Old Stars : Mežotne2 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
24
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Old Stars 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
24
Vīriešu 2.līga Talavija : MVS 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
24
Vīriešu 2.līga SVĢ : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
24
Vīriešu virslīga Mežotne : Skrunda 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:40
Apr
24
Vīriešu 2.līga Talavija : SVĢ 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
24
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : SK Fono/Cēsis 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:40
Apr
24
Vīriešu virslīga VK Ādaži : SK NUKI/MSK 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:40
Apr
30
Vīriešu 2.līga Vecumnieki jaunieši : Gaujas Regate 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Apr
30
Vīriešu virslīga VK Ādaži : MAPEI/RSU 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Apr
30
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Apr
30
Vīriešu 2.līga SVĢ : Gaujas Regate 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Apr
30
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Apr
30
Vīriešu 3.līga Gulbene : Grif.lv/Ulbroka 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Apr
30
Vīriešu 3.līga Gulbene : Subate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Apr
30
Vīriešu 2.līga Vircava : SVĢ 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Apr
30
Vīriešu 2.līga MVS : VK Sloka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Apr
30
Vīriešu 3.līga SIA COMMODUS : Subate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Apr
30
Vīriešu 3.līga Carnikava : SIA COMMODUS 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Apr
30
Vīriešu 2.līga MVS : Vircava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Maijs
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
Mai
1
Vīriešu 1.līga ETB Build : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
1
Vīriešu 1.līga Druva : #EJsporto 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
1
Vīriešu 1.līga Druva : Ķekavas nov 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
1
Vīriešu 1.līga #EJsporto : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
1
Vīriešu 3.līga Carnikava : Gazmjas 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
1
Vīriešu 1.līga Dobele : ETB Build 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
1
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
1
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : LSPA 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
1
Vīriešu 1.līga ABLV Bank : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mai
1
Vīriešu 3.līga Carnikava : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
1
Vīriešu 1.līga LSPA : KEEL Design 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
4
Sieviešu 3.līga MVS : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
4
Sieviešu 3.līga RVS VK : Jūrmalas SS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
4
Sieviešu 3.līga RVS VK : Dagdas novads 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
4
Sieviešu 3.līga MVS : Jūrmalas SS 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
4
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS Victory 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
4
Sieviešu 3.līga Ropaži : Dagdas novads 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
4
Sieviešu 3.līga Bauska : Krasti 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
4
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Ādaži 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:40
Mai
4
Sieviešu 3.līga Krasti : Ropaži 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
4
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : Mežotne 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:40
Mai
5
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
5
Vīriešu 1.līga Kerama Marazzi : KEEL Design 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
6
Vīriešu 3.līga Mārupes SC : BPS Trans 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
6
Vīriešu 3.līga DeWalt : Mārupes SC 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
7
Sieviešu 2.līga DKD : Madona 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
7
Sieviešu 2.līga RVS/Trīs Zvaigznes : Victoria/hunt.lv 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
7
Vīriešu 1.līga #EJsporto : LSPA 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
7
Sieviešu 2.līga SK Pūre : Victoria/hunt.lv 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
7
Sieviešu 2.līga Aizpute : Madona 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
7
Vīriešu 1.līga #EJsporto : KEEL Design 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
7
Sieviešu 2.līga SK Pūre : OC Limbaži/SS 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
7
Sieviešu 2.līga Aizpute : OC Limbaži/SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mai
8
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
8
Vīriešu 3.līga BPS Trans : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
8
Sieviešu 1.līga LSPA : LAT U-17/Latgran 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
8
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
8
Vīriešu 3.līga Gulbene : RVS Vanags 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
8
Sieviešu 1.līga LSPA : Rīga MIX 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
8
Sieviešu 1.līga Rīga MIX : RSU 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
8
Vīriešu 3.līga Gulbene : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mai
8
Vīriešu 3.līga DeWalt : Alus 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
10
Sieviešu 2.līga RVS izlase : RVS/Trīs Zvaigznes 3 : 0 RVS, Cieceres iela 9, Rīga. 1.lauk. 20:30
Mai
12
Sieviešu 2.līga DKD : RVS izlase 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:30
Mai
14
Vīriešu 1.līga Dobele : Ķekavas nov 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
14
Vīriešu 3.līga Grif.lv/Ulbroka : BPS Trans 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
14
Vīriešu 1.līga LAT U-18/Latgran : Dobele 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
14
Vīriešu 3.līga Gulbene : BPS Trans 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
14
Vīrieši 40+ Vecumnieki : Jēkabpils 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 2.lauk 12:00
Mai
14
Vīrieši 50+ Rīga Masters : Madona 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 3.lauk 12:00
Mai
14
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Daugavpils 2 : 1 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 1.lauk 12:00
Mai
14
Vīrieši 50+ FCG-Rīga : Madona 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 3.lauk 13:10
Mai
14
Vīrieši 50+ Poliurs/Jelgavas nov. : Daugavpils 2 : 1 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 2.lauk 13:10
Mai
14
Vīrieši 40+ Valmiera : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 1.lauk 13:10
Mai
14
Vīriešu 3.līga Gazmjas : Carnikava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
14
Vīriešu 1.līga KEEL Design : #EJsporto 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
14
Vīrieši 40+ Valmiera : Vecumnieki 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 1.lauk 14:20
Mai
14
Vīrieši 40+ Poliurs/Jelgavas nov. : Jēkabpils 1 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 2.lauk 15:00
Mai
14
Vīriešu 3.līga Subate : Carnikava 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
14
Vīriešu 1.līga LSPA : KEEL Design 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
14
Vīrieši 50+ FCG-Rīga : Poliurs/Jelgavas nov. 2 : 0 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 1.lauk 16:00
Mai
14
Vīrieši 50+ Madona : Daugavpils 0 : 2 Valmieras pārgaujas SS, Meža 12a, 2.lauk 16:30
Mai
14
Sieviešu 2.līga Aizpute : DKD 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mai
14
Sieviešu 2.līga SK Pūre : OC Limbaži/SS 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
14
Sieviešu 2.līga Madona : Aizpute 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
14
Sieviešu 2.līga RVS izlase : SK Pūre 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 19:10
Mai
15
Vīriešu 2.līga Old Stars : Vecumnieki jaunieši 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 10:00
Mai
15
Vīriešu virslīga VK Ādaži : Mežotne 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
15
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Vecumnieki jaunieši 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
15
Vīriešu virslīga MAPEI/RSU : VK Vecumnieki 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
15
Vīriešu 2.līga Old Stars : VK Sloka 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
15
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : Devio/Hostnet 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
15
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : VK Sloka 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
15
Vīriešu 2.līga Vircava : Talavija 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
15
Vīriešu 2.līga Mežotne2 : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mai
15
Vīriešu 2.līga Talavija : Devio/Hostnet 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
15
Vīriešu 2.līga Vircava : Gaujas Regate 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
21
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Talavija 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:00
Mai
21
Vīriešu 2.līga VK Sloka : Gaujas Regate 1 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
21
Vīriešu 2.līga Devio/Hostnet : SVĢ 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
21
Vīriešu 2.līga Dagdas novads : SVĢ 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:30
Mai
21
Vīriešu virslīga Mežotne : VK Ādaži 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:20
Mai
21
Vīriešu virslīga VK Ādaži : Mežotne 0 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:50
Mai
21
Vīriešu virslīga VK Vecumnieki : MAPEI/RSU 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:10
Mai
22
Sieviešu 1.līga LAT U-17/Latgran : RVS NL 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 11:50
Mai
22
Sieviešu 2.līga SK Pūre : Aizpute 3 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:50
Mai
22
Sieviešu 2.līga Madona : RVS izlase 3 : 0 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:40
Mai
22
Sieviešu 3.līga Jūrmalas SS : RVS VK 2 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 13:40
Mai
22
Sieviešu 3.līga Ropaži : RVS VK 3 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 15:30
Mai
22
MIX līga LM Logi un Durvis : Madona MIX 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:45
Mai
22
MIX līga Printworks : Vecumnieki 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:55
Mai
22
Sieviešu 3.līga Krasti : RVS Victory 0 : 3 RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. 17:20
Mai
22
MIX līga Madona MIX : Vecumnieki 0 : 2 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:10
Mai
22
MIX līga Printworks : LM Logi un Durvis 2 : 1 RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 19:20
Mai
28
Sieviešu 3.līga Bauska : RVS Victory   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Mai
28
Vīriešu 3.līga BPS Trans : Subate   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:30
Mai
28
Vīriešu 3.līga Carnikava : Gulbene   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:30
Mai
28
Vīriešu 1.līga KEEL Design : LAT U-18/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mai
28
Vīriešu 1.līga LSPA : Dobele   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Mai
29
Sieviešu 3.līga Ropaži : Pusfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 10:30
Mai
29
Sieviešu 3.līga RVS VK : Pusfināla zaudētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 12:30
Mai
29
Vīriešu 2.līga VK Sloka : SVĢ   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 14:30
Mai
29
Vīriešu 2.līga Gaujas Regate : Dagdas novads   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 16:30
Mai
29
Sieviešu 1.līga LSPA : Rīga MIX   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 18:30
Jūnijs
Dat. Līga Komandas Rezult. Vieta Laiks
 
4
Sieviešu 1.līga RTU : LAT U-17/Latgran   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 11:00
4
Sieviešu 1.līga Mārupes SC : Ceturtdaļfināla uzv.   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 13:00
4
Sieviešu 1.līga Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 15:00
4
Sieviešu 1.līga Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs   RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. 17:00

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv