| S1 | 1 | Madona | 50 |
| 2 | RTU | 43 | |
| 3 | Vecumnieki | 35 |
| S2 | 1 | Krasti | 45 |
| 2 | Mārupe | 43 | |
| 3 | Ulbroka | 38 |
| V1 | 1 | Bandava | 37 |
| 2 | Dobele | 37 | |
| 3 | Bezdelīgas | 36 |
| MIX | 1 | Printworks | 39 |
| 2 | Vecumnieki | 36 | |
| 3 | Rīga MIX | 32 |


| SEZONA 2021-2022 | NS | VPS | VPU | VPB | VPaS | VK | KP | Regulārās sezonas rezultāts | 15 | 1.80 | 0.80 | 0.53 | 0.47 | 2.07 | 27 |
| SEZONA 2022-2023 | NS | VPS | VPU | VPB | VPaS | VK | KP | Regulārās sezonas rezultāts | 15 | 3.07 | 1.07 | 0.80 | 1.20 | 1.47 | 46 |
| Izslēgšanas spēļu rezultāts | 3 | 4.00 | 1.33 | 1.67 | 1.00 | 4.00 | 12 |
| SEZONA 2023-2024 | NS | VPS | VPU | VPB | VPaS | VK | KP | Regulārās sezonas rezultāts | 18 | 4.61 | 2.22 | 1.56 | 0.83 | 2.94 | 83 |
| SEZONA 2025-2026 | NS | VPS | VPU | VPB | VPaS | VK | KP |
| Izslēgšanas spēļu rezultāts | 1 | 7.00 | 4.00 | 3.00 | 0.00 | 7.00 | 7 |
| Regulārās sezonas rezultāts | 17 | 9.76 | 6.65 | 1.94 | 1.18 | 4.00 | 166 |
| Datums | Pretinieks | Rezultāts | PU | PB | PaS | K | KP |
| 05.10 '25 | Cerberus | 3:0 | 9 | 0 | 3 | 4 | 12 |
| 05.10 '25 | Lēdmane | 0:3 | 9 | 1 | 0 | 5 | 10 |
| 19.10 '25 | Mārupes NSS U17 | 2:3 | 13 | 4 | 1 | 6 | 18 |
| 19.10 '25 | SIA Commodus | 2:3 | 6 | 1 | 0 | 4 | 7 |
| 15.11 '25 | Ulbroka | 3:0 | 8 | 1 | 1 | 2 | 10 |
| 15.11 '25 | RVS.parki.lv | 3:0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 06.12 '25 | Lēdmane | 2:3 | 7 | 3 | 1 | 7 | 11 |
| 06.12 '25 | Salaspils | 2:3 | 9 | 1 | 0 | 6 | 10 |
| 03.01 '26 | Tilderu kvartāls | 3:0 | 10 | 0 | 0 | 4 | 10 |
| 03.01 '26 | Mārupes NSS U17 | 1:3 | 3 | 2 | 0 | 5 | 5 |
| 07.02 '26 | Ulbroka | 3:0 | 4 | 5 | 5 | 1 | 14 |
| 07.02 '26 | Cerberus | 3:0 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 |
| 21.02 '26 | Salaspils | 1:3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21.03 '26 | RVS Vanags | 1:3 | 17 | 6 | 1 | 4 | 24 |
| 21.03 '26 | SIA Commodus | 2:3 | 5 | 2 | 2 | 4 | 9 |
| 18.04 '26 | RVS U17 | 1:3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 |
| 18.04 '26 | RVS.parki.lv | 3:0 | 2 | 4 | 5 | 5 | 11 |
| 26.04 '26 | Mārupes NSS U17 | 1:3 | 4 | 3 | 0 | 7 | 7 |