• VV 1 Mežotne 12
    2 Vecumnieki 12
    3 MAPEI 11
  • S1 1 Mārupe 8
    2 Gastronome 7
    3 Lizums 7
  • S2 1 Madona 12
    2 RVS Dev. 12
    3 MSĢ 6
  • V1 1 LSPA 12
    2 Mārupe 11
    3 Atoms 10
  • MIX 1 Madona 13
    2 Lokomotīve 11
    3 Filkuls 9
26. Oktobris 15:00
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk.
0:3
(18:25, 17:25, 14:25)
Tukuma Sporta Skola Dagdas novads

Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds KP
17Hevena Lepere 15
4Līva Kodoliņa 4
1Samanta Borisova 3

Dagdas novads

Nr Vārds KP
5Laila Vaišļa 17
1Olga Jakovļeva 12
10Daiga Krilova 9


Statistika


Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
1Samanta Borisova cēlājs 201 43
13Andromeda Bērziņa universāls 000 00
14Bella Anna Štamere cēlājs 000 10
17Hevena Lepere universāls 1311 1115
18Ludmila Kovaļenko 2.temps 002 22
3Dana Kozlovska universāls 100 21
4Līva Kodoliņa 1. temps 301 34
8Evelīna Mazure 1. temps 020 32
Agnese Medele universāls Nespēlēja
Linda Strīhora 1. temps Nespēlēja
Elīza Alksne 2.temps Nespēlēja
Linda Strautmane cēlājs Nespēlēja
Anna Marija Brauere 2.temps Nespēlēja
Marija Briģe 2.temps Nespēlēja
Vanesa Ozola 1. temps Nespēlēja
Kitija Marini-Ādamsone 2.temps Nespēlēja
Ieva Zonenberga 1. temps Nespēlēja
Sintija Mušinska 2.temps Nespēlēja
13Elza Anmane universāls Nespēlēja

Dagdas novads

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
1Olga Jakovļeva 2.temps 813 412
10Daiga Krilova 1. temps 711 39
19Dagnija Vaišļa 2.temps 403 57
5Laila Vaišļa 2.temps 1043 617
8Loreta Ieva Dārzniece universāls 100 11
9Laura Forgele universāls 301 24
21Agne Lapsa universāls Nespēlēja
13Diāna Jakovļeva 1. temps Nespēlēja
15Ilze Beitāne 1. temps Nespēlēja
7Jana Poļaka universāls Nespēlēja
11Nadežda Gribute diagonāle Nespēlēja
Santa Babre universāls Nespēlēja
4Evita Murāne 2.temps Nespēlēja
3Simona Zemlicka libero Nespēlēja
12Aleksandra Andrukoviča 2.temps Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv