• VV 1 Vecumnieki 33
    2 MAPEI 26
    3 Mežotne 26
  • S1 1 Mārupe 32
    2 LSPA 26
    3 Lizums 18
  • S2 1 RVS/ND 30
    2 RSU 25
    3 Madona 22
  • V1 1 Krimulda 30
    2 LSPA 24
    3 Atoms 23
  • MIX 1 Filkuls 24
    2 Lokomotīve 21
    3 Madona 19
10. Novembris 15:30
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
1:3
(13:25, 25:15, 20:25, 22:25)
Tukuma Sporta Skola Kreisais Krasts

Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds KP
17Hevena Lepere 18
Ieva Zonenberga 8
5Elīza Alksne 6

Kreisais Krasts

Nr Vārds KP
21Anastasija Afanasjeva 14
49Laura Diedišķe 14
47Ieva Ozola 12


Statistika


Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Ieva Zonenberga 1. temps 701 28
Vanesa Ozola 1. temps 000 10
Sintija Mušinska 2.temps 100 21
Linda Strīhora 1. temps 000 10
1Samanta Borisova cēlājs 001 21
13Elza Anmane universāls 000 00
13Andromeda Bērziņa universāls 000 00
14Bella Anna Štamere cēlājs 004 04
17Hevena Lepere universāls 1521 718
18Ludmila Kovaļenko 2.temps 112 24
4Līva Kodoliņa 1. temps 001 41
5Elīza Alksne 2.temps 402 96
8Evelīna Mazure 1. temps 000 40
Agnese Medele universāls Nespēlēja
Linda Strautmane cēlājs Nespēlēja
Anna Marija Brauere 2.temps Nespēlēja
Marija Briģe 2.temps Nespēlēja
Kitija Marini-Ādamsone 2.temps Nespēlēja
3Dana Kozlovska universāls Nespēlēja

Kreisais Krasts

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
14Inga Koklače universāls 100 51
15Linda Dombrovska universāls 000 00
21Anastasija Afanasjeva universāls 932 714
23Sabīne Apine universāls 000 00
29Aiga Boldāne universāls 501 76
40Linda Malvesa universāls 001 01
44Zane Tiltiņa universāls 101 42
47Ieva Ozola universāls 219 412
49Laura Diedišķe universāls 1103 314
7Kristīne Velme universāls 000 10
11Ieva Sīmane universāls Nespēlēja
4Aija Zitcere universāls Nespēlēja
25Marija Gaidukova libero Nespēlēja
50Diāna Šēna universāls Nespēlēja
39Dzintra Paupe universāls Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv