• VV 1 Vecumnieki 33
    2 MAPEI 26
    3 Mežotne 26
  • S1 1 Mārupe 32
    2 LSPA 26
    3 Lizums 18
  • S2 1 RVS/ND 30
    2 RSU 25
    3 Madona 22
  • V1 1 Krimulda 30
    2 LSPA 24
    3 Atoms 23
  • MIX 1 Filkuls 24
    2 Lokomotīve 21
    3 Madona 19
22. Februāris 11:40
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
3:1
(25:17, 14:25, 25:21, 25:20)
Tukuma Sporta Skola Jūrmalas SS

Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds KP
17Hevena Lepere 24
Linda Strīhora 12
5Elīza Alksne 12


Statistika


Tukuma Sporta Skola

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Linda Strautmane cēlājs 000 00
Linda Strīhora 1. temps 1101 512
1Samanta Borisova cēlājs 001 21
13Andromeda Bērziņa universāls 000 00
13Elza Anmane universāls 300 33
14Bella Anna Štamere cēlājs 002 02
17Hevena Lepere universāls 1419 1024
18Ludmila Kovaļenko 2.temps 000 00
4Līva Kodoliņa 1. temps 601 37
5Elīza Alksne 2.temps 723 412
Agnese Medele universāls Nespēlēja
Anna Marija Brauere 2.temps Nespēlēja
Marija Briģe 2.temps Nespēlēja
Vanesa Ozola 1. temps Nespēlēja
Kitija Marini-Ādamsone 2.temps Nespēlēja
Ieva Zonenberga 1. temps Nespēlēja
Sintija Mušinska 2.temps Nespēlēja
8Evelīna Mazure 1. temps Nespēlēja
3Dana Kozlovska universāls Nespēlēja

Jūrmalas SS

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Katrīna Kaupāne universāls 000 00
10Alise Juršāne-Piņķe 1. temps 745 316
11Adelīna Grīšāne cēlājs 000 10
13Nikola Anna Beiere universāls 601 37
14Laura Lukina universāls 000 00
17Grēta Jirgēna universāls 303 86
3Bonija Beāte Runce universāls 607 613
4Elza Užāne universāls 200 12
7Estere Kaķerāne libero 000 00
8Samanta Biete universāls 703 610
9Abigeila Keirāne universāls Nespēlēja
2Heilija Laima Keirāne universāls Nespēlēja
5Evija Giela universāls Nespēlēja
6Hermīne Sipeniece-Gavare universāls Nespēlēja
Elizabete Bērziņa universāls Nespēlēja
Katrīna Jekaterina Moskaļenko universāls Nespēlēja
Marsela Kalniņa universāls Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv