• VV 1 MAPEI 28
    2 Mežotne 27
    3 Vecumnieki 26
  • S1 1 Mārupe 31
    2 RTU 30
    3 LAT U-17 28
  • S2 1 Madona 36
    2 RVS izlase 35
    3 Limbaži 28
  • V1 1 LSPA 51
    2 LAT U-18 38
    3 Dobele 32
  • MIX 1 LM Logi 27
    2 Printworks 25
    3 Vecumnieki 20
5. Februāris 17:20
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk.
3:2
(25:20, 24:26, 23:25, 25:15, 15:7)
Grif.lv/Ulbroka Gazmjas

Grif.lv/Ulbroka

Nr Vārds KP
93Jānis Valainis 29
4Uģis Ozoliņš 15
7Dāvids Gleške 12


Statistika


Grif.lv/Ulbroka

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Toms Benjavs universāls 000 00
1Jevgēnijs Kolupajevs cēlājs 603 29
13Artūrs Pauniņš universāls 001 21
33Didzis Dzvinko universāls 000 00
4Uģis Ozoliņš 2.temps 1500 215
5Arvīds Kokins libero 000 00
7Dāvids Gleške universāls 1020 512
8Rihards Vilcāns 2.temps 201 63
9Mārtiņš Vanks 1. temps 210 13
93Jānis Valainis universāls 2360 1029
77Gints Verners 2.temps Nespēlēja
88Rinalds Augusts universāls Nespēlēja
66Vladimirs Kaparšmits universāls Nespēlēja
2Māris Viļkins 2.temps Nespēlēja
27Viesturs Zavaļņevs 1. temps Nespēlēja
3Gatis Alhimovičs 1. temps Nespēlēja
55Juris Pavlovs 2.temps Nespēlēja

Gazmjas

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Kirils Bogdanovs 1. temps 531 09
Deniss Mihailovs universāls 060 26
Maksims Mihailovs universāls 000 00
Pāvels Bankovskis universāls 310 64
Artjoms Kokorevs universāls 1321 516
0Einārs Juris Hudjakovs 2.temps 930 412
5Žans Matjuškovs 1. temps 602 48
Jan Gersebek universāls Nespēlēja
Aleksejs Srebnijs universāls Nespēlēja
Gints Dubkevičs universāls Nespēlēja
Vladislavs Dibanins 1. temps Nespēlēja
Aleksandrs Selivanovs cēlājs Nespēlēja
Evgenijs Ferapontovs universāls Nespēlēja
Zigmunds Buliņš diagonāle Nespēlēja
Vadims Guskovs 2.temps Nespēlēja
Eduards Barkāns universāls Nespēlēja
Vladislavs Jefanovs 2.temps Nespēlēja
Vladimirs Fučadži 2.temps Nespēlēja
Artūrs Klekers diagonāle Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv