• VV 1 MAPEI 28
    2 Mežotne 27
    3 Vecumnieki 26
  • S1 1 Mārupe 31
    2 RTU 30
    3 LAT U-17 28
  • S2 1 Madona 36
    2 RVS izlase 35
    3 Limbaži 28
  • V1 1 LSPA 51
    2 LAT U-18 38
    3 Dobele 32
  • MIX 1 LM Logi 27
    2 Printworks 25
    3 Vecumnieki 20
5. Marts 10:00
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
3:2
(24:26, 20:25, 25:19, 25:10, 15:6)
Madona RVS izlase

RVS izlase

Nr Vārds KP
8Anna Cepurīte 13
13Arina Sosinoviča 8
25Junora Vagele 7


Statistika


Madona

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Ilze Rubule cēlājs 500 45
10Līna Gailuma universāls 521 38
13Sabīne Cimdiņa 1. temps 1310 314
4Karlīna Daukše 1. temps 208 210
7Rita Rubule universāls 612 49
8Rūta Špune universāls 202 24
16Enija Baumgarte cēlājs Nespēlēja
12Gunta Ņesterenko cēlājs Nespēlēja
14Alise Igale universāls Nespēlēja
23Marta Nipāne 1. temps Nespēlēja
17Baiba Lutere universāls Nespēlēja
Rūta Linde cēlājs Nespēlēja
18Enija Zaķe universāls Nespēlēja
Agija Ankevica 1. temps Nespēlēja
3Diāna Cīrule universāls Nespēlēja
19Vladislava Zatjuļepina libero Nespēlēja
11Anita Pizele universāls Nespēlēja

RVS izlase

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Anastasija Andrjuščenko libero 000 20
Simona Mitjakina 2.temps 000 00
Laura Melisa Kukša 1. temps 000 00
10Aleksandra Dubovska 2.temps 400 44
13Arina Sosinoviča cēlājs 224 48
14Laura Grigorjeva universāls 000 00
15Sindija Mestere 2.temps 000 00
16Melissa Muižniece 2.temps 200 42
18Arina Akimenko 1. temps 000 00
2Anastasija Mitreviča 2.temps 000 00
22Miranda Ivanova libero 000 00
25Junora Vagele 1. temps 160 47
7Gunita Lubgane 1. temps 101 12
8Anna Cepurīte 1. temps 1021 213
Silva Jaudzeme 2.temps Nespēlēja
Ruslana Svečņikova libero Nespēlēja
3Anna Jevsejeva 1. temps Nespēlēja
Jelizaveta Babiča 2.temps Nespēlēja
19Daniela Kadžule 1. temps Nespēlēja
Anastasija Deņisova 2.temps Nespēlēja
1Elīza Beate Germova cēlājs Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv