• VV 1 Mežotne 30
    2 MAPEI 24
    3 SK Fono 23
  • S1 1 Mārupe 31
    2 VK Liepāja 27
    3 MSĢ 26
  • S2 1 Ventspils n. 33
    2 Talsi 32
    3 DKD 30
  • V1 1 Awave/G4S 39
    2 Ieskaties.lv 38
    3 Dobele 35
  • MIX 1 LM Logi 38
    2 Bella, Ciao! 37
    3 CarpeDiem 37
11. Marts 17:20
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk.
3:0
(25:16, 25:9, 25:17)
Mārupes SC LAT U-15/Latgran

Mārupes SC

Nr Vārds KP
10Sanita Kuprašova 14
4Lauma Zelča 10
11Dace Arnicāne 9

LAT U-15/Latgran

Nr Vārds KP
Šarlote Šlitere 10
Megija Rumaka 8
Emanuela Bole 4


Statistika


Mārupes SC

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Sandra Miglāne cēlājs 000 00
1Indra Eniņa 2.temps 400 24
10Sanita Kuprašova universāls 608 114
11Dace Arnicāne 2.temps 702 09
14Dace Kalniņa 2.temps 400 24
4Lauma Zelča universāls 433 110
5Mairita Bičkovska cēlājs 101 02
6Alise Podziņa libero 000 00
8Elza Kjakste 1. temps 311 15
10Anete Briņķe universāls Nespēlēja
12Kristīne Šternberga 2.temps Nespēlēja
Līga Strautniece 2.temps Nespēlēja
2Armanda Višņova 1. temps Nespēlēja
13Ilona Cehanoviča 1. temps Nespēlēja
7Jevgenija Gudovska 2.temps Nespēlēja
9Marta Ozoliņa diagonāle Nespēlēja

LAT U-15/Latgran

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
Alisa Žaleiko universāls 000 00
Emanuela Bole universāls 022 04
Estere Pūķe universāls 101 12
Katrīna Zariņa universāls 110 42
Katrīna Vaišļa universāls 000 00
Lita Cālīte universāls 211 14
Marta Pavlovska universāls 000 10
Megija Rumaka universāls 800 88
Ruta Putene universāls 101 22
Šarlote Šlitere universāls 901 810
Alise Aleksāne universāls Nespēlēja
Darta Kleinberga universāls Nespēlēja
Jana Francjeviča universāls Nespēlēja
Samanta Mikulova universāls Nespēlēja
Džūlija Ļisicina universāls Nespēlēja
Karolīna Fokina universāls Nespēlēja
Katrīna Ozola universāls Nespēlēja
Krista Bužinska universāls Nespēlēja
Linda Raciņa universāls Nespēlēja
Luīze Garda universāls Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv