• S1 1 RTU 41
    2 Mārupe 32
    3 DKD 28
  • S2 1 RVS VK/ND 48
    2 MSĢ 35
    3 Talsi 33
  • V1 1 MAPEI 36
    2 Rīgas Lāči 35
    3 Kuldīga 34
  • MIX 1 LM Logi 31
    2 CarpeDiem 28
    3 Vecumnieki 27
20. Janvāris 11:50
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk.
3:1
(21:25, 25:23, 25:21, 25:22)
RTU VK Gulbene/ Gulbenes BJSS

VK Gulbene/ Gulbenes BJSS

Nr Vārds KP
21Anete Jukse 20
15Elīna Aģe 16
11Agnese Vaska 10


Statistika


RTU

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
1Valērija Gendele cēlājs 302 45
10Diāna Spila 1. temps 840 012
11Gerda Eleonora Šņore 2.temps 000 00
14Laura Silvija Dubulte 2.temps 1312 716
16Sandra Vera 1. temps 112 24
17Paula Rozevska 1. temps 000 00
18Melisa Muižniece diagonāle 2106 527
19Anna Krasavina 2.temps 1200 412
2Gundega Zelda Miķelsone 1. temps 000 00
3Anastasija Mitreviča 1. temps 100 01
4Marija Grinjuka libero 000 00
5Anna Ločmele 2.temps 100 01
Laura Petere 2.temps Nespēlēja
Kristiāna Paula Kukša cēlājs Nespēlēja
Anastasija Andrjuščenko libero Nespēlēja
Enija Baumgarte diagonāle Nespēlēja
Dinija Saulīte 1. temps Nespēlēja
Stefanija Krista Jaunzeme diagonāle Nespēlēja

VK Gulbene/ Gulbenes BJSS

Nr Vārds Pozīcija PU PB PaS K KP
11Agnese Vaska universāls 721 010
13Madara Umure cēlājs 000 00
15Elīna Aģe 2.temps 1222 716
16Liene Libere 1. temps 110 22
21Anete Jukse diagonāle 1424 520
5Agnese Melne 1. temps 701 18
6Anete Mičule 2.temps 600 06
7Marika Vizule cēlājs 202 14
8Mairita Buklagina 2.temps 000 00
4Antra Šverna 1. temps Nespēlēja
12Līva Biseniece diagonāle Nespēlēja
2Viktorija Burtniece universāls Nespēlēja
14Samanta Savicka universāls Nespēlēja
15Sonora Ziediņa universāls Nespēlēja
19Arta Anastasija Brokāne universāls Nespēlēja
10Karīna Kudrjašova universāls Nespēlēja
1Lauma Lazdiņa 2.temps Nespēlēja
17Mārīte Brice cēlājs Nespēlēja
9Arta Buklagina 2.temps Nespēlēja
20Ieva Melišus 2.temps Nespēlēja

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv