• S1 1 RTU 20
  2 VK Liepāja 12
  3 Mārupe 11
 • S2 1 RVS VK/ND 18
  2 MSĢ 14
  3 Talsi 11
 • V1 1 MĪ Līgatne 19
  2 Kuldīga 17
  3 Rīgas Lāči 12
 • MIX 1 CarpeDiem 12
  2 LM Logi 12
  3 Printworks 11
Alus darītava Brālis

Labas kvalitātes vietējais alus – lūk, kam pēdējos gados atkal dod priekšroku Latvijas iedzīvotāji!

Alus darītava „Brālis” ir īsts vietējais uzņēmums no putu galiņiem līdz mucas pašam dibenam. Visi alus darītavas īpašnieki ir vietējie Latvijas iedzīvotāji ar lielākiem un mazākiem alus vēderiņiem.

Saskaņā ar Latvijas alus darītavu savienības datiem privātā alus darītava „Brālis” kopš 2005. gada atrodas mazo alus darītavu TOP 5. Rūpnīca gadā var saražot 4 200 000 litru alus.

 

KARAMEĻU DARBNĪCA

Karameļu Darbnīca ir 2014. gadā divu māsu dibināts uzņēmums, kas ražo gardus saldumus un regulāri turpina papildināt savu produkcijas klāstu. Produktu īpašā vērtība ir dabīgas izejvielas, roku darbs un vienreizēja garša. Ar mīlestību un rokām gatavotos gardumus ikviens var izbaudīt kā ikdienā tā arī svētku reizē. Uzņēmumā tiek piedāvati karameļu veidošanas paraugdemonstrējumi, ar iespēju iepazīt karameļu ražošanas procesa noslēpumus, kā arī klientiem pašiem darboties izveidojot savu īpašo karameli.

 

RED CHOCOLATE

RED Dark Chocolette ir pasaulē pirmā šokolāde, kas satur līdz pat divām reizēm mazāk kaloriju, nekā citas tumšās šokolādes. RED ir radīta, nepievienojot pārstrādātu cukuru, kas rada brīnišķīgu garšu ar samazinātu tauku daudzumu. Nepievienojot pārstrādātu cukuru, RED tumšajā šokolādē ir pat par 40% mazāk kaloriju, bet piena šokolādē — par 30%.

 

Sporta Punkts

SIA Sporta punkts Latvija dibināta 2008. gadā. Mūsu darbs un aicinājums ir piedāvāt kvalitatīvus un inovatīvus sporta tērpus, apavus un asesuārus profesionāliem sportistiem, amatieriem un visiem aktīvās atpūtas cienītājiem.

www.sportapunkts.lv

 

Pērnes Long Chips

Pērnes garie čipsi jeb Long Chips tiek ražoti ar 15 dažādām garšām un ir populāri ne tikai Latvijā, bet arī vairāk kā 20 valstīs Pasaulē.

 

Latvijas Aptieka

Astoņās Latvijas aptiekās – īpašs sportistiem, amatieriem, aktīviem cilvēkiem paredzēts preču sortiments. Pasaules līmeņa zīmoli tagad vienkopus tikai Latvijas aptiekā!

Rīgā, Tēriņu ielā 56, Dzelzavas ielā 74, Blaumaņa ielā 7, P. Lejiņa ielā 2; 
Ogrē, Rīgas ielā 33; 
Jūrmalā, Asaru pr. 61 (NRC Vaivari);
Valmierā, Bastiona ielā 24; 
Ādažos, Rīgas gatvē 5 (t/c Apelsīns);
Ķekavā, Meistaru ielā 43 (Valdlauči);
Jaunmārupē, Mazcenu alejā 6
 

Graci Musli

GRACI MUSLI ir dabisks, alternatīvs musli, kas sadarbībā ar zinātnieku un ekspertu komandu tapis tepat Latvijā. 

TAS TAPIS STRĀDĀJOT KOPĀ:
• vienkāršiem cilvēkiem, kas izvirza augstas prasības pārtikai, ko lieto ikdienā, bet nespēj atvēlēt laiku gatavošanai,
• uztura speciālistam, kas zina, kas mūsu organismam ir nepieiciešamās uzturvielas,
• ārstam, kas risina Rietumu pasaules aktuālo problēmu - ‘tukšo’ pārtiku ar mazu uzturvērtību un ļoti maz šķiedrvielām māca
  aizstāt ar pēc iespējas nerafinētākiem, dabīgākiem produktiem,
• sporta speciālistam, kas zina kā ar uztura izvēli un kustībām būtiski  ietekmēt savu ārējo veidolu un pašsajūtu,
• graudu un augļu selekcionāriem, kas pārzina to sastāvu un īpašības un to, kas mums noder visvairāk,
• pārtikas tehnologiem, kas piemeklē īsto tehnoloģiju pārstrādei, lai ne tikai maksimāli saglabātu izejvielu vērtību, bet arī to  
  vairotu (piemēram, diedzējot) un noturētu uzglabājot
 

red bull

Red Bull Energy Drink ir funkcionāls dzēriens. Pateicoties unikālajai augstas kvalitātes sastāvdaļu kombinācijai, Red Bull Energy Drink uzmundrina ķermeni un prātu. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību. Red Bull Energy Drink ir izstrādāts cilvēkiem, kam ir svarīgs skaidrs, koncentrēts prāts un fiziskas aktivitātes, kuri ir dinamiski un uz darbību orientēti, kuri vienlaikus nododas arī izklaidēm un aktīvam dzīvesveidam.Īsumā – Red Bull ceļ spārnos tos, kas vēlas būt garīgi un fiziski aktīvi un dzīvo ar aizrautību. 

 

Knockout Barber Shop

Knockout Barber Shop ir lielākā Barber Shop ķēde Latvijā, kas Jūs visus nodrošinās ar labākajiem matu griezumiem, bārdas korekcijām un klasiskajām skūšanām. Ja Tev ir Entuziastu biedra karte, tad visiem pakalpojumiem tā Jums sniegs 15% atlaidi. Un tas vēl nav viss - ja būsi bijis rezultatīvs mēneša spēlētājs, tad iespējams tieši Tu tiksi pie dāvanu kartes no Knockout Barber Shop.

+371 27579777 Kaļķu iela 11a, Rīga +371 27579888 Dzirnavu iela 113, Rīga +371 27579444 Driksas iela 1, Jelgava +371 27579222 Tērbatas iela 2, Valmiera

 

Maff

Nepatīk valkāt cepuri? Cepure sabojā frizūru? Tomēr ausis ziemā salst? - Maff ausaiņi ir neuzkrītoši, tie nesabojā frizūru, jo tie savienojas galvas aizmugurē, un tie ir silti! Maff ausu sildītāji ir neuzkrītoši un nelieli, bet perfekti izpilda to pamatfunkciju – ausu sildīšanu. Ārvalstīs tie jau ir kļuvuši populāri, un ar šo rudeni tie ir pieejami ar Latvijā!

 

isostar

ISOSTAR, sporta uztura pamatlicējs: savu darbību uzsācis 1977. gadā Šveicē, kā pirmo produktu izstrādājot sporta dzērienu. Dzēriens tika radīts, lai sportistiem nodrošinātu nepieciešamās uztura vērtības.

Kopš pirmās dienas ISOSTAR ir kopā ar sportistiem. Neatkarīgi no sportista trenētības līmeņa, ražotājs piedāvā labākos uztura risinājumus, lai sasniegtu personīgos mērķus un rezultātus sportā.

www.isostar.lv

 

entuziasti.lv
Entuziasti.lv ir 2011. gadā radīta sporta draugu apvienība, kuras mērķis ir reklamēt un sistematizēt amatieru sportu Latvijā, kā arī popularizēt aktīvu, veselīgu un sportisku dzīvesveidu un gūt prieku no padarītā. 
 
 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Jānis Stukuls
  26427173
  janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv