Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : HomeAudio.lv |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : ZS Bezdelīgas |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : SK Talsi |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Just Chill |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : HomeAudio.lv |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ventspils novads : LSPA |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Ķekava |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : Ventspils novads |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS juniores : Krasti |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : Ķekava |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : RTU |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : Rīgas Lāči |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MĪ Līgatne : Ieskaties.lv |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : MĪ Līgatne |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Subate |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : CarpeDiem |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Bella, Ciao! |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:35 |
|
Vīriešu 2.līga |
Subate : Mežotne |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Vecumnieki |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:40 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : LM Logi un Durvis |
1 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:45 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Ķekavas nov. |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Vecumnieki |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : Grif.lv/Ulbroka |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Mārupes NSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : Talavija |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:40 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Grif.lv/Ulbroka |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : DKD |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : Mārupes SC |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:10 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : DKD |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : RVS IJ/VK |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : RVS IJ/VK |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : MVS juniores |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Lokomotīve : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : VK Nameiz |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Lokomotīve : VK Nameiz |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : VK Aizpute/ Kuldīga |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Talsi |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Talsi |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Ropaži |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : Skrunda |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Ropaži |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : Skrunda |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
RVS/VK Vecumnieki : Rīgas Lāči |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : MĪ Līgatne |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : Rīgas Lāči |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
RVS/VK Vecumnieki : MĪ Līgatne |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : Ķekavas nov. |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : Dobele |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Ķekavas nov. |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : Mežotne3 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
MIX līga |
Madona MIX : Autohaus82 |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
MIX līga |
Printworks : Madona MIX |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:45 |
|
Vīriešu 4.līga |
MVS juniori : SIA Commodus |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
Printworks : Autohaus82 |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:50 |
|
MIX līga |
Madona MIX : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : MVS juniori |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
Printworks : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Victory |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : Ventspils novads |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Victory |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Jelgavas NSC |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : VK Liepāja |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : LAT U-15/Latgran V |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : Ventspils novads |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : VK Līvāni |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : RTU |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : Lēdmane |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : LAT U-15/Latgran V |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Rīgas Purvciema vsk |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Klasika |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : Rīgas Purvciema vsk |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Talsi |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
Talsi : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : MVS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : SK Fono |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : Krasti |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Sieviešu 3.līga |
RVS IJ/VK : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : Ķekava |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : RVS Cepurītes |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : RVS IJ/VK |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Ķekava : MVS juniores |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : Bauska |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : SK Talsi |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Mežotne |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : SK Talsi |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Subate |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : Mežotne |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : Mārupes SC |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : MVS juniori |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : MVS juniori |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Rīgas Purvciema vsk |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : DKD |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : epeak.lv |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Lokomotīve |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : VK Nameiz |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : VK Nameiz |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : Lokomotīve |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : MĪ Līgatne |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : MĪ Līgatne |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : RVS/VK Vecumnieki |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : RVS VK/ND |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : Talsi |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Liepāja |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : Talsi |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : LSPA |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Victory |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : Mežotne3 |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : MVS juniori |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : MVS juniori |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Mežotne3 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : Ieskaties.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : MAPEI |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : MVS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : RVS U17 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : Mārupes NSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : RVS U17 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Old Stars |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : SK Talsi |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : Vecumnieki |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Ķekavas nov. |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : ZS Bezdelīgas |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : HomeAudio.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Libernetix |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : LM Logi un Durvis |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:15 |
|
MIX līga |
Vecumnieki : Madona MIX |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:15 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Autohaus82 |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
MIX līga |
SK Beķereja : Vecumnieki |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:15 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : Madona MIX |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:15 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Autohaus82 |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:15 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Printworks |
1 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:15 |
|
MIX līga |
Autohaus82 : SK Beķereja |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:15 |
|
MIX līga |
Printworks : Bella, Ciao! |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:15 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Ulbroka |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
RVS VK/ND : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
RVS VK/ND : Ulbroka |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : VK Liepāja |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : LSPA |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : RTU |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : LSPA |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : RTU |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : Ropaži |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : RVS IJ/VK |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : RVS Cepurītes |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
09:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : Krasti |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Ķekava |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS IJ/VK : Ķekava |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : RVS Cepurītes |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:05 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : Ķekava |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:05 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : LAT U-18/ Latgran |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : RVS/VK Vecumnieki |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : Kuldīga |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : Krasti |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : Vecumnieki |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Old Stars |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : Madona |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : VK Liepāja |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : VK Liepāja |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : HomeAudio.lv |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Subate |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : ZS Bezdelīgas |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : MĪ Līgatne |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : LAT U-18/ Latgran |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : LAT U-18/ Latgran |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : Skrunda |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
RVS U17 : Lokomotīve |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : MĪ Līgatne |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : Lēdmane |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : VK Nameiz |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : SIA Commodus |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : VK Nameiz |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : Lēdmane |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : DKD |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
00:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : Kuldīga |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
RVS/VK Vecumnieki : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
RVS/VK Vecumnieki : Kuldīga |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Mārupes NSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Jelgavas NSC : Ulbroka |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Grif.lv/Ulbroka |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Jelgavas NSC : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : Mārupes NSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Klasika |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
MVS juniori : Mežotne3 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : MVS juniori |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : RVS U16 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : RTU |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : LAT U-15/Latgran V |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : Ventspils novads |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : RVS U16 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : Ventspils novads |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS juniores : Ķekava |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : Krasti |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : MVS juniores |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Ķekava : Bauska |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : RVS Cepurītes |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
MIX līga |
SK Beķereja : Madona MIX |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : Vecumnieki |
1 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Vecumnieki |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:20 |
|
MIX līga |
Madona MIX : Printworks |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:20 |
|
MIX līga |
SK Beķereja : LM Logi un Durvis |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:25 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : Printworks |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:25 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:30 |
|
MIX līga |
Madona MIX : Vecumnieki |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : RVS IJ/VK |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : RVS IJ/VK |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Ropaži |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : LAT U-15/ Latgran S |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : Klasika |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : MVS juniori |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : Klasika |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
MVS juniori : Estoty |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : HomeAudio.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Libernetix |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Dobele |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Subate |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Mežotne |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : Talsi |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
RVS VK/ND : Victory |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : Talsi |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : LSPA |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : LSPA |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : MĪ Līgatne |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : LAT U-18/ Latgran |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : Kuldīga |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MĪ Līgatne : LAT U-18/ Latgran |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : Rīgas Purvciema vsk |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
09:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : RTU |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : RTU |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : Klasika |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : Ventspils novads |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : VK Līvāni |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : Ventspils novads |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:40 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : Grif.lv/Ulbroka |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Autohaus82 |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:30 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:35 |
|
MIX līga |
Autohaus82 : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : SK Fono |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
09:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
RVS VK/ND : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : VK Aizpute/ Kuldīga |
2 : 3 |
Skrundas vsk, Liepājas iela 12, Skrunda |
11:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : Jelgavas NSC |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:15 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : Ķekava |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : Kuldīga |
2 : 3 |
Skrundas vsk, Liepājas iela 12, Skrunda |
13:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
14:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : ZS Bezdelīgas |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : MVS juniores |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : ZS Bezdelīgas |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
Lokomotīve : VK Nameiz |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : Ieskaties.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : Rīgas Lāči |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
Lokomotīve : epeak.lv |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : VK Nameiz |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : Rīgas Lāči |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Lēdmane |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : LAT U-15/Latgran V |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : Kuum/EJsporto |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : SIA Commodus |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : Lēdmane |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : RVS IJ/VK |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : RVS Cepurītes |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : RVS IJ/VK |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : Just Chill |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Subate |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : Bauska |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Libernetix |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Subate |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Libernetix |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Dobele |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Victory |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : Jelgavas NSC |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Talsi |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Jelgavas NSC : Talsi |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Printworks |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
Vecumnieki : Printworks |
1 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:45 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : MVS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : CarpeDiem |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:50 |
|
MIX līga |
Vecumnieki : Autohaus82 |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:55 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
MIX līga |
Autohaus82 : Bella, Ciao! |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : LSPA |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Mežotne3 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Līvāni : DKD |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : VK Līvāni |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : Klasika |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
LAT U-18/ Latgran : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
RVS/VK Vecumnieki : Rīgas Lāči |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 1.līga |
VK Aizpute/ Kuldīga : LAT U-18/ Latgran |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
Kuldīgas Sporta halle, Piltenes iela 25 |
19:00 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : Ķekava |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Bauska |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ventspils novads : VK Liepāja |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : Ķekava |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Just Chill |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : DKD |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : Ķekavas nov. |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : Ventspils novads |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : ZS Bezdelīgas |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : DKD |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Ķekavas nov. |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : Lokomotīve |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : Talavija |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 3.līga |
Lokomotīve : Talavija |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : epeak.lv |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : Ulbroka |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Ropaži |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
RVS VK/ND : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : LAT U-15/ Latgran S |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : Jelgavas NSC |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : SK Talsi |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : Ropaži |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : Madona MIX |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Dobele |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : Madona MIX |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:25 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Mežotne |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
MIX līga |
LM Logi un Durvis : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:30 |
|
MIX līga |
Bella, Ciao! : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : Subate |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
09:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Libernetix : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
HomeAudio.lv : Subate |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:20 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : Skrunda |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : VK Nameiz |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : RVS/VK Vecumnieki |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
VK Nameiz : RVS U17 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : Lēdmane |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : Estoty |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Lēdmane |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : RVS IJ/VK |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : Kuum/EJsporto |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : Mežotne3 |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Mežotne3 : Rīgas Purvciema vsk |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS IJ/VK : Ķekava |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS juniores : Aizpute |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : MVS juniori |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : Ķekava |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 4.līga |
LAT U-15/Latgran V : SIA Commodus |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : MVS juniori |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : RVS U17 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : Grif.lv/Ulbroka |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 3.līga |
RVS U17 : Talavija |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : VK Nameiz |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
epeak.lv : VK Nameiz |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
21:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : Mārupes NSS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
21:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : Just Chill |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : MVS juniores |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Bauska |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Līvāni |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : Ventspils novads |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ventspils novads : DKD |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
RTU : VK Līvāni |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Talsi : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : RVS VK/ND |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Talsi : Jelgavas NSC |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
MĪ Līgatne : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : Kuldīga |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : MĪ Līgatne |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Libernetix |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Libernetix |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : LAT U-18/ Latgran |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : LSPA |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : Mārupes SC |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : Ieskaties.lv |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Liepāja : LSPA |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : LAT U-18/ Latgran |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : VK Liepāja |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Subate |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : HomeAudio.lv |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : HomeAudio.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : LAT U-15/Latgran V |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
MVS juniori : Kuum/EJsporto |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : Rīgas Purvciema vsk |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : Kuum/EJsporto |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : LAT U-15/Latgran V |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : MVS juniori |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
Klasika : SIA Commodus |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Vecumnieki |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
Autohaus82 : LM Logi un Durvis |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
MIX līga |
CarpeDiem : Madona MIX |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:20 |
|
MIX līga |
Printworks : LM Logi un Durvis |
1 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:20 |
|
MIX līga |
SK Beķereja : Vecumnieki |
0 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:25 |
|
MIX līga |
Printworks : Autohaus82 |
2 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:25 |
|
MIX līga |
Madona MIX : Autohaus82 |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:30 |
|
MIX līga |
Printworks : SK Beķereja |
2 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
20:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : VK Līvāni |
3 : 0 |
LSPA, Brīvības iela 333 |
18:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
LSPA : Mārupes SC |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Liepāja |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : VK Liepāja |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : RTU |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Rīgas Lāči : LAT U-18/ Latgran |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:50 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : LAT U-18/ Latgran |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ieskaties.lv : MĪ Līgatne |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:40 |
|
Vīriešu 1.līga |
MAPEI : RVS/VK Vecumnieki |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
MĪ Līgatne : Rīgas Lāči |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
MSĢ : Ulbroka |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Vecumnieki |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:30 |
|
Sieviešu 2.līga |
SK Fono : MSĢ |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : Libernetix |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:10 |
|
Vīriešu 2.līga |
Vecumnieki : Libernetix |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : SK Fono |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:50 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : Madona |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
Skrunda : VK Aizpute/ Kuldīga |
3 : 0 |
Kuldīgas Sporta halle, Piltenes iela 25 |
19:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Rīgas Purvciema vsk : MVS juniori |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : Kuum/EJsporto |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Kuum/EJsporto |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : MVS juniori |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : MVS |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Estoty : Rīgas Purvciema vsk |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
Victory : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : MVS |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Vīriešu 3.līga |
Mārupes NSS : Lokomotīve |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : RVS VK/ND |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ropaži : Victory |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:10 |
|
Vīriešu 3.līga |
Grif.lv/Ulbroka : Lokomotīve |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:10 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ventspils novads : VK Gulbene/ Gulbenes BJSS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
VK Gulbene/ Gulbenes BJSS : VK Līvāni |
0 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
RVS U16 : Mežotne3 |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Ulbroka |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : Mežotne3 |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : Talsi |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 4.līga |
SIA Commodus : RVS U16 |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Talsi |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : MVS |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : Krasti |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
MVS : Krasti |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Aizpute : RVS Cepurītes |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:20 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : MVS juniores |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : RVS Cepurītes |
2 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:30 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS IJ/VK : MVS juniores |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
18:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
Ķekava : RVS Cepurītes |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:10 |
|
Sieviešu 3.līga |
Just Chill : Ķekava |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:50 |
|
Sieviešu 3.līga |
Krasti : RVS IJ/VK |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : HomeAudio.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Mežotne : HomeAudio.lv |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
21:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Old Stars : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : ZS Bezdelīgas |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ķekavas nov. : Subate |
1 : 3 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
Dobele : Old Stars |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:50 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : SK Talsi |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:40 |
|
Vīriešu 2.līga |
SK Talsi : Mežotne |
3 : 2 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:30 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : Ventspils novads |
3 : 1 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Mārupes SC : VK Līvāni |
3 : 0 |
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
ZS Bezdelīgas : Mežotne |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:45 |
|
Sieviešu 1.līga |
Madona : VK Liepāja |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:45 |
|
Vīriešu 2.līga |
Subate : Libernetix |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:45 |
|
Sieviešu 1.līga |
DKD : LSPA |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:45 |
|
Sieviešu 3.līga |
RVS Cepurītes : Ķekava |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
09:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Kuum/EJsporto : MVS juniori |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
MĪ Līgatne : Skrunda |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Kuldīga : Ieskaties.lv |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Lēdmane : LAT U-15/Latgran V |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Mārupes SC |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Talavija : Mārupes NSS |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
MVS : VK Nameiz |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : RTU |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
Dat. |
Līga |
Komandas |
Rezult. |
Vieta |
Laiks |
|
|
MIX līga |
Vecumnieki : Madona MIX |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
MIX līga |
Printworks : Bella, Ciao! |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
MIX līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : CarpeDiem |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
11:15 |
|
MIX līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : LM Logi un Durvis |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
11:15 |
|
MIX līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
12:30 |
|
Vīriešu 4.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Klasika |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
12:40 |
|
MIX līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:45 |
|
Sieviešu 3.līga |
Bauska : RVS IJ/VK |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:40 |
|
Vīriešu 4.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Estoty |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:15 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ulbroka : SK Fono |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:30 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Dobele |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Krasti |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Aizpute |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
12:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : epeak.lv |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : SK Talsi |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Grif.lv/Ulbroka |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 3.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:15 |
|
Vīriešu 4.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
19:15 |
|
Vīriešu 2.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
LAT U-15/ Latgran S : Talsi |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
13:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : MSĢ |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
15:00 |
|
Vīriešu 1.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : Pusfinālists |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
15:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Ceturtdaļfināla uzv. : RVS VK/ND |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
17:00 |
|
Sieviešu 1.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
19:00 |
|
Sieviešu 3.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
16:00 |
|
Vīriešu 4.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:00 |
|
Vīriešu 2.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
20:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
10:00 |
|
Sieviešu 2.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
12:00 |
|
Vīriešu 3.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
14:15 |
|
Vīriešu 1.līga |
Pusfināla zaudētājs : Pusfināla zaudētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 2.lauk. |
16:30 |
|
Vīriešu 1.līga |
Pusfināla uzvarētājs : Pusfināla uzvarētājs |
|
RVC, Ganību 20A, Rīga, 1.lauk. |
18:45 |