• VV 1 VK Saldus 6
    2 Vecumnieki 5
    3 Jaunlaicene 3
  • S1 1 Ažur 6
    2 Mārupe 6
    3 Ikšķile 2
  • S2 1 Madona 6
    2 Rēzeknes n. 6
    3 Bauska 3
  • V1 1 Vecumnieki 7
    2 Ieskaties.lv 6
    3 Kuorsova 6
Izslēgšanas spēļu un finālu kalendārs
01.04.2016

Izslēgšanas spēļu un finālu kalendārs ir sekojošs:
 
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 15:30 MIX 1/4 fin.: Victorys Secret - Gaujas Regate
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 16:30 MIX 1/4 fin.: Ozollietas.lv - BB Mārupe
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 17:30 MIX 1/2 fin.: Gaujas Regate - LLU
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 18:30 MIX 1/2 fin.: Ozollietas.lv - Ķegums
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 19:30 MIX par 3.vietu: Ķegums - Gaujas Regate
10.04.2016 15.vsk 2.laukums 20:30 MIX fināls: LLU - Ozollietas.lv
 
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 10:30 V1 1/4 fināls: MAPEI/MVS - Eleja
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 12:15 V1 1/2 fināls: MAPEI/MVS - BPS Trans
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 14:00 VV 1/4 fināls: Ozollietas.lv - F.I.M.
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 15:45 VV 1/2 fināls: Ozollietas.lv - Mežotne
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 17:30 S1 1/4 fināls: Rīga MIX - Gulbene
16.04.2016 15.vsk 1.laukums 18:00 S1 1/2 fināls: Gulbene - Baltsport.lv
16.04.2016 15.vsk 2.laukums 10:30 V1 1/4 fināls: Ķegums - ABLV Bank
16.04.2016 15.vsk 2.laukums 12:15 V1 1/2 fināls: Ķegums - Ķekavas nov.
16.04.2016 15.vsk 2.laukums 14:00 VV 1/4 fināls: VBK Sparta - Jaunlaicene
16.04.2016 15.vsk 2.laukums 15:45 VV 1/2 fināls: Jaunlaicene - LLU
16.04.2016 15.vsk 2.laukums 17:30 S1 1/4 fināls: Mārupe - Ažur
 
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 10:30 V3 1/4 fināls: Rīgas Ūdens - Vecie Buki
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 12:00 V3 1/2 fināls: Rīgas Ūdens - Lidosta Rīga
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 13:30 S2 1/4 fināls: Čaika - Ķegums
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 15:00 S2 1/2 fināls: Ķegums - RSU
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 16:30 S2 1/4 fināls: Eleja - MVS
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 18:00 S2 1/2 fināls: Eleja - VK Jūrmala
17.04.2016 15.vsk 1.laukums 19:30 V4 spēle par 3.vietu: RSU - Vecmīlgrāvis
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 10:30 V3 1/4 fināls: Gazmjas - Carnikava
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 12:00 V3 1/2 fināls: Carnikava - VK Livonia
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 13:30 V2 1/4 fināls: RVS - Predatori
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 15:00 V2 1/2 fināls: RVS - Vudland/Smiltene
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 16:30 V2 1/4 fināls: Rundāle - SK Kuorsava
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 18:00 V2 1/2 fināls: SK Kuorsava - Localart/RVS
17.04.2016 15.vsk 2.laukums 19:30 V4 spēle par 1.vietu: Brīvība - Dobele
 
 
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 10:30 V2 spēle par 1.vietu: Vudland/Smiltene - Localart.lv/RVS
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 12:15 VV spēle par 1.vietu: LLU - Mežotne
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 14:00 VV spēle par 3.vietu: Jaunlaicene - Ozollietas.lv
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 15:45 V3 spēle par 3.vietu: Carnikava - Rīgas Ūdens
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 17:30 V1 spēle par 3.vietu: BPS Trans - Ķegums
23.04.2016 15.vsk 1.laukums 19:15 V1 spēle par 1.vietu: Ķekavas nov. - MAPEI/MVS
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 10:30 S2 spēle par 3.vietu: VK Jūrmala - Ķegums
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 12:15 S2 spēle par 1.vietu: RSU - Eleja
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 14:00 S1 1/2 fināls: Mārupe - LU
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 15:45
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 17:30 V3 spēle par 1.vietu: VK Livonia - Lidosta Rīga
23.04.2016 15.vsk 2.laukums 19:30 V2 spēle par 3.vietu: SK Kuorsava - RVS
 
24.04.2016 15.vsk 1.laukums 15:30 S1 spēle par 3.vietu: Gulbene - ?
24.04.2016 15.vsk 1.laukums 17:15 S1 spēle par 1.vietu: Baltsport.lv - ?
 
 
 
Sezonas noslēguma pasākums un apbalvošana notiks 7.maijā klubā JUST. 
 

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

  • Jānis Stukuls
    26427173
    janis@raacv.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

  • Haralds Apinis - 29359757
    haralds@entuziasti.lv