3 Bella, Ciao! 23
EVL kausa izcīņa 2022
12.09.2022.

Volejbola turnīrs „EVL kausa izcīņa"

10. un 11. septembrī Rīgā tika aizvadīts volejbola turnīrs „EVL kausa izcīņa volejbolā". Sacensības organizēja EVL nodibinājums ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes atbalstu.

Sacensības norisinājās Rīgas Volejbola Centrā, Ganību dambī 20A, Rīgā, kur 10.septembrī sacentās vīrieši, bet 11.septembrī par kausu cīnījās sievietes.

Sacensībās 10.septembrī kopā piedalījās 6 vīriešu komandas. Pirmo vietu izcīnīja Ozollietas.lv, otro – Tēvs un Dēli, trešo vietu ieguva PPP komanda, bet ceturtajā vietā palika RVS JJ.

Turnīra vērtīgākā spēlētāja titulus ieguva Alvis Spangers (Ozollietas.lv), Vladimirs Visockis (Tēvs un Dēli), Oskars Pētersons (PPP) un Francis Olte (RVS JJ).

11. septembrī sieviešu sacensībās piedalījās 9 komandas. Pirmo vietu ieguva DVV, otro - VK Liepāja, trešo – Jēkabpils un ceturtajā vietā ierindojās Šerifs+.

Kā kausa izcīņas vērtīgākās spēlētājas tika atzītas - Kristīne Gabranova (DVV), Sanita Punga (VK Liepāja), Amanda Regute (Jēkabpils), Liene Roziņa (Šerifs+).

Uzvarētāju komandas ieguva balvās kausus, medaļas, ar turnīra simboliku apdrukātus T-kreklus, musli pārslas no Muesli Graci, čipsus no SIA Pērnes, dzērienus no Brālis un RedBull, zeķes, rakstāmpiederumus no Sporta Punkts un citas balvas no Olybet un Isostar.

Visas spēles tika pārraidītas tiešraidē EVL YouTube kanālā.