• S1 1 RTU 41
  2 Mārupe 38
  3 DKD 28
 • S2 1 RVS VK/ND 48
  2 MSĢ 35
  3 Talsi 33
 • V1 1 MAPEI 36
  2 Rīgas Lāči 35
  3 Kuldīga 34
 • MIX 1 LM Logi 31
  2 CarpeDiem 28
  3 Vecumnieki 27
Kļūsti par tiesnesi
16.12.2019

Vēlies  pamēģināt ko jaunu, iepazīt dažādus cilvēkus , kultūras un valstis?

Ja Tavs hobijs ir volejbols un brīvajā laikā vēlies piepelnīties vai arī vēlies sākt nopietnu tiesneša karjeru, tad tiesnešu seminārs ir īstā vieta, kur tev jāierodas 21.decembrī!

Aicinām pieteikties tiesnešu semināram, kas tiks rīkots  Daugavas sporta namā 21. decembrī Latvijas Kausa izcīņas 2019 ietvaros! Seminārs paredzēts tiesnešiem, kas nesen sākuši tiesāt volejbola spēles, kā arī ikvienam, kurš vēlas uzsākt volejbola tiesneša karjeru.

Iepriekš pieteikšanās uz epastu ritvars@alksnis.lv vai semināra dienā no 9:30 līdz 10:00 Daugavas Sporta namā, Kr. Barona ielā 107, Rīgā, 2. Stāva konferenču telpā. Līdzi ņemot pierakstu bloku, pildspalvu, svilpi un sporta apavus.

Dalības maksa: 5EUR no cilvēka, cenā iekļautas pusdienas.

 Pasākuma detalizēts plāns:

9:30 - 10:00             Dalībnieku reģistrācija                                                                           

10:00 - 12:30           Svarīgākais  par volejbola  spēles  noteikumiem, izmaiņām,                                                               tiesnešu sadarbību, sadarbību ar sekretāri, tiesnešu ētika                        

12:30 - 13:00           Tests (tiesneši un sekretāres)                                                                               

13:00 - 13:30           Pārtraukums, pusdienas                                                                        

13:30 - 15:00           Spēles protokola aizpildīšanas demonstrācija                                                      

15:00 - 16:00           Testa analīze, atbildes uz jautājumiem.               

 

Kādēļ ir vērts iesaistīties?

Kā jau dzīvē daudzi ir pārbaudījuši, lielākoties savas laimes kalēji esam mēs paši, un viss ir atkarīgs no mūsu ieguldītā darba. Latvijas Volejbola Federācija, kopā ar LVF Tiesnešu komisiju un Entuziastu Volejbola līgu piedāvājam apmeklēt volejbola tiesnešu semināru, iepazīties ar tiesnešu pienākumiem, procedūrām un iespējām uzsākt tiesneša karjeru šeit Latvijā.

Sākotnēji būs iespēja praktizēties un pilnveidoties nacionālā līmenī, gan pieaugušo, gan jauniešu sacensībās kā arī Entuziastu Volejbola Līgā. Ja viss labi padosies un veiksies, tad būs iespēja doties uz Baltijas čempionātiem un Austrumeiropas zonālās asociācijas organizētajiem turnīriem. Nākošais solis, jau būtu virzīšanās uz starptautisko tiesneša kandidāta pozīciju un pēc tam uz starptautiskā tiesneša pozīciju. Šobrīd starptautiskajā arēnā mūs pārstāv Salvis Kurtišs- profesionāls tiesnesis no Liepājas. Tas tikai pierāda, ka nav svarīgi kuru Latvijas pilsētu pārstāvat, galvenā ir attieksme pret darbu, pret cilvēkiem, sporta mīlestība un virzīšanās uz mērķi. Salvis savas tiesneša karjeras laikā ir apceļojis Kipru, Turciju, Grieķiju,Spāniju, Franciju,Beļģiju, Nīderlandi, Krieviju, Dienvidkoreju, Taivānu un visas Eiropas valstis. Arī Tev ir tāda iespēja!

Kā klasiskā volejbola tiesnešu kandidāts šogad uz semināru Turcijā dosies Iļja Miņins no Rīgas. Kas gan var būt labāks, kā decembra vidu pavadīt daudz siltākajā un eksotiskajā Turcijā? Jāpiebilst, ka starptautiskajiem tiesnešiem ir iespēja ne tikai braukt un tiesāt citās valstīs, bet arī to darīt pašmāju starptautiskajos turnīros, kas tuvākā un tālākā nākotnē plānojas arvien vairāk.

Pēdējais, un ne būt ne mazāk svarīgais, ir atlīdzība. Gan nacionālā līmenī, gan starptautiskā līmenī tiesnešu darbs tiek atalgots, ceļa izdevumi tiek segti un, ja ir nepieciešams, tad arī dzīvošanas izdevumi tiek apmaksāti. Pievienotā vērtība, kā jau sākumā minējām, ir iepazīšanās ar dažādiem cilvēkiem, dažādām kultūrām, starptautiski un lokāli kontakti, kas var noderēt dažādās dzīves situācijās un piederība lielajai tiesnešu ģimenei.

                                                               

 

ORGANIZATORISKIE JAUTĀJUMI:

 • Jānis Stukuls
  26427173
  janis@evl.lv

DIZAINS (komandu formas un logo)

 • Haralds Apinis - 29359757
  haralds@entuziasti.lv